#
#
mstf1910, foruma yazdı.
Kendi sahamızda yapacağımız maçlar bize bu sene haram gibi o yüzden bu deplasman kaçmazdı 3 münferit bizde yollardayız yarın aracımızda bir kişilik boş yer var buradan ulaşımda problem yaşayan arkadaş varsa bilgisine..
 
Rastgele Ankragücüm
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
37 yaşında bu taraftar kendi sahasında kendi takımının taraftarlarının birbirlerini ıslıkladığnı gördü hatta bir ara maratondan girilen Eren ile Mert bestesine kale arkasından katılımın yine kale arkasından engellendiğini gördü.
 
Sap ile samanı ayıralım arkadaşlar aklı selim insanlar bir oturup konulabilmeli hepimizin ortak paydası bu takım ( bu takım olmayanlar ayıklanmalı) bende mevcut yönetimi beğenmiyorum , desteklemiyorum ama bu iş bu şekilde çıkmaza girer hepimiz üzülürüz
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
1/Zemin tırt. Bu sene 2 takım ve bu saha bu zemini kaldırır mı muamma, lig başlayınca göçebe günlere geri dönüşmez umarım.
2/Takım çok kötü kurgu oyun planı namına kırıntı yok, orgil her zamanki gibi Arap atı Eda’sında bir oraya bir buraya yardırıyor. Şu maça halen Sedat ile İlhan ile çıkıyoruz ya anlamak imkansız yok genç çocukları oynasınlar ne var ucunda ?
3/ tribünler arası soğuk bir savaş hakim, maçın olayı da budur ileriye dönük bu insanlar Yanyana nasıl maç izler nasıl deplase olur bilinmez.Allah akıl fikir versin herkese
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.

"nmn" dedi ki;

ben buradaki karamsarlık dalgasını gerçekten çözemiyorum arkadaşlar. geçen seneki kadrodan en önemli eksik boyd. defansımız taş gibi, forvette orgil ilk 11için yeterli adam gibi yedek lazım. sadece orta sahada ciddi iki eksiğimiz var. bu eksikler giderilirse o kadar büyük sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum.
 
bakın arkadaşlar ben münferit adamım, tamam yiğiner e kızmakta haklısınız falan ama ağcabay mı gerçekten başkan adayınız. öyle yada böyle ta altlardan çıkarmış getirmiş takımı buralara yiğiner, sırtlan gibi çıktı geldi nerden geldiyse ben başkan olacam diye. bizim başkan türkçe konuşamıyor bulunduğu yerin vizyonu yok, sürekli siyasilere yanlıyor tamam da mevcut şartlarda bu adamdan daha iyisi malesef yok.
 
bir münferit olarak yazıyorum aman şucu bucu demeyin üzülürüm valla :)

Bence kaçırdığınız bir kısım var burada kimse körü körüne MA demiyor hatta desteklemiyor, örnek ben bende ne MA ne MY ikisinde benim şanlı Ankaragücüme layık adamlar değiller münferit canı ne tarafa isterse o tribüne giren bir insanım MY nin üslubu ile de bir sıkıntım yok yanlız bu gündelik hayatında olduğu sürece , sen bu (MY) bu kulübü temsil eden bir insansın ve o makamım bir ağırlığı var .
Sözün özü MY bu durumu kendi hazırladı , hesap sorulamayan bir yönetim anlayışı , şaibeler ile dolu kulübün net borcunun belli olmayışı en önemlisi yapıcı olmaktan uzak kaos ile beslenen bir yönetim anlayışı . taraftarı karşısına aldı geri adım atmamak da diretiyor bunun mantıklı bir açıklaması yok tek açıklama demek ki bu sene de böyle olması işine geliyor .
Bizim alt liglerde ilken vizyona çok ihtiyacımız yoktu ( aslında tam tersi bugünün temelleri o günlerden atıldı) ama bu lig kaldırmıyor , burada gitmiyor sokak ağzı .
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
MY nin kesinlikle psikolojik destek alması gerekiyor. Bu kadar tutarsızlık bu kadar kendin ile çelişme... acınası durumda. Kişisel olarak bu durumu umrumda değil yanlız temsil ettiği makam münasebeti ile her demeci her açıklaması bizi zor duruma sokuyor. Halen kendine muhalif olanları %1 ile sınırlandırması ve akabinde bizimde hatalarımız var demesi bambaşka bir kafanın ürünü. Takımı bıraktık uğraştığımız mevzulara bak. Her iki Başkan adayının Sayesinde ( fakat bunda Aslan payı MY nindir ) Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi taraftar /yönetim, taraftar/taraftar çatışması yükleniyor .
Görüştüğü hocalar vardı seçim öncesi anlaşması etik değildi, hoca yok
Ne yazık ki son dk tahtayı açmayı maharet sanan Başkan yine son dk yı bekliyor biz de buna alıştık ki en tehlikesi bu alıştırılmak..
Arkasından atıp tuttuğu futbolcular ile anlaşma, tükürdüğünü yalama
Arkasından atıp tuttuğu bunlar balon dediği adamlardan medet umma destek bekleme
Belediyeden MKE den para beklentisi
Hep bir beklenti içerisinde
MY nin yerine bizlerden biri olsa daha kötü olmaz diyorum
Sen ne büyüksün Ankaragücü işi gücü olmayan adamlara iş ,vizyon mu o ne arar la bazarda diyecek kapasitedeki adamlara vizyon sunuyorsun
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
Taraftar kitlemiz artık yaşananlardan ders çıkarıp ^ Büyük Başkan ^ argümanının arkasında durulmaması gerektiğini, yeri geldiğinde kendi dava arkadaşlarının dahi kişisel çıkarlarını uğruna onları satabileceğini dün acı da olsa öğrenmiş oldu. Anlayış değişimez biliyorum ama ne zaman büyük başkan , büyük reis, klişelerinden vazgeçer büyük Ankaragücü der isek o zaman kazanırız. ( yanlış anlaşılma olmasın büyük demeyerek sen ne dersen o demeyerek o insanlara saygısızlık yapıp emeklerini yok saymış olmuyoruz )
 
Dün MY antidemokratik kongresi ile beraber bugüne gelen süre içerisinde bu kulübün bir numaralı düşmanı, kaleyi içten yıkan hain olarak anılacaktır . Kendi saz ekibi , sorgulanamaz bir yapı , diktatörlüğünün en açık göstergesidir. Koyun sürüsü Üyeler tek bir kelam edememiş oturdukları sandalyeleri vasıfsızlaştırarak bu kulübün şanlı tarihine en büyük saygısızlığı yapmıştır.
Başkan adayı MA ise sonu belli olan senaryonun sonunda aslında tam da amacı olan taraftar desteğini arkasına alarak Kaos fitilini ateşlemiş yeni sezon öncesi MY nin beslendiği sorunlar yumağına bir ilmek de o eklemiştir.
 
Bu saatten sonra iyimser düşünürsek ( ki zor ) istenilen hoca istenilen transferler yapılsa dahi , tribün yönetim ve ne acıdır ki tribün/tribün olarak tarihimizin belki de en sorunlu sezonuna başlayacağız
 
Gazamız mübarek olsun , Rabbim Ankaragücümüzü her şeye rağmen başarılı kılsın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
MY nin bir laneti var adam süre olarak standart dışı ( 4 saat ve üzeri ) programlar ile karşımıza çıkıyor profesyonellikten uzak amatör yapıda da olsa sorulan hiçbir soruya cevap verememe / vermeme bu adamın en büyük özelliği .
 
Canlı yayından benim aldığım bir ihaleci olarak MY den 4734 ve 4735 sayılı kamu ihale kanunları ile ilgili bir sunum alabilirim. ( bana bir katkısı olmayacağını bilsemde)
Ya arkadaş şaka bir yana Kimsenin Arma aşkını sorgulamak benim haddim değil de! Halen şu adama inananların olması geçen 7 yılı bahane göstererek her vukuatının görmezden gelinmesi sonucu bu adam sıkıntı 3/5 kişide diyor , o yüzden bu şovları , ciddiyetsiz tavırları sergileyebiliyor . Buna göre herkes sanal herkes birinin adamı .
 
MA da MY de al birini vur ötekine , biz çok günah işlemişiz çok..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.

"nmn" dedi ki;

Bir münferit olarak beç açıklamasının altına imzamı atıyorum

Grupuz bir taraftar olarak bende Aynen katılıyorum . BEÇ tribünlerimizin yükselen değeridir umarım çizgilerini bozmazlar .
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.
Geçen de sormuştum. Mevcut delege sisteminde şu an ki şahısın dışında birinin kazanma şansı var mı? Bildiğim duyduğum yok . O zaman bu yiyiner tıpkı tv de borç alacak verecek mevzusu açıldığında yaptığı kelime oyunlarının aynısını şimdi neden kongre mevzusunda yapıyor birde kaybedecek Zamanımız yok kongre 30 Temmuz’da olacak diyor. Sen bu takımı sevmiyorsun bu takım bu şehir seni sırtında taşıdı bir yerlere getirdi. 7 yılda yaşanılan yaşandı bitti geçmişle yaşayamazsın hadi yaşayalım vefa diyelim de sen o kadar iğrenç bir üslup kullanıyorsun ki taraflı tarafsız herkesi kendinden uzaklaştırıyorsun yani demem o ki ağzınla kuş tutsan olmaz bitti .
 
Forma konusu şu an için suni gündem yaratmak amacıyla ortaya atıldı tıpkı Scout ekibimiz çalışıyor mesajı ile aynı seviyede hani boş durmuyoruz birşeyler oluyor havası.
Oyuncu yok hoca yok forma var ( formalarda yakışıyor mu bu camiaya Allah aşkına hep taklit sosyal medyada taraftarın yaptığı tasarımları kullanın en azından yahu)
 
Teknik direktör adayları arasında da en güçlüsü Bülent uygun Muş Onuda getirin de yağlı ballı olsun tadından yenmesin vizyonsuzlar
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mstf1910, foruma yazdı.

"ekono0635" dedi ki;

A.Gücünden Orgill alınabilirdi iyi bir forvet olabilirdi bizim için Antep almış. Eren Derdiyokla uğraşıyoruz kaç gündür.

Orgil konusunda ki Kaynak? Böyle bir haber yok gördüğüm kadarı ile
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER