#
#
Bdüzü61, foruma yazdı.
İlk oynadığı maç yanılmıyorsam bizle olan maçtı, sezonun ilk devredesindeki. Kaleye şutumuz yoktu. Dünkü maçta 1-2 pozisyon dışında sıradan kurtarışlardı, kaleci şansı yanındaydı. Tüm kurtarışları net pozisyon olacak diye birşey yok tabi. Benim de beğendiğim bir kaleci; güven veriyor. Avrupa’da oynayacaktır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bdüzü61, foruma yazdı.
Geçen sene Samsun’da olduğum sırada bir maçında denk gelip gitmiştim, Mamak maçı olması lazım. Tribünler bomboştu. Takımda bir o kadar heyecansızdı. Bu sene belli ki takım fena değil. Doğrudan üst lige çıkarlar ve orada kalıcı olursa, Avrupa kupası vs derken güzel bir basket şehir olabilir Samsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bdüzü61, foruma yazdı.
Bir tarafta komşu Giresun, diğer tarafta ikinci memleket Samsun.
 
Samsun’un bu sene izlediğim maçları(Altay, Ümraniyespor, Adana Demirspor) keyif vermese de ilk ikide olmalarına kesin gözüyle bakıyorum. Giresun için aynı olumlulukta değilim, muhtemelen bu maçta da puan kaybı yaşayacaklardır. Onların da bir an önce toparlamasını umuyorum.
 
Bölge futbolunu yakından takip eden biri olarak, seneye süper ligde olmaları halinde 3’er tane iç saha maçı sözüm olsun iki takıma.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bdüzü61, foruma yazdı.
Ersunun daha önce çalıştırdığı takımlarda bu denli defansı sağlam yaptırabildiği bir takım hatırlamıyorum. Hücum futbolu ve defans zafiyeti ile bilinen adam 11 maçta 5 gol yedirmiş takıma. Öyle aman aman pozisyon vermiyorlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bdüzü61, foruma yazdı.

"Tribunal" dedi ki;

Şu maçta da hala hakem zart-zurt diyebiliyorsanız, siz bu kafayla devam edin.
Bir 20 yıl daha beklersiniz.
 
Fenerbahçe son 1 haftadır bana göre de çok doğru hamleleri yaptı. Bu akşam da çok doğru bir kadroyla çıktı. Özellikle Ozan değişikliği çok doğru bir karardı.
 
Tebrikler Fenerbahçe'm...

20-0 mağlup olunacak maç olsun, tek hakem hatası maça etki ediyorsa konuşur millet. Konuşur dediysem yanlış anlama, bizim sahadaki topçuları ve camiayı topla Ozanın ve Serdar’ın bir maçta konuştuğunu 1 ayda konuşmuyordur. Yaptığınız alakalı alakasız basın açıklamalarından haftalık dergi çıkar, gelmiş millete laf ediyor.
 
Şu maç dediği de sanarsın Hatay -Fenerbahçe maçı.
Erol Bulut öyle bir hale getirmiş ki Fenerbahçe’yi rakip kalecinin 3-5 defa ismini duyunca, spiker de hafif ses tonunu yükseltince heyecan yapmış adam. Topla oynama, ikili mücadele, pas, korner, taç, maçta içilen pet şişe su, ayağa sarılan bandaj, otelden stada otobüsün yaktığın mazot vs. hangisiyle fark yarattın? Rakibin tesisi haftaiçi pandemi pilot hastanesinden beter olmuş, haftasonu gelmiş 16 tane şut çekmiş. Onu geçtim sana Rize de verilen bugün Trabzonda verilse nisanda şampiyonluk derken martta üçüncülükten olacaktın.
 
Ona rağmen” şu maça bile” muhabbeti yapıyorsan sıkıntı var. Benim bildiğim Fenerbahçe bu muhabbetleri yapacak camia değildi ama 2-3 senedir puan cetvelinden kaynaklı biraz uzak kaldık, demek o arada olmuş ne olduysa.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bdüzü61, foruma yazdı.
Abdullah Avcı, son haftalarda form düşüklüğünü bu haftada devam ettiren ekubanı oyundan almayarak hata yaptı. Onun dışında geldiği zamandan bu yana avcının şu takıma kattığını kısa vadede katacak başka biri yok. Bunu Abdullah Avcı’nın gelmesini istemeyen biri olarak söylüyorum. Bugün bu takım 4.ise Abdullah Avcı sayesindedir.
 
Takımda rotasyon namına birşey yok.
Forvet diye sahaya sürmek zorunda kaldığın djaniny kanatlarda top alıp verir. Diğer forvet Ali lukunku gibi topa ıska geçip durur. Top indirelim de kaleye vursun diyeceğin adam yok.
Bekler marlon ve Serkan. Ne hücumda varlar ne defansta. Hadi marlondan yedek olur diyelim, serkanın ptt de dahi oynama şansı yok. 74. dakikada biz ataktayken topu ayağının altından kaçırdığı yetmedi dönen topta da topu kaybedip golü yedirdi. Üstelik ikisi de virüsü yeni atlatmış, antrenmansız maça çıkmışlar.
Nwakaeme, Ekuban gününde olacak ki ofansif oyuncumuz var diyelim. Bunların yedeği 2 ay önceye kadar Bilal ile Diabate idi. Geçen sene avdijaj, bilal vs.
En sağlam yer stoper ikilisi.8 maçta 15 gol yiyen takım Avcı geldikten sonra 18 maçta 10 gol yemiş. Bundan iyisi Şam’da kayısı.
 
Herşey bir yana, Trabzonspor’un bütçesi 15 milyon Euro. Fb-Gs gibi takımların 3-4 oyuncuya verdiği para. Ona rağmen 3 senedir şampiyonluk yarışına bir yerinden tutunuyoruz. Muhtemelen son 3 senenin puan durumu yapılsa kafadayızdır ki
özevlat diyen sığırlar olmasa çok daha iyisi olurdu. Geçen sene Hüseyin Çimşir , Hüseyin Türkmen ikilisi. bu sene Serkan Asan. En büyük sıkıntı bu. Trabzonlu diye nerde vasıfsız adam var dolduruyoruz takıma. Sanarsın üçüncü lig kulübü. Bu kadar özevlat muhabbeti yapıp; Ferdi, Gökdeniz Bayraktar, zamanında Oğuzhan Özyakup, Halil Dervişoğlu gibi bedavadan hallice Trabzonlu oyuncuları kaçırmak da ayrı bir tezat.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bdüzü61, foruma yazdı.
son dakikadaki pozisyon penaltı mı değil mi bilenlerden dinleriz birazdan televizyonda. benim takımım aleyhine son dakikada verilse ben ağır bulurdum, doğruya doğru. lakin ilk hafta rize fb maçında son dakikalarda fb lehine benzerini verdiklerini de biliyoruz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bdüzü61, foruma yazdı.
şuana kadar sosa, mesut, mert hakan ortasahası bizim Baka,flavio ve Berat ortasahasına karşı üstün. Bu maçtan önce beklenen birşey değildi. Bizimkiler sahaya sertlik koymalı. Yumuşak oyunda Fb ortasahası üstünlük kurar.
 
Fenerbahçede de szalai yılların beki gibi oynuyor. Gökhan’da ataklara destek verebiliyor.. Biz ise hem Serkan hem marlon nedeniyle kanatlardan bindiremiyoruz. Bakasetasın etkisiz oyunu nedeniyle ortadan da gelemiyoruz. Hücumdaki bu etkisizliğimiz Fenerbahçe’ye ekstra güven veriyor ki bekleri sürekli ileride.
 
İkinci yarı daha iyi bir oyun ortaya koyarız. Sarı kartlı ve defansa katkı veremeyen ekuban yerine Yusuf sarı oyuna girerse yerinde olur.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bdüzü61, foruma yazdı.
Ünal hocayı ve Göztepe’yi tebrik ederim.
 
Ünal hoca; öne geçtiği maçları oynamayı öğrense iyi bir hoca olacak ama değişen hiçbirşey yok. Öndesin, rakip ligin vasat denecek takımlarından ve 10 kişi. Hala daha baskı yiyorsun, elinden birşey gelmiyor. Yusuf Erdoğan gibi adamı maçın yıldızı yapacaktı az kalsın.
 
Ben Ünal hocanın olayı çözemedim, belki Göztepeli dostlar çözer.
 
Çalışmıyor desen, tesislerde yatıyor.
Umursamaz desen, öyle bir karakteri yok. Hırslı.
Tecrübe desen, yeterince takım çalıştırdı.
Kenarda basireti bağlanıyor sanırım. Öne geçene kadar ligin en iyi hocalarından, öne geçtikten sonra birşey oluyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Bdüzü61, foruma yazdı.

"Bhecfbs" dedi ki;

İki hafta önce 11'de 11 giderken son 4 maçta 0 çektim.Heyecanın tarifi yok.
Ucuz yolla heyecan yaşamanın bu bataklıktaki en güzel kısmı Toto.
***
Bir ay önce arkadaş kupon yaptı 14'de 14 son maç Alanya-Kasımpaşa. Alanya yense 892 bin alıyordu.(28 aldı)
Dün misal kazanan eski parayla 2 trilyon aldı.
 
Bu bataklığa saplandı isen en güzeli Toto-Loto

Arkadaşın, sürpriz sonuçlarla 14 te 14 yapmışsa(o hafta leipzig, madrid maçlarında sürpriz sonuçlar olmuş, diğer maçlarda kolay değilmiş) kuponun yüksek miktar getireceğini anlayıp son maça iddiadan kasımpaşa 02ç ye yüklü girebilirmiş.(1.90 oranı varmış. 50 bin TL ye 95 bin TL, 100 bin TL ye 190 bin TL ) bu sayede her türlü kazanmış olurdu.
edit. 28 TL işi hikaye. o hafta 14 bilen 15 bin TL almış. 12 bilen dahi yüz küsür lira almış. zaten 15 bilenin 892 bin aldığı yerde 14 bilen 28 TL alıyorsa , bültende m.city-tavşanlı linyit benzeri bir maçı favori olmayan takım kazanmış demektir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER