#
#

AnkaraKalesi

Ankaragücü Adı Yaşıyacak !

AnkaraKalesi, foruma yazdı.
Durduk yere kendiniz küfür ediyorsunuz karşılık görünce “ bize kendi başlığımızda küfür ediyorlar mod yok mu? “ diye ağlıyorsunuz.Allah akıl fikir versin.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AnkaraKalesi, foruma yazdı.
a

"Dolmabahçe" dedi ki;

Alınan bilete neden transfer yasağı koyarlar?
Çıkıyor gavatın teki, karaborsa olmasınmış.
Bee pezevenk rakibimiz de niye açık o zaman ?
Bu amına kodumun transferini karaborsa olmasın diye kapatacaksan herkezinkini kapatacaksın.
Parasını vermişim almışım bileti.
 
1 TL'lik biletin karaborsası kaç para olur lan?
Olsun 80-100.
80-100 karaborsa parası olarak gözüküyorsa,
biz her hafta karaborsayı BJK kulübünden yiyoruz demektir.

Adam akıllı yazmışız niye ağlıyorsun kancık karı gibi ? yazmışız keşke hepsi İstanbul’a verilse demişiz yönetimin size köpek gözüyle bakıyorsa bizim ne suçumuz var gerizekalı.S.kilmeye alışmışsın şimdide niye s.kilmedim diye ağlıyorsun yavşak.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AnkaraKalesi, foruma yazdı.
Biletlerin transfer edilmemesi karaborsayı önlemek içindir, şanslı olan alır keşke hepsi İstanbul’a verilse.
 
Deplasman tribünü için henüz resmî açıklama yapılmadı.Güvenlik için boş bırakılan blokların böyle bir maçta bize açılması ilginç.
 
Ortalıkta saçma sapan haberler dolaşıyor şehir dışından gelen Beşiktaş taraftarının gölbaşına bekletileceği falan Gölbaşı ne alaka anlamadım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AnkaraKalesi, foruma yazdı.
Fenerbahçeli güçlüler :lol:
Siz kafayı yemişsiniz vallahi billahi bu kadar aciz duruma düşülmez yıllarca Fenerbahçe ile çarpışmış yara vermiş yara almış tribüne Fenerbahçeli diyorsunuz bu kadar aptal olunmaz.şahısların dostluğu kendini ilgilendirir tribünü bağlamaz.Hala Fenerbahçe’ye küfür ederiz küfür yeriz sadece artık stad dışında herhangi bilenme yok.Aynı şekilde Galatasaray’da öyle keza geçmişte sizinlede şahsi dostluklar varda o zamanda Beşiktaşlımıydık ?Rahmetli optik başkan bizimle deplasman yapıyordu Ankaragüçlü mü oluyor size göre ?
 
Reklam prim derken her avrupa maçında sövüyorsunuz,2.lige kadar düşüyoruz hala bizimle ilgili besteler yapıp internete atıyorsunuz kim kimin üstünden reklam prim yapmış oluyor ?
 
Gelip başlığınıza salça olmak istemiyorum ama sizde bizim hakkımızda salak saçma şeyler yazıp cevap hakkı doğurmayın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AnkaraKalesi, foruma yazdı.

"serhanbey" dedi ki;

Çok merak ettim bu senaryoya burada da inanan var mı diye harbiden komedi bir millet ya. Ne bir görüntü ne başka bir şey, delinin biri kuyuya taş attı senaryo büyüdü de büyüdü bir de kendilerini inandırıp ne koyduk falan çekiyorlar harbi şaka gibi işler.
Tamam kardeşim rakip falan oldunuz çok fena olay yaptınız 1 TL falan attı Beşiktaş taraftarı da :D

Beşiktaş başlığına bir bak bakalım arkadaşlarında bu olayı kabul ettiğine göre onlarda senaryo ekibinden herhalde.
 
Şu yazmama kararına devam edin bence yazdıkça rezil rüsva oluyorsunuz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AnkaraKalesi, foruma yazdı.
Ulan bunlar kadar karaktersiz bir topluluk yok yaptın işte niye inkar ediyorsun biraz delikanlı olun birazcık, arkasında durun yaptığınızın.maçtan önce “hazır yakalamışken 7-8 atalım bir daha yüz yıl boyunca karşılaşmayız”diye yazanların postları hala o maç başlığında duruyor.
burası Metropol dediniz,zabıta uyuma gecekondu burada dediniz, sırbıstan basket maçını izlerken s.ktir git Ankara evinde izle dediniz bunlara hepimiz güldük ettik ama 17-18 yaşında ki çocuklara para gösterip açlıktan geberin o.çocukları diyecek kadar aşağılık olacağınızı beklemiyorduk.
 
Yine mağduriyet çıkarmış ağlak arkadaşlar neymiş Kadıköy’de mehter yaptık diye yasak gelecekmiş.Ulan her Avrupa maçında sövdün 2.lige düştük hala sövdün durdun,besteler yaptın internete attın çukurda mı vuracaktınız Ankaragücünü gelin vurun.
 
Ne diyeceklerimni şaşırdılar konuyu Bursa’ya -Göztepe’ye kadar getirdiler.Ankaragücü ayrı tribündür Bursaspor ayrı tribündür iki tribünün dost gördükleride düşman gördükleride aynı olmak zorunda mı bu nasıl mantık?Bursa Göztepe ile arası iyi olabilir bu Bursa’nın sorunu bizi alaka etmez.Aynı şekilde bizim Karşıyaka ile dostluğumuz bizi bağlar Bursa’yı alaka etmez hatta bu örnekler çoğaltılır Antalya Bursa ile arası kötüykende bizim dostumuzdu keza Kocaelispor aynı şekilde.”Bize Bursa yüzüne düşman oldular” tezinizde bu şekilde çürüyor.
 
kardeşlikten dostluktan açılmışken bende bir soru sorayım her defasında Türklere hakaret eden İstanbul’a Kostantinopolis diyen paok tribününe kardeşiz dostuz diye yanlamak nasıl bir duygu anlatın bilelim ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AnkaraKalesi, foruma yazdı.
Sevmiyorum Gençlerbirliğini bir avuç entel dantel adamın sürekli bizi hor gördüğü aşağılamaya çalıştığı için sevmiyorum yıllardan beri hep bizim kitlemize yukardan bakmaya çalışıktıkları için sevmiyorum.Hiç bir zaman Ankara halkına ulaşamadıkları için sevmiyorum.
 
Son zamanlarda pankart olsun sosyal medya olsun tehlikeli işlere girişiyorlar lakin aynı şehirde yaşıyoruz hatırın İlhan cavcava vefanında bir sınırı var böyle devam ederlerse insanların sabrı taşar üzülen onlar olur.
 
Bizim kötü zamanlarımızda stada çöktünüz heryeri kırmızı kara yaptınız borç harç meselesine girerseniz geçmişten siz bize daha borçlu çıkarsınız emin olun.
 
Eryaman stadının koltukları sarı lacivert olacak ismide İmalati Harbiye olacak sende seve seve gelip oynayacaksın beğenmiyorsan yallah Yenikent’e.
 
“Elimiz kirli olabilir ama alnımız aktır.”işçinin emekçinin takımı MKE Ankaragücü
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AnkaraKalesi, foruma yazdı.

"carew1903" dedi ki;

Sana simdi 8-0 ları, gokcekleri, kenan evrenleri ve daha sayısız rezilliklerinizi sayarım ama gerek yok. Bu ulkede siyasetle anılan takımda bellidir. Sana söyleyeceğim tek şey Sebayı ağzına alırken 2 kere düşün.
 
Not: İlk taşı atan ben değilim Beşiktaşın siyaseti eli kolu çok uzun diyerek alttan alttan laf sokan Ankaragüclü kullanıcıdır.

Adam sana deplasman yasağı gelmez Beşiktaşlı bürokrasi devreye girer yasak gelmez demiş fikrini belirtmiş ama ergen gibi gaza gelmişsin. bu ülkede Galatasaray,Fenerbahçe,Beşiktaş’ın siyasi lobisinin diğer bütün kulüplerden üstün olduğunu bilmemek gerizekalılıktır.Renkdaşım 2007 de ki olaylardan örnek vermiş dönemin iç işleri bakanı Abdülkadir Aksunun beşiktaşlı oğlu Murat Aksu’nun parmağı olduğu emniyetin üzerimizde güç gösterisi yaptığı maçtan bahsetmiş ama belli ki o zamanlar sen ilkokula yeni başlamıştın konuya hakim olmaman normal.
 
Sebaya siz diyeceğinizi demişsiniz, biz daha ne diyelim haa bak carew1903 gitsin Seba kalsın diyebilirim.
 
Daha fazla uzatma arkadaşların bir karar almış saygı duy bizde cevap vermek zorunda kalmayalım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AnkaraKalesi, foruma yazdı.

"bayz" dedi ki;

 
Maç başlığında aynısını yazdın sessiz kaldım. O yazıyı kopyalayıp Beşiktaş başlığına yazdın, aklınca kışkırtmaya çalışıyorsun.
Rahmetli başkanımızın hangi resmi kuruma mensup olduğunu gayet iyi biliyoruz ve bundan gocunmuyoruz. Aklınca 'mitci sebalar' diyip laf sokmaya çalışıyorsun, yemezler. Rahmetli başkanımız o kimliği ile Beşiktaş kimliğini birbirine karıştırmadı. Bu konudan sana ekmek çıkmaz. Süleyman Seba hassas noktamızdır, Hassas noktalarımıza laf edemezsin, yoksa Kenan Evren deriz, hazmedemezsin. Seni 'Ankaragücü' yada 'Ankaragücü-Beşiktaş' başlıklarına yolcu edelim, burası daha fazla kirlenmesin.

İki başlıkta da carew1903’a cevap verdim ortalığı kışkırtan biri varsa carew1903 ve sensin madem maç başlığını takip ediyorsun iyi bak bakalım ilk kim ne yazmış ?ayrıca 1 sayfa önce attığın post ortada herkes kötü siz muhteşemsiniz.
 
Kenan Evren dermiş,de kardeş bende sana Cemal Gürsel derim,Alattin çakıcı derim,Semra Özal derim çok şey derimde uzar gider.
 
Fare dağa küsmüş,dağın haberi olmamış..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AnkaraKalesi, foruma yazdı.

"carew1903" dedi ki;


Yıllardır alt liglerde sürünüyorlardı siyasetin çocukları biraz süper ligin tadını çıkarsınlar nasıl olsa kalıcı değiller :lol:

Cemal Gürseller,Semra özallar,Alattin çakıcılar, mitçi sebalar,milyonlarca lira vergi borcunuzu silen mevcut hükümet söyleyin siz kimin çocuğusunuz?düşeriz sıkıntı yok ha Düzyurt deplasmanı ha Beşiktaş deplasmanı farketmez bizim için.2-3 mağlubiyet alınca isyan bayrağını çekenler takımları küme düşse belli ki atkıları formaları naftalin kokacak.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER