#
#

network

Biz Ankaragüçlüyüz!

network, foruma yazdı.
Öncelikle Bi Sekilde Kazanacağımızı Düşünüyorum
 
Gençlere normalde pek şansımız tutmuyor ama bu maç bi sekilde Kazanacağız , Yeterki Camiada İsler 2 Hafta Iyi Gidince , Hemen Kendini On Plana Çıkarmaya Çalışan Gevşekler Olmasın.
 
Yönetiminden, Menajerine herkes kendine pay çıkarma derdinde. Bırakın, önce bi ligde kalalım , sonra ister pay çıkartın, istersenizde pay alın...
 
Macin önemini anlatmaya gerek yok , hafta sonu yasak olmasa , ciddi bir kitleyle, takimi uğurlamak gerekiyordu ancak yapacak bisey yok. Cok Önemli mac , Hikmet Hocaya Güveniyoruz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Mac öncesi 1 puana razıydık ama 0-1 öne geçip dk 66da , maci berabere bitirmeye ister istemez üzüldük.
 
Neyseki Erzurumspor imdada yetişti
 
Golden sonra hoca oyuncu değişikliği yapıp, vocayi yada diousse 'yi ortaya alsaydı, maci kazanır dönerdik ama artık yapacak bisey yok.
 
Ozellikle paintsille 88dk nasıl sabretti hoca , Anlamadık.
 
Golu pintonun becerisi sayesinde attik ama yediğimiz golde de ne yazikki onun hatası var. Korcan ne zaman bi top çıkartacak , onuda merak ediyoruz. Yani biraz geliştir be kendini kardesim , kaç sezondur şu takimdasin.
 
Herseye rağmen 1 puan iyidir. Gençler maçını kazanıp, bu seneyi daha rahat oynamamız gerekiyor. Ne olursa olsun , tam konsantre çıkmalı takim.
 
Yine prim falan işleri konuşulmaya başlandı , yönetim bu seneki hatalarının üstüne, birde bunu yaparsa , artık diyecek bisey kalmaz tabiki. Bakalim , gorecez..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.

"ayd06an" dedi ki;

Guilherme 5. Kartını görmüş nasıl cezalı anlamadım daha önce de sukubic yazılmıştı o kart bile görmemiş bu işte bi yanlışlık var Konyalı arkadaşlar net bilgi verir umarım.
 
RMX2040 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende baktım şimdi de , göremedim cezasını.
Fankara yazmis , bende oradan gördüm de yazdım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Macin adami bana göre Pinto.
 
Ilk yarı 0 2 geriye dusmediysek, pintonun kademeleri sayesindedir. Golün ortasını da kendisi yaptı ve hem maci hemde pintoyu tekrardan kazanmış olduk.
 
Antalyayi ben hiç begenmiyordum oyun olarak ama yenilmesi çok zor bir takim olmuşlar. Mactan öncede belirleyici ismin Hakan ozmert olacağını düşünüyordum, sakatlanınca ibre bize döndü. Fred'de çıkınca ipler bize geçti. Yoksa zor kazanırdık.
 
Hikmet hocanin pozitif enerjisi ve taktik hamleleri, takimi bataklıktan çıkardı simdilik. Konya ve gençler maçlarından 4 puan cikartabilirsek, cok daha güzel şeyler konuşabiliriz.
 
Bundan sonraki ve kupa finalindeki maçlarda Antalyaspora Başarılar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Yenilmeyecegimizi Düşünüyorum.
 
Konyanin bu hafta aldığı galibiyet , onları kurtardi tamamen bana göre. 1 puan 2 takimi da üzmez ama yine de kazanabiliriz.
 
Pazdan yok , yerine zaten çoğu macta orada oynayan sarlija oynayacak. Yazıldığı gibi hedef maci gençlerle olanı. Kazanırsak eğer, gençler stresli çıkar, kaybedersek 2 takimda stresli çıkar.
 
Guilhermenin cezalı olması, saba açısından hayırlı olabilir.
Birde konyada kravets gibi bir oyuncu varken , neden başkaları oynar , pek anlamıyorum. Umarım yine yedek başlar kravets.
 
Atilla dönüyor ama pinto Antalya maçını kazanmamız daki en büyük rolü oynayan futbolcu oldu. Aralarindaki fark tartışılmaz. Pinto ile devam etmeli hoca.
 
Onun harici kadroyu bozmadan , Antalya maçına göre daha organize olup maça çıkmalıyız.
 
Konyaya bizden sonraki maçlarda başarılar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
@21
 
Yazdıklarının hepsine katılıyorum zaten. Bunların aynisini soyluyorum.
 
Simdi yolsuzluğun kralını yapan genel müdürlerin (siyaset katmayalim siye şirket örneği vereyim) , buro elemanının aldığı rüşveti sorgulaması gibi bir durum yaşanıyor da , genel itibariyle yazdıkların doğru olduğu için, daha fazla tartışmayı açmayalım.
 
En büyük haksızlıkları, adaletsizlikler yapıp da , adalet diye , hak hukuk diye çığırtkanlık yapanların, yaşadığı sosyal çerceveyi eleştirmesi de anlamsız kalıyor..
 
Hak hukuk adalet , toplumun her kurumu ve kuruluşu için geçerli olmalıdır. Siyasi olarak kayrilma olmasın diyip , spor faaliyetlerinde nalinci keseri misali yaparsan , ağlamaya hakkın olamaz..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
@cozker
 
Kimseye nasip olmayan imtiyazlar dediğin şeylerin hepsine karşıyız zaten
 
Ayrica 80 milyon borçla 7 sene alt liglerde surunduk , sizin 1 kattrilyon 800 trilyon borcunuz var , devletin sildiği vergi borçları da hariç, neyin imtiyazı?
 
Kac kere şampiyon olmuşuz?
Kac kupamız var?
 
Bunu Antalyasporlu , Karagumruklu, Diyarbakiraporlu biri dese Eyvallah diyecem de , siz hangi yüzle bu cümleyi kurabiliyorsunuz bunu da anlamıyorum. Tüm geçmişiniz kollanmakla geçmiş , sadece sizde değil diğer 2 kardesinizde aynı.
 
Simdi en enteresan olanı şu, mevcut hükumetin politikasını elestiriyordur muhtemelen çoğunuz, yillarca aynı şekilde davrandı camialariniz , kollamalar , yolsuzluklar , sikeler, adaletsizlikler, malı tablolar ,vergi aflari, tff komisyonlarında ki tekellesmis 3 takımlı delege sistemi , cemaat ve yapı bağlantıları.. uzat uzatabildigin kadar..
 
Cok enteresan değil mi , empati yapamamaniz??
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
@21
 
O zaman neyi tartışıyorsunuz be kardesim?
Biz kamuoyu olarak , para olarak , güç olarak, siyaset olarak .. daha güçsüzüz diyin o zaman , bitsin bu isler. Şikeyi Anadolu takımları da yapmıştır tabiki , parayla mac satmislardir.
 
aten sizin yönetimler bunlari bildiği için hepsi birbirine b.k atıyor ya.
 
Sizin camialarin sorunu , neden bana daha insiyatif sağlandı " olayıdır..
Önce bunları kabul edeceksiniz , sonra ağlamaya başlayacaksınız.
 
Anadolu kulüpleri guclendigi sürece de , ağlamalar kesilmeyecek. Anadolu takımlarının taraftarları ancak işte bu gibi platformlarda sesini duyurabiliyor. Cunku basın yalaka ve yandaş olduğundan, herhangi birinizin haksız kazancinda sesini duyuramiyor. Simdi isler yavaş yavaş değişmeye başladı , twitter sosyal mecralar falanla.
 
Baska bir arkadaşta, neden en çok Ankaragucunun hakkı yenmiş demiş. 1000 tane hata sayarım ama biz bunu bahane etmiyoruz , herhangi bir Anadolu takımının 2 haftada 1 başına gelenler , size yılda 1 kere olunca , ortalığı yikiyorsunuz. Sorun bu diyoruz ama anlamamakta ısrar ediyorsunuz.
 
20 senedir anlatıyoruz, isimler , kullanicilar değişiyor ama fıtrat değişmiyor. Anadolu kulüplerinin daha da güçlenerek, bu oyunları bozması gerek.
 
Yada kendinl aranizda bi lig kurun oynayın. Bakın bakalım , kaç hafta insanlar derbi izlemek için zaman harcayacak. Lafa gelince , biz olmasak para kazanamazsiniz muhabbetlerine de geleceği için , şimdiden yazalim dedim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Bizimde şampiyonluğumuz var ama durduk yere bunu gündeme getirmek ve sadece yıldız meselesi yüzünden, rekabete girmek çok gereksiz bana göre.
 
Birde böyle bi talep olsa bile , bu lig devam ederken olmamalı.
 
Gündem degistirmekten başka bisey degil bana göre.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Enteresan bir kişiliksin, Allah ailene sabır versin.
 
Gerci almancilarin bicok şeyi yanlış veya tam anlamadıklarını biliyorum , 6.5 sene berlinden bi kız arkadaşım olmuştu. Onunla surekli tartışma sebebimiz de , bicok şeyi anlamamasiydi. Bak senin yüzünden gece gece aklıma geldi yine.
 
Konuyu Bağlayalım
 
Bu ülkede 3 İstanbul kulübünün hiçbiri, Ağlayamaz.
Buna yüzlerinin olmaması gerek , çünkü sampiyonluklarinin birçoğu hakemle şikeyle gelmiştir.
 
Meseleleri , kendi aralarında bana daha az , onlara daha fazla hakem yardım etti meselesidir. Bunu hepiniz bilirsiniz ama salağa yatarsiniz.
 
Olay bu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER