#
#
mstf1910, foruma yazdı.

"Başkentli" dedi ki;

Beni en çok yaralayan, içimizde abi, kardeş, arkadaş dediğimiz insanların tavrı. Hiç mi ders almadınız yakın geçmişten? Cemal Aydın, Melih-Ahmet Gökçek döneminde yaşanan rezillikler hiç mi aklınıza gelmiyor? Bu kadar hata ve yanlış tekrar ediliyorsa burada kimse başkanı suçlamasın. Geçen sezon devre arasında toplantı yapmıştı tribün liderleri ile arada lâfı geçmişti zaten çoğunuz işsiz güçsüz diye. Demek ki adam camiayı çözmüş, yanına 3-5 abi alınca tüm camia arkamda hesabı istediği gibi at koşturuyor ve buna 3 kuruş hesabı için sessiz kalanlar yüzünden koskoca camia böyle bir adamın iki dudağı arasında sıkışıp kalıyor. Bir de denmiyor mu rant menfaat var ondan tepki koyuyorlar diye? Acaba şu ortamda yönetime halâ yakın duran ve bu rezillik karşısında sessiz kalıp el altından destek verenler neyin hesabını yapıyorlar çıkıp biz zahmet açıklasınlar. Yani anlamadığım bu yönetimin yanlışını söylemek çok mu zor farzedelim bunlar gitti yeni gelen yönetim sizi tribüne mi sokmayacak hayırdır nedir bu yönetime yakınlık sebebi?..

İmza.
 
Paragrafın sonunda da dediği gibi biz böyle yönetilmeyi hak ediyoruz , ya da her koyun kendi bacağından asılır, ne ekersen onu biçersin vs vs tribüne hitap eden kemik kadrolar bir olmadıkça ya da arma sevgisini bir meslek bir gelir kapısı olarak görme eğilimleri bitmedikçe üzücü gerçekten üzücü ... biz organize olamıyoruz hiç bir zaman tribünde 6262727 grup herkes kendi kafasında, bir deplasman yolculuğunu bile herkes kendi ekibi ile gerçekleştiriyor daha orada ayrılıyoruz, Neden ? Çünkü herkesin farklı farklı durumları var herkes aynı amaca koşan yolda farklı beklentiler içersinde ! Daha biz kendi içimizde bir olamıyoruz ortak tepki çıkaramıyoruz ondan sonra bu adam bu şekilde konuşabilme cüretini, ve daha nicelerini kendinde bulabiliyor . Çıktığı her programda bir kere bir kere. Yahu adamın ağzından net borcu duyabildik mi ? Ne alacak ne verecek?
Network ( Murat’ın ) söylediği o adamın ^ bağırır bağırır giderler^ sözüne içerlemeyen içi içini tüketmeyen kanı kaynamayan adam ben Ankaragüçlüğüm demesin .
Bu adamın bizim ile ilgili olan hayatının tamamı yalan , dolan. Bizler hesap sorulabilir şeffaf üslubu ve temsil kabiliyeti ile idareci karaktere sahip bu Arman’ın ağırlığını taşıyabilecek yöneticiler hayal etsek de tribünde birlik olmadığı sürece bu beklentiler hayalden öteye gidemez . Şahsım adına takımın bu seneki durumundan ziyade bu rögar ağızlı adamdan kurtulmak tek temennim .
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
Şimdi adam çıktı parası olmayan evde izlesin dedi, ateşi harlamaya devam ediyor bu adam akıllanmaz kulüp olmuş bunun babasının malı , çok güçlü geliyoruz dedi dilenmeye devam etti, 2573639292 tane teknik direktör adayı var dedi takımda hoca yok ( ben transferi geçtim bu takımın nasıl hocası olmaz) , bugün maç günü insanda gram heves bırakmadılar paramızda var çok şükür ama birşeylerin anlaşılması lazım gitmiyorum maça başkanın tabiri ile elma armut garpuz bir ayrılsın bakalım .
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
BAştan sona kadar çok güzel bir deplasmandı deplasman tarafında aldığımız alkışın en az o kadarını Konya halkı ve taraftarına vermemek ayıp olur. Avm de stad çevresinde maç öncesi ve sonrası çok güzel görüntüler vardı olması gereken şeyler aslında bunlar. Rekabet tribünde pankartta beste de vs de kalmalı.
 
Maç İçin söylenecek iki cümle, biz sahadaki 11 oyuncumuz ile kapasiteleri ile doğru orantılı mücadelemizi verdik istediğimizi aldık. Konya da Aykut Kocaman faktörü bize 1 puanı getirdi düşüncesindeyim.
 
Allah herkesin gönlüne göre versin
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.

"küçükçekmeceli" dedi ki;

16 dk Bursaya bağrılmadı mi ?
 
SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bagrıldı
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
Kendi sahamızda yapacağımız maçlar bize bu sene haram gibi o yüzden bu deplasman kaçmazdı 3 münferit bizde yollardayız yarın aracımızda bir kişilik boş yer var buradan ulaşımda problem yaşayan arkadaş varsa bilgisine..
 
Rastgele Ankragücüm
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
37 yaşında bu taraftar kendi sahasında kendi takımının taraftarlarının birbirlerini ıslıkladığnı gördü hatta bir ara maratondan girilen Eren ile Mert bestesine kale arkasından katılımın yine kale arkasından engellendiğini gördü.
 
Sap ile samanı ayıralım arkadaşlar aklı selim insanlar bir oturup konulabilmeli hepimizin ortak paydası bu takım ( bu takım olmayanlar ayıklanmalı) bende mevcut yönetimi beğenmiyorum , desteklemiyorum ama bu iş bu şekilde çıkmaza girer hepimiz üzülürüz
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
1/Zemin tırt. Bu sene 2 takım ve bu saha bu zemini kaldırır mı muamma, lig başlayınca göçebe günlere geri dönüşmez umarım.
2/Takım çok kötü kurgu oyun planı namına kırıntı yok, orgil her zamanki gibi Arap atı Eda’sında bir oraya bir buraya yardırıyor. Şu maça halen Sedat ile İlhan ile çıkıyoruz ya anlamak imkansız yok genç çocukları oynasınlar ne var ucunda ?
3/ tribünler arası soğuk bir savaş hakim, maçın olayı da budur ileriye dönük bu insanlar Yanyana nasıl maç izler nasıl deplase olur bilinmez.Allah akıl fikir versin herkese
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.

"nmn" dedi ki;

ben buradaki karamsarlık dalgasını gerçekten çözemiyorum arkadaşlar. geçen seneki kadrodan en önemli eksik boyd. defansımız taş gibi, forvette orgil ilk 11için yeterli adam gibi yedek lazım. sadece orta sahada ciddi iki eksiğimiz var. bu eksikler giderilirse o kadar büyük sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum.
 
bakın arkadaşlar ben münferit adamım, tamam yiğiner e kızmakta haklısınız falan ama ağcabay mı gerçekten başkan adayınız. öyle yada böyle ta altlardan çıkarmış getirmiş takımı buralara yiğiner, sırtlan gibi çıktı geldi nerden geldiyse ben başkan olacam diye. bizim başkan türkçe konuşamıyor bulunduğu yerin vizyonu yok, sürekli siyasilere yanlıyor tamam da mevcut şartlarda bu adamdan daha iyisi malesef yok.
 
bir münferit olarak yazıyorum aman şucu bucu demeyin üzülürüm valla :)

Bence kaçırdığınız bir kısım var burada kimse körü körüne MA demiyor hatta desteklemiyor, örnek ben bende ne MA ne MY ikisinde benim şanlı Ankaragücüme layık adamlar değiller münferit canı ne tarafa isterse o tribüne giren bir insanım MY nin üslubu ile de bir sıkıntım yok yanlız bu gündelik hayatında olduğu sürece , sen bu (MY) bu kulübü temsil eden bir insansın ve o makamım bir ağırlığı var .
Sözün özü MY bu durumu kendi hazırladı , hesap sorulamayan bir yönetim anlayışı , şaibeler ile dolu kulübün net borcunun belli olmayışı en önemlisi yapıcı olmaktan uzak kaos ile beslenen bir yönetim anlayışı . taraftarı karşısına aldı geri adım atmamak da diretiyor bunun mantıklı bir açıklaması yok tek açıklama demek ki bu sene de böyle olması işine geliyor .
Bizim alt liglerde ilken vizyona çok ihtiyacımız yoktu ( aslında tam tersi bugünün temelleri o günlerden atıldı) ama bu lig kaldırmıyor , burada gitmiyor sokak ağzı .
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
MY nin kesinlikle psikolojik destek alması gerekiyor. Bu kadar tutarsızlık bu kadar kendin ile çelişme... acınası durumda. Kişisel olarak bu durumu umrumda değil yanlız temsil ettiği makam münasebeti ile her demeci her açıklaması bizi zor duruma sokuyor. Halen kendine muhalif olanları %1 ile sınırlandırması ve akabinde bizimde hatalarımız var demesi bambaşka bir kafanın ürünü. Takımı bıraktık uğraştığımız mevzulara bak. Her iki Başkan adayının Sayesinde ( fakat bunda Aslan payı MY nindir ) Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi taraftar /yönetim, taraftar/taraftar çatışması yükleniyor .
Görüştüğü hocalar vardı seçim öncesi anlaşması etik değildi, hoca yok
Ne yazık ki son dk tahtayı açmayı maharet sanan Başkan yine son dk yı bekliyor biz de buna alıştık ki en tehlikesi bu alıştırılmak..
Arkasından atıp tuttuğu futbolcular ile anlaşma, tükürdüğünü yalama
Arkasından atıp tuttuğu bunlar balon dediği adamlardan medet umma destek bekleme
Belediyeden MKE den para beklentisi
Hep bir beklenti içerisinde
MY nin yerine bizlerden biri olsa daha kötü olmaz diyorum
Sen ne büyüksün Ankaragücü işi gücü olmayan adamlara iş ,vizyon mu o ne arar la bazarda diyecek kapasitedeki adamlara vizyon sunuyorsun
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
Taraftar kitlemiz artık yaşananlardan ders çıkarıp ^ Büyük Başkan ^ argümanının arkasında durulmaması gerektiğini, yeri geldiğinde kendi dava arkadaşlarının dahi kişisel çıkarlarını uğruna onları satabileceğini dün acı da olsa öğrenmiş oldu. Anlayış değişimez biliyorum ama ne zaman büyük başkan , büyük reis, klişelerinden vazgeçer büyük Ankaragücü der isek o zaman kazanırız. ( yanlış anlaşılma olmasın büyük demeyerek sen ne dersen o demeyerek o insanlara saygısızlık yapıp emeklerini yok saymış olmuyoruz )
 
Dün MY antidemokratik kongresi ile beraber bugüne gelen süre içerisinde bu kulübün bir numaralı düşmanı, kaleyi içten yıkan hain olarak anılacaktır . Kendi saz ekibi , sorgulanamaz bir yapı , diktatörlüğünün en açık göstergesidir. Koyun sürüsü Üyeler tek bir kelam edememiş oturdukları sandalyeleri vasıfsızlaştırarak bu kulübün şanlı tarihine en büyük saygısızlığı yapmıştır.
Başkan adayı MA ise sonu belli olan senaryonun sonunda aslında tam da amacı olan taraftar desteğini arkasına alarak Kaos fitilini ateşlemiş yeni sezon öncesi MY nin beslendiği sorunlar yumağına bir ilmek de o eklemiştir.
 
Bu saatten sonra iyimser düşünürsek ( ki zor ) istenilen hoca istenilen transferler yapılsa dahi , tribün yönetim ve ne acıdır ki tribün/tribün olarak tarihimizin belki de en sorunlu sezonuna başlayacağız
 
Gazamız mübarek olsun , Rabbim Ankaragücümüzü her şeye rağmen başarılı kılsın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER