#
#

tapsrilc

endererol=texas1963=tapsrilc

tapsrilc, foruma yazdı.
Göztepe'nin bizde özelinde bende yeri çok ayrı.
Göztepeli çok güzel arkadaşlarım dostlarım abilerim var.
Bu şartlarda karşılaşmak çok kötü.
 
Yola çıkacak herkese şimdiden iyi yolculuklar.
 
Bizim için dostlukla ilgili hiçbir sorun olmaz. Sadece böyle maçlarda kurulmadı dostluk.
Yarın biz yenilir ve düşersek de sebebi Göztepe değil. Göztepe yenilir ve haftaya düşerse de sebebi Bursaspor değil.
 
Yarın genel olarak maç içinde her şey olabilir. Maç sonunda iki tribünün göstereceği tavır dostluğun devamını belli eder.
Kim yenerse maç sonu sakince beklemeli abartılı bir sevinçte bulunmamalı.Yenilen düşecek çünkü.Orada saygısızlık yapılmaz. Bunu 2 tribün de iyi biliyor.
Göztepe tribün olarak geleceği için buna dikkat eder.Bizim tarafta ilk defa gelecek kitle çok büyük. Yine de tribün bunun kontrolünü sağlar.
 
Yarın düşmemeliyiz. Çok zor maç çok yüksek maç. Allah sabır versin.
Selamlar tüm dostlara.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tapsrilc, foruma yazdı.
Biz başka takımlara laf edecek son camiayız.
Tek kelime edecek durumumuz yok. Biz 3 senedir yaşadıklarımızla bu noktaya kendimiz geldik. Müstehak bize. Küme düşmek de çok koymaz bu saatten sonra normal şartlar olsa ama 500 milyonla bu düzende küme düşersek Mersin yolunda gideriz. Bu koyuyor adama.
Ümitler çok az ama 3 maç var. Antalya son maçımız. 3 puan alırsak işler değişir.
Umut devam eder. Yenemezsek düşeriz zaten.
 
Biz 3 maçı alalım. Göztepe de diğer iki maçını alsın. Aradan Sivas düşsün istiyorum ama bu çok zor ihtimal.
 
Antalyalı dostlar ile 2009 sonrası gelişen güzel muhabbetlerden çok önce taa 2001 den TD nin ilk zamanlarından çok güzel muhabbetimiz var. O zamanları bilenler bilir forum chat mirc te Antalyalılar Bursalılar birbirini yiyordu.:)
Şimdi abartmıyorum ama onlarca Antalyalı dostumuz var. Maç öncesi ve sonra davet ediyorlar çok sağ olsunlar. Uçakla geleceğiz direkt maça geçeriz gibi maç öncesi denk gelirse sıkıştırırız araya bir şeyler diyeceğim ama çok az vakit var.
Hepinize selamlar tek tek.
Antalya çok güzel şehir. İmkan olsa yaşamayı istedğim şehir. Bir gün olur inşallah.
Biz düşmeyelim ve Göztepe düşmesin. Zor ama imkansız değil.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tapsrilc, foruma yazdı.

"zanitenyo" dedi ki;

Çok sevdiğim Bursalı abimin anlattığı Trabzon deplasmanları geliyor aklıma Bursa-Ts isimlerini yan yana görünce. Bursa yıllardır son haftalar da hatta son saniyeler de yırtıyordu ama sanırım bu sene yırtamayacak. Göztepemden sonra umarım olmaz ama eğer düşerse kahrolacağım takımlardan ama başka alternatifte pek yok gibi bir de Ankaragücü var. Hakkımızda hayırlısı. Buraları okuyorsa Yunus Erol seviliyorsun.

Eyvallah kardeşim. Eskisi kadar yazmıyorum ama okuyorum arada.
Ben de sizi seviyorum. Selamlar.
Bizim durumumuz tam anlamıyla müstehak kelime ile açıklanır. Böyle yönetilen camia 3 yıldır bile bile aynı hataları yapıyor ve sonuç ortada.
Yıllardır süper lige çıkmak için mücadele veren Göztepe ve Ankaragücü ile son haftalara 3 takımdan birisi düşecek şekilde girmek çok kötü durum.
Herkes için öncelik kendi takımı elbette ama insan bu durumlara üzülüyor.
Hayırlısı bakalım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tapsrilc, foruma yazdı.
Beklediğimizden çok kolay oldu bu şampiyonluk.
İlk Düzce Orman mağlubiyetleri bocaladık biraz.
Toparlamaya başlayınca üstüne Evren ve İzzet transferi ile takım 2 tık üste çıktı.
Karesi bozulacaktı zaten. Erken patladılar. Geçen senelerdeki gibi Sakarya Eskişehir Telekom gibi takımlar da ligde olmayınca iş mart ayında bitti.
 
Bu hafta içeride Orman ı farklı geçeriz.
Edirne zaten düştü. Deplasmanda makara güzel tribün ve ciğer amaç:)
Konya maçında da turu atarız nasipse.
 
5 senedir verilen mücadele.(Bunun için kitap yazılır.Onlarca deplasman onlarca hikayesi olan maç ve asla bırakmayan tribün.)
Sonunda şampiyonluk geldi. Çıktık buradan.
Bu yola başlarken mottomuz "Çekirge den Oaka ya" şeklindeydi.
Hedefe doğru yürüyoruz.
En az 10 otobüsle Selanik Atina Belgrad deplasmanı yapmadan ölmeyelim.
Bu mücadelede omuz omuza olduğumuz tüm kardeşlerime selamlar.
Tebriklerini ileten tüm arkadaşlara da teşekkürler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tapsrilc, foruma yazdı.
Karesi nin yerlileri özellikle Hazer çok çok yüzdeli attı. Hep böyle gitmesi imkansız.
 
Yine de Karesi zirve mücadelesinde olacaktır. Az çok belli etti takımlar kendini.
Karesi ve Orman bizi zorlar. Akhisar ve Mamak DSİ de play off ta etkili olur.
 
Bu sene büyük bir saçmalık olmazsa çıkarız.
Maç maç giderek yendikçe motivasyon artacak.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tapsrilc, foruma yazdı.

"network" dedi ki;

"carsınouma" dedi ki;

Bu resimden sonra Ankaragücü ve özellikle Göztepe tribünün tavrını merak ediyorum

Ankaragücü tribünü kişileri baz almaz , geneli baz alır. Enes Aydın kimdir nedir bilmem şahsen ama bu Bursaspora bakış acimizi değiştirmez.
 
Değiştirse, Fener ve Galatasaray tribünleriyle işi olmazdi Ankaragücü tribünlerinin. Hangi Cemaatlerin ne kadar etkili olduğu konusunu tartışmasak daha iyi. Is Beşiktaş tribünlerine dönerse, bu sefer örgüt sempatizanciligina yani vatan hainligine kadar gidecek , o yüzden bu konulara özellikle Istanbul tribünlerinin girmesi pek doğru değil.
 
Simdi Bursa tribününü bi yerden yakalayıp, üstlerine gitmek doğru değil. Set olayinda , o arkadaşi ilk başta indirmeseler de ,kendisi zamanla inip , etkisizlesecektir. Bu işler böyle, birden olmaz.
 
Çok uzadı bence bu konu , Muteberinde dediği gibi , Abbasagali arkadaşlar, rahmetli Ferdi vefat ettiğinde, çok şeyler yazmışlardı ama bugün Beşiktaş tribunlerinde Kafaya Sarı Murat çıkıyor. Hangisinin itibar sarsıcı olduğuna, değerlere ters olduğuna buradaki 3 5 kullanıcı değil , tribünler karar verir.
 
Beşiktaş Taraftarı yıllarca Sebahattin şirin için Rahmetli Mühendis Oktay olayını öne atarken , kendi tribünlerindeki cinayet olayından sonra , tribünün başına geçilmesine hangi sıfatla yorum yapacak bu da merak konusu. Adam cezasını çekmiş orası ayrı ama Beşiktaş tribününün bunu sineye çekmesi ne kadar etik, tartışılır.
 
Bu tip bi sorun varken , başka tribündeki 94'lü bi kardeş için camia karalamak gereksiz bence. E diğer istanbul tribünlerinin ismailağa ,menzil ve diğer cemaatlere yakınlığı ve yandaşlığı da az çok biliniyor. Ha bilmeyen varsa , Tribüncü olarak biçok şeyi bilmediğini söyleyelim.
 
Son olarak Bursa tribünü kendine yakışanı yapar ve yarın stadı karşılıklı inletiriz Mustafa Kemalin Askerleriyiz Diye. Yarın 16.00 da maçı izlemeniz tavsiyesiyle

Çok güzel adamsın Murat. Eline sağlık. İşi bilen tribünleri bilen adamın yazması başka bir şey. Sağolasın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tapsrilc, foruma yazdı.
Saldırıya uğrayan Gediz Beşiktaşlılar Derneği üyesi Şerafettin Baş: "Dinlenmek için Bozüyük'te durduk. Dört kişi içeri giriş yapınca, Bursaspor taraftarlarıyla orada karşılaştık, kapıda. Arbede kapıda diğer arkadaşlarımızla başladı. Galiba 'burada ne işiniz var?' demişler." Saldırıya uğrayan Şerafettin Baş: "Daha sonra orta kısımda da bana saldırılar oldu. Bizi yine oradan sağ duyulu Bursasporlu taraftarlar çekip içeri aldı. Orada benim üstüme kapaklanan bir Bursasporlu abi var, Allah ondan razı olsun. Belki benden çok o darbe aldı.". Olayda emanet vurma falan yok zaten. Twitter dan biri sallıyor her yerde yayılıyor. Çok gereksiz işler. Muhattabın değil sal gitsin be kardeşim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tapsrilc, foruma yazdı.
2001 den beri buradayız.
İlk nickim endererol. 2010 a kadar falan bizim tribünde bile adımı Ender bilenler vardı.:)
2003 te site ve forum yenilendi ondan dolayı kayıtlar 2003 gösteriyor ama sütlü kahve rengiyle forumun 2001-2003 arası derginin çıktığı zamanlar ilk heyecanlar çok güzel zamanlar. Üniversite hayatımın yarısı Kadıköy de internet kafede geçti Tribündergi de 2001-2006 arası destan yazmışızdır.:) O kadar ilgiyi okula versem yüksek lisans doktora hepsi çıkardı. Ben eğitim fak 6 senede bitirdim.
 
Buradan tanıştığımız çok çok güzel insanlar var. Gerçek hayata aktarılan dostluklar aiblik kardeşler çok adam var çok kaliteli güzel insanlar var.
Yukarıda zoban ın da dediği gibi buradaki adamlar evlendi çocukları oldu.
Devir nesil değişiyor. Buradaki dostların düğünlerine cenazelerine gidiyoruz.Hayat akıyor.
2000 doğumlular bu sene üniversiteye gidecek. 2001 tarihinin ne kadar da uzun zamandan geldiğinin kanıtı. Tribün koşturan 2001 li çocuklar var artık.:)
 
Son söz forumları twitter öldürdü.
Ne kadar eski ortam olmasa da buradan ara ara yazıyoruz.
Muhabbetimiz olan hakkımızın geçtiği bizde yeri olan tüm dostlara selamlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tapsrilc, foruma yazdı.
Geldik play off a. Yarın başlıyoruz. Bursaspor Basketbol inançla ve azimle mücadele ederek BSL ye çıkacak inşallah. @BsBasketbol için mücadele eden takımla Şemsi hoca ve ekibiyle beraber şampiyonluğa yürüyoruz. Bu yolda dikkatli ve akıllı olmalıyız. Hep beraber çıkacağız ligden.
 
Ceza sınırındayız. Saha avantajını kaybetmemek için ceza almamalıyız. Sürekli bu işi kovalayan 300 kişi bu işi iyi biliyor zaten. Tribün ceza aldırmaz. Geçen sene Afyon maçında hocanın anonsundan sonra sahaya pet şişe atan 11-12 yaşında bir çocuktu. Cezada en büyük etken buydu.
 
Afyon maçından önce 14-15 yaşında genç kardeşlerin elinden onlarca torpil topladım. Çocuklar bu olayın farkında değil. Agresif tribünü çatapat sanıyorlar. Bizim çok dikkatli olup her maç etrafımızdaki bütün kardeşlerimizi uyarmamız gerek. Bunu kontrol etmekte sorumluluk bizde.
 
Şemsi Hoca her zaman taraftara en çok savunmada ihtiyacımız var diyor. Son periyodu beklemeden rakibin her hücumunda ıslıkla boğmalıyız. Bu baskıdan çıkamazlar. Savunmamız sağlam olunca gerisi gelecek zaten. Allah'ım yüzümüzü kara çıkarma. Yolun sonu Avrupa.
Hep beraber BSL'ye.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tapsrilc, foruma yazdı.

"UKB" dedi ki;

Şuan açılmış olarak 5 blok gözüküyor ve hepsi tükenmiş.Başka açılacak blok var mı acaba.

G ve H bitti tamamen.
 
N O ve P de ara ara çıkıyor bilet. Yenileyin ara ara bilet çıkar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER