#
#

Russell35

Her zaman , her yerde GÖZümüz en TEPEde ...

Russell35, foruma yazdı.
Torbalı tesislerinden vazgeçmişiz. Mehmet Sepil Karşıyaka belediye başkanına da tepki göstermiş.
 
TUGAY'A TEPKİ
 
Sepil, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın, "Karşıyaka'ya bir stat yapılacaksa Göztepe Stadı gibi olmasın. Stadın mimari görüntüsü bir kent için uygunsuz ve çok rahatsız edici" açıklamasının kendisine hatırlatılması üzerine, bu tür açıklamalar için çok üzüldüğünü belirterek, "Bu halen İzmir'in eski temsil ettiği kafanın söylediği şeyler. Buna İzmirlilerin prim vereceğine inanmıyorum. Karşıyakalılar kadar ben de üzgünüm. Karşıyaka'nın stadının olması için bir kulüp başkanı ne kadar ağırlık koyabilecekse ben koymaya hazırım" dedi.
 
TORBALI'DAN VAZGEÇTİ
 
Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, yapmayı planladıkları altyapı tesisinde Torbalı'daki araziden vazgeçtiklerini söyledi. Torbalı'da yapmayı planladıkları altyapı tesisi arazisinin kendilerine tahsisinin Torbalı Belediyesi tarafından iptal edilmesinden sonra yeni bir karar aldıklarını kaydeden Sepil, "Torbalı'da bu işi yapmaktan vazgeçtik. Biz istenmediğimiz yerde olmak istemiyoruz. İzmir'de değişik yerler bakıyoruz. Çok daha iyisini yapacağız" diye konuştu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Yönetimin stadyum hazırlığı ve heyecanıyla, İlhan Palut'un da Antalyasporu 3 0 yenmemiz sonrası rehavete kapılması ile kupa maçına hazırlanmamışız. Rakibi çok küçümsedik. Hiç konsantrasyon yoktu. Fazla özgüven de iyi bir şey değil. Haddimizi bilmeden oynadığımızda direkt zarar görüyoruz. Savunma güvenliğini daha maçın başında niye bu kadar elden bıraktık. Yediğimiz goller hazırlık maçında bile yenmeyecek türden.
 
Ne de olsa yeneriz diyerek çıkılan maç ve giden kupada ilerleme şansı.
 
İlhan Palutla daha çok gol buluyoruz ama yine çok gol yiyoruz. Antalya maçındaki 3 0 da bizi yanıltmasın. Rakip çok hata yaptı savunmada o gün.
 
Bu rahatlıkla Beşiktaş maçına çıkarsak stadımızdaki ilk maçı da kaybederiz.
 
Titi arkasına çok adam kaçırıyor. Bana göre orada Titi yerine Leo oynasa daha iyi.
 
Paluli form yakalamaya başlamışken devam etse iyi olur. Gassama çok istikrarsız.
 
Yalçın bu maç iyi değildi. Kendini fazla gösterme gayretine girersen hata yaparsın.
 
Deniz Kadah zaten ne zaman oynasa gol atmakta zorlanıyoruz. Jerome oynamalıydı.
 
Kulüp içinde kupayla ilgili yanlış strateji izlendi bana göre.
 
Göktuğ bu kadar eleştirildikten sonra kafa olarak bu maça hazır olamayacağı belliydi ki hatası yoktu bu maç ama ekstra bir durum da yaratamadı.
 
Kupada ilerleyebilsek ligde de bize pozitif yansıması olurdu bence.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Ligde Avrupa Kupasına kalabilmemiz çok kolay değil, düşme potasından da biraz uzağız. Şu şartlarda kupaya daha çok önem vermemiz gerekirken Beto, Jerome gibi en önemli oyuncularımızı oynatmamak İlhan hocanın hatası bana göre. Hem teknik direktörümüz, hem oyuncularımız rakibi küçümsemiş maalesef. Futbolun şakası yok. Elendik işte.
 
Ne güzel yeni stad ve güzel bir kadromuz varken hedefsiz kalacağız gibi görünüyor. Yine ligde de işi sıkı tutmak lazım. Daha da fazla rehavet yine bizi sıkıntıya sokabilir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Deplasman tribünü o tarafa konarak her maç aynı durumla karşı karşıya kalınma olasılığı var. Deplasman taraftar otobüslerini sahil yolundan içeri alıp Dominos sokağından giriş yapılabilir. Ama sonuçta semt içinde deplasman otobüsü nereden gelirse gelsin bizim taraftarla bir şekilde karşılaşma olasılığı var. Hangi tarafı kapayacaksın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Şu anki performanslarına göre sözleşmesi biteceklerden bana göre kalması gerekenler;
 
Andre Castro
Beto
Berkan Emir(K)
Cameron Jerome
Titi
Kerem Atakan Keskin
Serkan Bakan
Leo Swechlen
Serdar Gürler(K)
Soner Aydoğdu(K)
 
Bence kesin kalması gerekenlerin yanına (K) koydum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Bu adamı alırsa helal olsun başkana. Adamın istatistikleri çok iyi ve hakkındaki yorumlar da umut verici.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Keşke Jahovic gelse. Hata yapmış mıdır? Evet. Herkes hata yapabilir. Gitmesini istedik mi? Evet. Ama Göztepe'yi çok sevdiğine de inanıyorum. İyi forvet olduğunu da biliyorum. Şu yeni stadyumda Göztepe formasını giymesini de çok isterim. O da süper lige çıkmamızdaki katkılarıyla bunu hak ediyor bence. Bizim şu ligden getirebileceğimiz en doğru golcü Jahovic olur. Jerome'la önlü arkalı da çok iyi olurlar. Umut'la Jahovic ikili olarak da çok etkili olabilmişti zamanında. Jerome ve Jahovic forvet ve forvet arkası hava topları ve rakibi bunlatmada çok başarılı olabilirler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Jerome oynamadığında atağa çıkmakta bile zorlanıyoruz. Adam şişirilen hemen hemen bütün topları alıyor, bekletiyor, vakit kazandırıyor, presiyle rakibi bunaltıyor, diğer oyunculara alanlar açıyor. Tek sıkıntısı son vuruşları. Onun da psikolojik olduğunu düşünüyorum. Adam duygusal adam. Kendi kendine gol atamama baskısı oluşturuyor. Kaleciyle karşı karşıya kalınca heyecanlanıyor.
 
Eğer yeni forvet alırsak Jerome yedeğe çekilirse ataklarımız yine kısıtlanabilir. Forvet arkası olarak Jerome çok iyi olabilir. Yeni gelecek golcü konusu Jerome yedek kalacaksa sıkıntı yaratabilir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.

"Psycho" dedi ki;

benim anlamadigim geçici koltuk niye takıldı?
 
aten kurulacak düzendeki sistem 2 ayrı düzeneğe kolayca gecmiyormuydu.
 
Yanı pimli koltuklar normal zamanda açılmayacak ve ayakta seyircili.
Diğer uefa ve fifa organizasyonlarında pimli koltuklar açılacak ve koltuklar oturulabilir durumda olacaktı  :roll:

Avrupa Kupalarına gitme hedefimiz yok herhalde. Tff onayı gelene kadar geçici koltukla geçiştirdiler bu süreci belki de. Kazara Avrupa kupasına falan kalmayalım aman. Daha üst düzey transferler falan gerekir. Ekstra masraf olur. :D
 
Sepil başkan hedefler doğrultusunda bizde sürekli beklentiler oluşturup hevesimizi kursağımızda bırakıyor. Transferler ve oluşturulan beklentilerin her yıl ertelenmesi dışında kendisinden çok memnunum o ayrı konu.
 
Hiç büyük konuşmasa, mütevazi kadro kuracağız, imkanlar dahilinde elimizden geleni yapacağız, taraftarımızın desteğini bekliyoruz falan dese hiç bu eleştirileri yapmam ama kendisi taraftarda beklenti oluşturuyor bu sefer biz de tatmin olamıyoruz.
 
Önce ilk sene ligde kalalım dendi. Sonra vites büyütcez.
İkinci sene oldu, iyi transferler beklerken tekrar ligde kalalım dendi, ıkına ıkına ligde kaldık. stadla hedef büyütcez dendi.
Üçüncü sene oldu, dersimizi aldık dendi. Son anlarda 3 transfer yapılmasa düşmenin yine en büyük adayıydık. Stad bitsin çıtayı yükseltcez yıldız oyuncu araştırıyoruz dendi. Stad bitti, bu sefer yıldızlar seneye dendi. Avrupa kupası lafı arada geçiyor ama onu karşılayabilecek transferler de yapılmıyor.
 
Jahovicden sonra 3 yıldır hala forvet bulabilmiş değiliz. Savunmada göndermek için çırpındığımız Borges oynuyor. Kupada gördüğümüz kadarıyla kaleci yedeğimiz yok. Berkan Allahtan çok formda. Sol kanat ihtiyacımız şimdilik sıkıntılı görünmüyor. Kanat rotasyonumuz soru işareti. Yine transfere hiç hazırlanmamışız.
 
Esas sıkıntı seneye, çoğu oyuncumuzun sözleşmesi bitiyor. Kimi taraftarımız bunu avantaj olarak görüyor ama transfer yapımıza baktığımızda gidenlerin yerini dolduramama olasılığımız da var.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Sepil başkanın Göztepe için efsane başkan olduğu konusunda burada hemen hemen herkes hemfikirdir. Eleştiriler transfer konusunda sürekli aynı şekilde hataların sürdürülmesi üzerine. Her transfer sezonunda aynı hayal kırıklıklarını yaşıyoruz. Yoksa kimse burada Göztepenin kötülüğünü istemez. Bizler de taraftar olarak Göztepenin iyiliği için görüşlerimizi bildiriyoruz. Futbol ekonomisinin kötü olduğunu, gelir gider dengelerinin sıkıntılı olduğunu her birimiz biliyoruz. İsmi duyulmuş oyuncu gelsin diye de bir beklentimiz yok ama yaptığımız çoğu transfer karavana. Giden Göztepemizin parası oluyor. Aylarca eksikler belli iken yine gerekli noktalara doğru zamanda oyuncular bulunamaması son derece eleştiriye açık bir konu. Burada transferi eleştireni de, yönetimi bu konuda destekleyeni de haksız bulmuyorum. Saygı sınırları çerçevesinde yapıcı eleştiri güzel bir şeydir. Geçen sene taraftarın eleştirilerine kulak asılmayınca az kalsın ligden düşüyorduk. Böyle şeylerin tekrar yaşanmaması için tedbirli olmamız gerekiyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar