#
#

Denyos Pukes

one way ticket to death
with şakaron makaron
LA BEBE!

Denyos Pukes, foruma yazdı.

"Tribün41" dedi ki;

denyos pukes; buralardaysan ses ver, ne zamandır ulaşamıyoruz sana kardeşim.
 
3000 kişi olunur herhalde. kazanan taraf biz olalım.

Şansa semtteyim kardeşim.
maç önü denk geliriz zz
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Denyos Pukes, foruma yazdı.
Yeni stad eski stadın olduğu yere mi yapıldı?
Karşıdaki tribün neden o kadar ufak?
Yamulmuyorsam amatöre düştüğünden beri stadı yok Beykoz’un aynı yere yapıldıysa eski stad neden yıkıldı?
Buarada eski stad çok şıktı.Yeni stad o oldskool havayı götürmüş ama bu yeni stad işleri hava katar takıma.uzun zaman oldu umarım stad gazıyla çıkarsınız lige.
Başarılar
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Denyos Pukes, foruma yazdı.
Hay ak yasağınızın be bilader
Yıllardır yaptığımız başarı dilekleri balon gibi patladı resmen
Bursaspor kümeye zz
Basketbolda uzun yıllar marka olabilecek tüm Türkiye’nin ekrana kilitleneceği bir maça,mücadeleye güvenlik önlemlerinin yetersizliği,olay çıkabilir vs.bahanesiyle deplasman taraftarını almamak nasıl bir nasıldır.
bursayı bilmem de benim kişisel tahminime göre bizim salonda yapılacak tribün Bursa’daki maçın atmosferine ve maç gününün şartlarına(bilet fiyatı,takımın sıralamadaki durumu-basketbol maçının futbol maçıyla çakışmaması-bünyelerdeki alkol oranı-maç günü-saati)göre Euroleague seviyesinde olacaktır bu rekabette.olmadı bu iş.en azından ilk sene denenmesi gerekirdi deplasman işinin.
Devlet sınır ötesi yapıyor şuan.inanılmaz ak
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Denyos Pukes, foruma yazdı.
senin yada herhangi birinin yazdıklarının hoşuma gitmesi yada gitmemesi gibi bir durum yok.ben topiçlerdeki konuşulanlara ironi yaparak bursa maçındaki tribünün önemini belirttim.
kim ne yazarsa yazar ne düşünürse düşünür beni alakadar etmez lakin bu platformda yazılan daha doğrusu kusulan yazıların bu kulübe,bu tribüne bir gram yararı yok.aynı yazıları görmekten insan sıkılıyor.kusura bakma ama yönetim keneyi basketbola indirdi diye çenenizi çekmek zorunda değiliz.burda yazıp çizenler dedi sanki mangırlar basketbola diye.
tribünü yönetenler belli,kulübü yönetenler belli.bu insanlar kararlar alıyor ve uygulanıyor bize desteklemek yada sessiz kalmak düşer.
yapabilirsen bireysel olarak emek verip bu tribüne katkı yaparsın,kombine vs. alarak kulübe ekonomik katkı yaparsın.abiyi eleştirirsin peşinden gitmezsin şubeyi eleştirirsin peşinden gitmezsin bu örnekler çoğaltılır.
demek istediğim şu;yanlış olduğunu düşündüğümüz şeyleri belirtip hep beraber bi çıkış yolu arayabiliriz eyvallah ama burda bu düzen değişsin diye kıçını yırtsan,insanlara sallasan yada diğer topiçte abiler mesut hocayı gönderdi yanlış yaptı çanga çunga desen bir şey değiştiremezsin.boş laflar bunlar.
çünkü sen,ben politikacı yada belediyeci değiliz,tribün lideri değiliz,yönetimde veya şubede değiliz,para babası veya sponsor bir şirketin sahibi değiliz salt taraftarız,semt sakiniyiz.
zamanında holdingin verdiği para futbola aktarılıp menejerlerin cebine girerken,basketbolcu satılıp futbolcuların parası ödenirken bazı insanlar yine bu sayfalarda isyan yapıyordu ama kaale alınmadılar.
birileri basketbola harcanan paraya uyuz olurken başkaları basketbolun yıllar sonra iddaalı bi kadro kurmasına sevinebilir.bunu anlayışla karşılamalıyız çünkü herkesin olaylara bakış açısı farklıdır.ne yalan söyliyeyim ben ufuk sarıca ile heyecanlandım,başkanın bütçeyi aşmadık açıklamasından sonra da sevindim açıkçası basketboldaki yapılanmaya.futbolcu görünümlü nargilecilerin peşinden gideceğime ufuk sarıcanın peşinden giderim çünkü ufuk sarıca bana hayatımın en güzel günlerini yaşattı,özgür abinin mezarına kupayı getirdi.hakkı ödenmez.
holding yönetime parayı vermiş yönetim basketbola hocayı getirmiş takımı kurmuş destek olmak yerine köstek olmak,ufuk sarıca'ya holdinge selçuk yaşar'a vefasızlık olur.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Denyos Pukes, foruma yazdı.
fc minsk-energetyk-bdu 1/1
volendam-cambuur üst ve 2
a.bielefed-stuttgart 5.5 üst
le havre-chateauroux 1/1
 
stoke form durumu berbat not.forest değerlendirilebilir.
villareal-betis iki golcü takımın mücadelesi.
lig dibindeki wehen deplasmanda zorlanan osnarbückle oynuyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Denyos Pukes, foruma yazdı.
moruk siz ne konuşuyorsunuz
adamlar denizi doldurdu binayı dikti.dereyi nehri kuruttu,betonu döktü imara açtı üstüne kocaman kocaman binalar dikti.
izmit depreminde bolunun köylerinde bile insanlar öldü.kırılan fayın 150 kilometre uzağındaki avcılarda binlerce konut yıkıldı.
deprem,olurken la ilahe illallah diye anırarak kurtulabileceğiniz bir dümen değil.depremin oluş biçimi,fay sinemaları,bina ve binanın olduğu alanın sağlamlığı gibi bir sürü etmen var.istanbulda bırak 7.5 işlerini üflesen yıkılacak binlerce bina var.
dün gece cnn türk izleyenler işleri kesiyordur.adamlar önce söylemek istemedi program sonunda dayanamadılar verdiler hangi muhitler gidici diye.
marmara denizinde istanbulun 50 km yakınındaki kırılmayan fay kırılırsa maksimum 7.5 kırılır diyorlar milyonlarca insan nalları diker.kaçınılmaz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Denyos Pukes, foruma yazdı.
şu çok paya haycıyolay abbiy şekli bitmeyen goygoyunuzu bi bırakın da içerdeki bursa maçında aileleri çoluğu çocuğu dışarı alalım salonun ilk açıldığı yıllardaki gibi kafamıza göre bi ayin yapalım ak.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Denyos Pukes, foruma yazdı.
bugün ankara'da hazırlık turnuvasının son maçının son periyodunda crocker alleyoop yaparken çok kötü düştü.ayağa kalktıktan sonra bir adım atıp oturdu maç sonuda mr için hastaneye götürüldü.morali bozuktu,umarım ciddi bir şey yoktur.
görüntü var ama nasıl atılır bilmiyorum.
pota altında sıkıntı yaşarız semih istenilen verimi vermezse.turnuva boyunca ribaund problemi yaşadık.dusan cantekin g.doğan a.bora'yı toplasan bi adam etmezler.udoh'un köylüsünün bikaç seneye ihtiyacı var ama tam bi wonderkid bebe bi smaç bastı arenada olsak yıkılmıştı ortalık.
özellikle arenada kopardığımız maçlarda şans tanınması gelişimi için güzel olur.
görkem doğan tek kelimeyle açıklamak gerekirse rezaletti.
3 maçta da mücadele iyiydi.ikinci maçta yorgunluk hissedildi.
crocker-taylor-morgan-trichie klas adamlar.
crocker baya zalim bi şutör.çaprazdan dipten her yerden sokuyor.
trichie bazen 1 bazen 2 numarada oynadı.çok sade bir oyun oynuyor adeta gözlerini kapıyor vazifesini yapıyor bu arkadaş,iyi bir beş numara üstünden çok fazla sayı,asist yapar gibi geldi bana tam bi takım oyuncusu.en çok trichie'yi beğendim.
morgan=palacios
taylor'da her şey var şut top çalma penetre enteresan bir kardeş.
nusret yıldırımı beğendim yerlilerin arasında en çok.her maç 2şer 3er üçlük attı.15 dakika süre alsa 10 sayı 5 rib yapar gibi bi görüntü verdi.ümit sonkolu hatırladım izlerken kendisini.
sonsırma türklere abilik yapıyordu turnuva boyunca,nerde bıraktıysak orda kalmış.onuralp bitik.ikisini de bu kadar kötü beklemiyordum,rotasyonda oyuna girdiklerinde sıçmasalar yeter.
takımdaşlık ve oyuncuların arasındaki iletişim gayet iyiydi.
maç içerisinde bazen vitesi düşürüp set oyununa bazen vitesi yükseltip koş koş ata dönüyoruz.
semih,metecan,mbaye katılacak daha takıma.
iyi takım olmuşuz ama takımın zamana ihtiyacı var ilk 4-5 haftayı minimum kayıpla geçmek şart.takım oturunca izlemesi keyifli olacak.
ufuk hoca adam eder bunları.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Denyos Pukes, foruma yazdı.
sonunda bitti milli maçlar.
dönüşlerde favori takımlar kazalar yapabiliyorlar.
cuma gününden pek hoşnut kalmadım ama yinede çılgın bir kupon yakışır cumaya
 
balıkesirspor-ümraniyespor 0/2
sondersiki-horsens 3.5 üst ve ms 0
cambur-helmond 3.5 üst ve ms 1
ajaccio-orleans leyton 3.5 üst ve ms 0
-
de graafschap-ajax2 handikap 1
volendam-dordrecht 3.5 üst ve ms 1
sochaux-vallenciennes 0/1
victoria setubal-braga 0/0
 
şöyle bi baktım da ne kadar saçma iki kupon
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Denyos Pukes, foruma yazdı.
bende matureciyim zz
 
konu kaymasın da eşarilik,maturidilik falan geçin bu işleri kardeşim.
inancam ben inancam ben diye tutturuyorsanız kuran-ı kerim'i rehber edinin,ekseniniz kaymasın.
sonra saçmalıyonuz iktidai olarak maturidiyiz pratikte eşariyiz çoğrayfada beşeriyiz diye.
 
geçen gün muharrem ince televizyonda dünyada göç konusunda ilk beşte olan,uzman birisiyle görüştüğünü ve gelenlerin %80'inin dönmeyeceğini söyledi.
türkiye'nin demografik yapısı değişmeden olayın sokağa düşmesi lazım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER