#
#
mrt10, foruma yazdı.

"ticitaca" dedi ki;

Bütün kulüpler resmi siteden Fete için geçmiş olsun dileklerini sundu. Mustafa Cengiz’in cevabı: "Sevenleri sevinsin, rakipleri biraz daha çalışsın."
Pes vallahi.

Samimi olanların başüstünde yeri var. Bu ifadeyi ilk başta bende gereksiz bulup yadırgamıştım ama samimi Ayağına takılıp Fatih terim başlığında kendini heder edebilecek olanları öngörmüş Başkan demekki. Hani bi söz varya bazı insanlarla aramdaki iki şey hiç değişmedi birincisi ben onlara hiçbir zaman güvenmedim. İkincisi onlar beni hiçbir zaman yanıltmadılar diye. O misal olmuş biraz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mrt10, foruma yazdı.

"Parçalıaşkbu değil abi, Gs taraftarı bu oyuna okey olmamalı. hiçbir organizasyon yok en iyi yaptığımız kanat organizasyonları sıfır. bir kaç üçgen kurabildik diye , formayı terlettik diye tamam olmamalıyız. bugünkü maç kazanabilecek bir maçtı, psg eksikleri vardı ve formda değillerdi. içeride Ali samiyen'de oynuyorsun, iki pas yaptın diye takım alkışlanmamalı.
beklerimiz tam komedi, koy bir tane ptt den bek , nagartamo ve marianodan iyi orta açar. hele nagaamonunkiler orta değil şut da değil.
takım olarak kötüydük fakat seri, nzonzi, luyindama ve muslera yüksek verimle oynadı.
devre arası iki bek + stoper+10 numara + kanat şart. donk , mariano , nagatamo, belhanda, feghouli ile yollar ayrılınmalı. çünkü dönüşüü sağlayamazsak bjk gibi oluruz.[div dedi ki;


tribünü beğendim. zar zor doldu , ama istekli kişilerle doldu. kombineler devredilmiş hep , iyi de olmuş. yönetim şu kombine yenileme işini bir sıfırlamalı bu sene. leşçi gruplar stadda.
 
sokağa gelirsek dün gece gs tribünü her yerde arandı, denk de gelindi ürün de alındı.ama tek tük. psg lilere mesaj da çekilde , çıkan olmadı.
 
az çok tribünden anlayan herkes böyle olacğaını bilirdi. gs psg ile kanlı değil, ama gergindi. öylesine bir gerginlik.
dediğim gibi az çok tribünden anlayan herkes bu eşleşmenin asıl kritik noktasını fransa deplasmanı olduğunu blir.

hay yaşa yahu.Galatasaray taraftarı nasıl vasata alıştırıldıysa gerçekten bu oyune okey oldu.bu çok korkunç bir durum. doğru düzgün pozisyon bulup atağa çıkamadığın maç için gereksiz seviyede iyimserlik hakim.karşındaki takım 1 milyarlıkmışda biz 100 milyonluk takımmışız.o 1 milyarın 500 ü neymar mbappe cavani zaten.bunların 2 si yok biri 70 de girdi.madem bunu kullancağız o zaman sende 100 milyonluk takımsın anadolu takımları 10 milyonluk sende onların 10 katısın. hiç 10 katlık bi futbol oynayabiliyormusun anadolu takımlarına ? eğer psg ye bunu bahane edeceksen sende maddi olarak senden alt takımlara adam gibi top oynayacaksın. konya kasımpaşa gelip senin kadar pozisyona girip senin kadar etkili olabiliyorsa sende psg ye olabilirsin demekki bunda o kadar abartılacak birşey yok.kaldı ki şöyle bir sıkıntı daha var maç seçen adamın canı falan sağolmasın abi pozisyon olarak olmasa da mücadele olarak bi fener maçına bak bi bu maça bak. eğer oyuncular kendini bu maça sakladıysa orta sahası stoper, sağ beki sol bek,kanadı yine orta saha olan takımı yenemediyse böyle büyük bir rezalete neden olduysa o zaman bu maçın canları sağolsunu yok ne yapıp edip en az 1 puanı alacaksın hatta galibiyet ikaçıran taraf olacaksın bu kadar eksiği olan psg ye. ruhumuzu kaybediyoruz farkında olmadan.Galatasaray avrupa da başkadır bu ülkenin öncüsüdür ne vasat kadrolarla ne devleri devirmiştir. her Galatasaray lı avrupa maçına çıkarken rakip kim olursa olsun yenebiliriz hissiyatıyla çıkardı. şimdi pozisyona giremediğimiz maç için düşündüğümüz avunduğumuz şeylere bakın.maçı kazanıp kaybetmekten daha kötüsü bu düşünce şekline girmek bu yaklaşım ruhumuzu kaybettiriyor bize farkında olmadan.çünkü tamah ettiğimiz şey umut vaadeden basan parçalayan arayan kovalayan ama şanssızlıkla olmayan bir oyun değil bunun farkına varmamız lazım. velhasıl kelam mentalite devleri deviren deviremese bile sallayan ama yıkamayan galibiyeti kaçıran taraf olmaktan devlere direndi fark yemedi belki berabere bile kalabilirdiye gelmesin. bize büyük hayaller kurmayı Galatasaray öğretti. hayallerimizi küçültmeyelim Galatasaray ımızı büyütelim. öyle düşünüp öyle çalışıp öyle davranalım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mrt10, foruma yazdı.
Bestemiz yokmuş iyi tribün yapamıyormuşuz pehh. Peki onu benim gibi sevmeee seevmeye ne diyeceksiniz tribün hareketli değilmiş o anki coşku aşk ile huşu ile tribünün kendinden geçmesi devamında bide saldır Galatasaray la devam eden takım taraftar arasındaki sinerji o ambiyans nerenizle izliyor nerenizle dinliyorsunuz Allah aşkına hem siz 40 yıllık tribüncülerden iyi mi biliyorsunuz bu işleri.kötü olsa 40 yıllık trbüncüler 40 yıldır yılmadan usanmadan bıkmadan aynı şeyleri söylermi ? Öyle olsa bi parça akılsızlık olurdu değilmi ? Ama iyi ki öyle değil:)
 
Tutma benim gibi onun elini onu Benim gibi. Sevme sevme
Ben kimseyi sevmedim senin gibi sende benim gibi sevme sevme
 
Şuna hareketlenmeyen içi kıpır kıpır olmayan topçunun ben a.k zaten
He bugün bu söylenmedi saldır söylendi o da olumlu aynı hisleri onun içinde besliyorum ona coşmayacaksın da daha neye coşacaksın buna coşmayan topçunun ya aklı yoktur ya kramponu
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mrt10, foruma yazdı.
falcao nun geleceğine pek inanmıyorum .hatta fenerbahçenin hala sulanıp olayı bulandırmamış olması fiyat yükseltmeye çalışmaması bana neredeyse hiç görüşmediğimizi bile düşündürüyor :D şaka bir yana son bi kaç sene içinde kaçıncı dejavu ama biz hala akıllanmıyoruz. aynı süreci ibrahimoviç asamoh modeste alan da yaşadık. hayırlı olsunlar oyuncu tamam kulüple görüşülüyorlar yerine alternatif bakılıyor bulunmadan satılmayacaklar. lıke sevdalısı twitter duyumcuları bildiğini değil taraftarın duymak istediğini söyleyen spor yorumcuları. kısacası acı veren gerçekler yerine mutlu eden yalanları pazarlayan hayal tüccarları bunlara prim veren akıllanmaz türk halkı. aklımızla dalga geçiyorlar hepimizi aptal yerine koyuyorlar biz hala bunları ciddiye alıyoruz.falcao gelebilir bu sefer olabilir bu sefer tutturabilir ancak daha önceki milleti aptal yerine koyduklarını ne yapacağız ? hırsıza hırsız olduğunu unutturursan sana ahlak dersi verir demişler. ama biz bu adamları adam yerine bile koymamız gerekirken bu sefer tutturdular diye kral ilan edeceğiz yine.boş atıp dolu tutturmaya çalışan ilgi budalalarının dedikkleriyle böyle gaza geliyoruz ya her seferinde bize her şey müstahak zaten.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mrt10, foruma yazdı.
Futbola doyamadık gözler Ajax ı aradı
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mrt10, foruma yazdı.

"nunp" dedi ki;

Şenol Güneş bu maçların adamı değil. Olacağı söyleyim, tiyatrocu tezahüratını duyunca mental olarak oyundan kopacak, maç sonu toplantısında ben milli takım hocasıyım, bana hakaret ediyorlar diye ağlayacak. At fava bekle. Ezip geçeceğimiz maç.

Bende bunu anlamıyorum. Biz neden tiyatrocu şenol diye bağırıyoruz abi.yani adamların sonuna kadar haklı olduğu bi konudan neden vuruyoruz üstelik aynı dertten bizde defalarca muzdarip olmuşken. Adamın kafasını yardılar yahu Ne tiyatrosundan bahsediyorsunuz. Hadi Fenerliler bu oltayı attı da biz neden bunun ucundan tutuyoruz bize ne herifler yapmışlar orayı terör yuvası kafalarına göre terör estiriyorlar fatih terim in geretsin Hasan’ şaşın şenol güneşin kafasını yarıyorlar yıllardır. Ya bide bundan en çok çeken biziz biz. Yani sırf şuan Beşiktaş la rekabetteyiz diye gidip şu mevzuda Fener’e hak verenlere vallahi üzülüyorum.bunların birbirinden bi farkı Yok illaki bi taraf tutmak zorunda değiliz.fener beyse benim için Beşiktaş da o.ama bu iş Kadıköy de öyle bir boyuttaki yani izahı Yok artık. Biz bu kafada olduğumuz sürece adamlar çok kafamızı yarar gönderirler. Küfür et say söv şöyle şenol böyle şenol de ama tiyatrocu deme gözünü seveyim ya.olayı abartmış da hastaneye kaldırılmış da bilmem neymiş iyi o zaman bizimkiler gibi kuru kanadayılık yapsın kafası yarılsın maça devam etsin kafası yarılsın saha kenarında dik dursun onların da senelerce bütün teknik ekibini sıradan geçirsinler bize yaptıkları gibi .
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mrt10, foruma yazdı.

"mrt10" dedi ki;

şampiyonluk için mutlaka almamız lazım bu maçı ancak mete kalkavanın yönettiği bir galatasaray maçında 1.94 orandan 1.0 çifte şans konya yenilmez altın değerinde bence denenebilir bir oran.

:D :D Galatasaray kollanüyüürr :D
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mrt10, foruma yazdı.
şampiyonluk için mutlaka almamız lazım bu maçı ancak mete kalkavanın yönettiği bir galatasaray maçında 1.94 orandan 1.0 çifte şans konya yenilmez altın değerinde bence denenebilir bir oran.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mrt10, foruma yazdı.
Bedelli askerlik için sevk başlangıç tarihim 14-12.2018 sevk tarihim 29.12.2018. Özel sektörde çalışıyorum araştırmalarıma göre muvazzaf askerlik şartıyla işten ayrılanlar kıdem tazminatı hakkı kazanıyor aynı kanuna tabi olduğumuz için de ihbar süresi gibi bir derdim yoktur diye tahmin ediyorum ama şu bilgiyi tam net olarak hiç bi yerden teyit edemedim bunun cevabını bilen varmıdır aramızda. Ekmek yediğimiz yere ihanet etmek olmasın diye ben şimdiden üstlerime haberimi verdim ama sanki onlar işin çakallığında gibi bi insan kaynaklarıyla görüş bedelli de olmayabilir ihbar süresi çıkartabilirler sana dedi. İstifanı vermezsen yerine elaman alamayız bakamayız zor durumda kalırız ayağı yaptılar. Ama amaç sanki normal istifa ettirip hem tazminatı vermemek hemde ihbar süresi kitleyerek daha uzun çalıştırmak. Ben şimdi 14 ünde sülüsü alıp istifayı versem sıkıntı olur mu hadi tazminatı da geçtim ihbar süresinden problem yaşarmıyım? Biraz uzun olmuş olabilir kusura bakmayın ama soru cevap başlığını görünce buraya yazayım dedim
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mrt10, foruma yazdı.
29 Aralık Amasya piyade çıktı banada. Sanırım en çok alım olan kışlalardan biri ama burdan denk gelen Yok. Özel sektörde kıdem tazminatı hakkı varmıdır bu ihbar süresi durumu olacak mı bizim için. Bilgisi olan varmıdır sevk başlangıç tarihim 14.12.2018 o gün sülüsü alır istifayı veririm diyorum ama sakata gelirmiyim ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER