#
#
nacnacnac, foruma yazdı.
1 maçla kral etmekte, 1 maçla rezil etmekte bizim milletimize ait bir özellik sanırım. Zulj Sturm Graz performansının yarısını gösterse burda heykelini nereye dikelim diye muhabbetler döner eminim. Arkadaş burayı ciddiye alırsa güzel bir yarım sezon geçiririz beraber. Sonra o yoluna biz yolumuza. Kendisi muhtemelen DM REİS. Biraz instagramında gezinmeniz yeterli.
 
-
 
- İlhan Palut'tan sonra takımın kontra atağa çıkışı değişti yazan var. Takımın şuan için iyi/kötü tüm özelliklerinin temelinde İlhan Palut etkisi var. Bu bir maçla olabilecek bir şey değil. Konya maçındaki son 25-30 dk dan bahseden yok ? Çok mu sevdik ? Röportaja çıkan teknik sorumlu arkadaşın vücut dili, konuşma tarzı beni acayip rahatsız etti. Böyle hisseden bir ben miyim acaba ?
 
-Sezon başına göre biraz daha kaliteli transferlere yöneldiğimizi düşünüyorum. Tutar tutmaz tartışılır tabi.
 
- İki bek transferi ne kadar ivedi de olsa ben bu transfer döneminde yapılacağını düşünmüyorum.
 
- Adı bizle geçen Esiti ile ilgili bir yorum vardı twitterda. Hiç gol atmamış. O yüzden almayalım. Ya arkadaş adam bildiğin futbolda temizlik işçisi. Ne golü.
 
- Ünal Karaman'ı veya başka bir antrenörü ölümüne savunan arkadaşlar var :) Ben aradaki farkı söyleyeyim. Birinde istiklal marşında bayrağa dönüp okuyorsun, diğerinde normal.
 
-Tribün olarak 3-5 yıla futbol bilgilerimizin daha fazla değişeceğine ve oturacağına inanıyorum. İnşallah süper ligde kalıp bu konuda da gelişim gösterebiliriz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nacnacnac, foruma yazdı.
Antrenör tartışmasını yersiz buluyorum. Türkiye'de sistemle oynayan takım mı var ? Antrenör etkisi Fatih Terim hariç %10 civarıdır. Ben başkan olsam, kulüp sahibi olsam bende transferi kendi çevrem sayesinde kendim yapardım, kendim yapmak isterdim. Başkanın transfer aklının berbat olması dışında bir sıkıntı yok.
 
Ünal Karaman'ı savunan neye göre savunuyor ? Bülent Korkmaz'ı savunan neye göre savunuyor ?
 
Her şey yeni transferlerin kalitesini de geçtim TAKIMA UYUM SAĞLAYIP SAĞLAYAMAMASIYLA alakalı. Transferler adapte olur bir kişi gelir kral olur. Kötü olur her gelen hoca kötü olur.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nacnacnac, foruma yazdı.
http://www.goztepelist.org/goztepelist- ... -roeportaj
 
Yukarıdaki link yaşadığımız, ders almadığımız yıllar. Yaşadığımız ikinci baskı.
 
Sumudica konuşulması nasıl bir boşluktur. Karakterini de geçtim. Bonuslarla beraber yıllık 1m euro civarı para kazanan ve fiyatta anlaşamayan adamın bizde işi ne ? Bu kadar mı gözünüz kör ? Bu takımın son 4-5 transferinin aldığı toplam maaş Titi'den daha az. Ne Sumudica'sı ?
 
-Zulj transferiyle birlikte 4 adet 8 numaramız oldu. Muazzam. Yalçın'a geçmiş olsun şimdiden.
 
-Göztepe'de transfer nasıl yapılır ? Bu sorunun doğru cevabını öğrenmek gerekiyor.
 
-Bu saatten sonra bize omurgalı bir hoca gelmesinin ihtimali nedir ?
 
-Antremandan kovulan adamı İlhan Şahin mi kovmuştur ? İlhan Palut mu ?
 
-Gönderme sıralamasında hata yapıyoruz. Evet İlhan Şahin de gönderilmelidir ama Erk Toros'tan sonra.
 
-Erk Toros denen kişi ne zamandır kulubun içinde ? 1-2 haftadır olduğunu düşünmüyorsunuz deme.
 
-Bu kadar konuşmayı sonuçlandırabilecek tek bir toplantı var. Tek bir toplantıda bu işi sonuca bağlayacağız. Tek bir seyircili maç yeterli. Taraftar gruplarımız birlik olsun kafi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nacnacnac, foruma yazdı.

"Rime" dedi ki;

Teknik ekibin görevi takımı motive etmektir. Bizim futbolcularda bırakın hırsla ilgili en ufak birşey görmeyi , haklı olduğumuz pozisyonlarda dahi hakeme itiraz edilmiyor. Başka takımların oyuncuları en ufak pozisyonlarda hakemi baskı altına almaya kalkarken bizimkiler sanki zorla sahaya çıkarılmış gibi ruhsuz ve gamsizca mücadele yoksunu oyunu devam ettiriyorlar sene başından beri.
Bu kulübün içindeki Göztepeliler bu topcularla hiç konuşmuyor mu? Hesap sormuyor mu bu rezalet oyunun sebebi ne diye? Yoksa pembe tablo çizmeye devam mı ediyorlar?
 
Ben hayatımda bu seneki Göztepe kadar rezalet bir Göztepe hiç görmedim. Kendi sahamızda lige yeni çıkan takıma karşı beraberliğe yatarız , deplasmanlarda mağlup durumda olmamıza rağmen sanki averaj takımı olmamak için 10 kişi defans yaparız. Takım atak yapamıyor atak , bırakın gol atmayı.

Bence şuana kadarki en doğru yorum. Bu ligde taktik konuşmak falan bana boş geliyor. Bu ligin en iyi hocaları en iyi motive edenlerdir. Bunu hoca yapamıyorsa idari kadro yapmalıdır. Kısa süreli çözüm bu problemi çözmekten geçiyor olabilir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nacnacnac, foruma yazdı.
Hoca kötü mü formsuz mu kısmında hala tereddütlerim var. İyi olmadığı kesin. Takımın oynadığı oyun çok aciz. Oyunu kendi yarı sahanda kabul etmek başka bir şey. Biz öyle bir kapanıyoruz ki rakip kaleye uzaklığımız 50m nin üstüne çıkıyor. Ben bunun taktikten ziyade yetersizlikten olduğunu düşünüyorum. Yetersiz takım ancak bu kadar geride kabul eder oyunu.
 
-Kötü olan şey dün maç dakika 80 de aklıma geldi. Bizi bu hale düşürdüler.
 
-Böyle büyük organizasyonlarda 1-2 noktayı değiştirerek akışı değiştiremezsin. Köklü revizyon gerekli. Köklü revizyon olmayacaksa transferde olmasın bir zahmet. YAPAMIYORUZ.
 
-Bu şartlarda herhangi bir yatırımcı geleceğini ben düşünmüyorum. Yatırımcı gelse masaya parayı koysa dahi aynı transfer döneminde bu yatırımın hepsi kullanılamıyor diye biliyorum.
 
-Kulüpte çalışan Göztepelilerin hiç birini şahsi olarak tanımam. Bu arkadaşların kulüp içindeki görevlerini haddinden fazla büyütüyorsunuz. Yetki olarak hiç bir hükümleri/insiyatifleri yok kanımca. Talat Papatya'nın ne ki onların olsun ? Kimse eleştirilemez değildir. Eleştirelim ama konunun tamamına hakim olmadan insanları şahsiyetleri, namusları üzerine konuşmak bize yakışmaz.
 
Topiğin ortasına bir tane de bomba bırakayım. BU TAKIM DÜŞMEMEYE OYNAR AMA DÜŞMEZ.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nacnacnac, foruma yazdı.
Kısa kısa;

-Mustafa Kocaoğlu ile ilgili sadece bir (1) kişi yazabilmiş. İyi veya kötü. İnsanların acı gününde yazmamızın manası da yok. Ben şahsım adına unutmadım kendisini.
 
-Ndiaye gösterişsiz sade temiz bir transfer. Türkiye liglerinde çok değeri bilinmez böyle adamların genellikle. Bize zarar yazmayacak nadir transferlerden. Geldiği takımda da sol da oynuyordu çoğunlukla yanlış hatırlamıyorsam herhalde. Takımda kalsın isterim. Çok küçük görmeye de çok büyütmeye de gerek yok.
 
- Harcama limitimizin yükselmemesi her ne kadar ilginç gelse de çok büyük problem teşkil etmiyor. Sapma payıyla beraber yaklaşık 10m euro yapıyor. Adam olana çok bile. İşi bilen bir adam bu paranın yarısıyla şov yapar. Önemli olan nereye, kime harcadığın.
 
- Beykan transferini denemeye değer görüyorum. Kumar mı ? Evet kumar. Ben nedense tutacağını düşünüyorum. Keşke Melih Okutan'ı da alabilsek.
 
- Kerim Alıcı inşallah mental olarak kötü olduğu için böyle oynuyordur. Ben hiç beğenmedim oynadığı maçlarda. (özetlerden izlediğim kadarıyla)
 
- Rahmanovic haberini dün bende gördüm. Enteresan bir profil. 1,93 boyunda solak 10 numara. İlginç. Güçlü fiziği sayesinde Türkiye'de iş yapabilir diye düşünüyorum.
 
- Mehmet Sepil küme düşürme amacına ulaşacak yazan arkadaşlar var. Mehmet Sepil büyük hatalar yapan biri evet ama bunu isteyecek en son kişi.
 
- Beykan transferini de keşke ilk resmi hesaptan öğrenebilseydik.
 
- Batuhan'dan çok umutluydum. Bir türlü olamadı. Sakatlık çok geriye attı kendisini. Ben onu sol bek olarak izlemek isterdim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nacnacnac, foruma yazdı.

"Lular" dedi ki;

Geçen hafta fena oynamadık ve kazandık.Sanki dış sahada rakiplerin biz bunları yeneriz havasıyla oynadığı için daha düzgün oynuyoruz kazanıyoruz.iç saha daha zor.Göztepe’de durum nedir eksik gedik varsa bu maçta da kazanabiliriz.Bizde kule Vitor iyleşti ama riske edilir mi göreceğiz.Onun dışında önemli eksiğimiz yok.

Göztepemizde en önemli eksik Beto onun dışında bir eksik bulunmuyor. Kendi adıma Trabzonspor'u severim. Her zaman başarılı olmasını istemişimdir. Geçen hafta ilk defa Trabzon'a gittim iş için. Güzel yer.
Yine ümitsiz olduğumuz bir Trabzonspor deplasmanı. Bakalım aynı senaryo mu olacak.
Adil bir maç olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nacnacnac, foruma yazdı.
@phonix
Bana bu ligde maaşlarını kimler ödeyemiyordur diye sorsalar ilk olarak Ankaragücü'nü söylerdim. Yanlış biliyormuşum. Çok şaşırdım şahsen. Ankaragücü'nün kötü günler geçirmesine rağmen bu pandemi döneminde bizden daha çok kaynak sağlaması bizim adımıza düşünülmesi gereken birşey.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nacnacnac, foruma yazdı.
Keşke min. transferle ligde kalacağımızın bir garantisi olsa da transfere harcayacağımız bütün parayı tesisleşmeye aktarabilsek. Hem kafamız rahat olur, hem önümüzü çok daha iyi görürüz.
Taraftar olarak odaklanmamız gereken kişi Erk Toros'tur. Yeni bir Bayındır vakası mı yoksa ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nacnacnac, foruma yazdı.
Daha önce Ankaragücü'nde görev alan Erk Toros, Göztepe ile anlaştı haberleri dönüyor. Bu arkadaş hakkında bilgi verebilecek var mıdır ? Oyuncu havuzu, kişilik vs. ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER