#
#

Guclu06

Gururluyuz Güçlüyüz Ankaragüçlüyüz.

Guclu06, foruma yazdı.
Bursaspor maçında gözlemlemlediğim Göztepe Jereomu önde bırakıp defansın arkasına uzun top atıp onu buluşturmaya çalışıyorlar o buluştuğu anda da kanatlardaki iki hızlı adamları Halil ve Serdar ile bindirme yapıp etkili oldular bu taktik sırf Bursaspor maçında değil Tamer Tuna geldiğinden beri üç aşağı beş yukarı hep aynı. Mustafa hoca inşallah bu iki kanat oyuncusuna önlem alır. Biz ilk yarıyı ve ikinci yarının ilk beş on dakikasını gol yemeden geçirirsek hızlı adamlarımızla özellikle Sacko ve Origil ile cezay keser, maçı koparıp geliriz.
 
Başarılar Ankaragücüm...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Guclu06, foruma yazdı.

"zanitenyo" dedi ki;

Biz maçlar aynı saatte oynansın diye ortalığı aya kaldırırken oralı olmayan Bursasporlu dostlar, Sivasspor'un sahaya lay lom çıkmasından dolayı ne hissetti acaba? Bursasporu çok severim ama küme düşmeyi en çok maalesef onlar hak etti her anlamda..

Yavaş;
 
Anlaşılan maçı izlemeden işkembeden sallıyorsun yada Sivassporu evinde Bursaspora senin tabirinle lay lom oynayan Antalyaspor takımı ile karıştırıyorsun,bizimde Sivassporlulularında sahada göstermiş olduğa emeğe ve gayrete haksızlık yapıyorsun.
 
Maça gelirsek;
Kağıt üzerinde Göztepe favori ama Ankaragücüm eksiklere rağmen bu maçta elinden geleni yapacaktır eminim Mustafa hoca bu maça göre en ideal kadroyu çıkartacak ve sezonu puan yada puanlarla kapatmak için elinden geleni futbolcuları ile birlikte yapacaktır.Demem o ki Ankaragücü ne Bursa için ne Erzurum için değil gücü yettiğince onuru için mücade edecektir olması gerekende zaten bu. Umarım ilk yarıda haksız yere Kayseriye sürgüne gönderildiğimiz ve 0-4 yenildiğimiz maçın rövanşını alırız. Hak eden kazansın hak eden de Ankaragücüm olsun...
 
Büyükihtimal maça şöyle bir onbirle çıkarız...

Korcan
 
Kitsiu(Cebrail) Pazdan Alihan Cebrail(M.Sak)
 
Sedat(Moulın) Moke
 
İlhan Canteros Sacko
 
Origil(Sadaev)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Guclu06, foruma yazdı.
Stad dolarmı dolmazmı bilmem bildiğim şu bize düşen doksan dakika takıma destek olmak doksan dakika rakibi ıslıklamak bir şekilde maçı kazanıp Pazartesi 21:45 22:00 sularında Eryamandan mutlu ayrılmak. Biraz önce Bursa Göztepe maç topicine baktım Bursalısı olsun Göztepelisi olsun Ankaragücü düşssün diye dua ediyorlar neredeyse, onun içindir ki biz şu maçtan başımız dik ayrılalalım dost kardeş bildiklerimiz dahil kimsenin ağzına sakız olmayalım. Bu arada başta Mustafa Kaplan ve ekibi olmak üzere tüm futbolcu kardeşlerime şimdiye kadar göstermiş oldukları üstün gayret ve mücadelelerinden dolayı kutluyorum. Eminim Pazartesi akşamıda herzaman olduğu gibi terletecekler şanlı formamızı. "Hükümet düşer enflasyon düşer Ankaragücü babayı düşer"
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Guclu06, foruma yazdı.

"zanitenyo" dedi ki;

Biz Bursa'ya yenilirsek, Sivas da deplasman da Ankaragücü'nü yenerse son maç İzmir'de Göztepe - Ankaragücü ancak bu şekilde Bursa ile beraber lig de kalabiliriz. Fakat çok ufak bir ihtimal bu bence.

Şöyle bir baktım da millet Ankargücü düşssün diye neredeyse dua edecek;
 
Ama şöyle bir durum var " Hükümet düşer enflasyon düşer ANKARAGÜCÜ babayı düşer" :D
 
İhtimaller çok, mesala bu maç berabere ya da Bursa galibiyetiyle biter Erzurum iki maçını kazanır son hafta biz Göztepeyi Malatyada Bursayı yener ne oluyor o zaman Bursa,Göztepe Akhisar düşüyor. Bu da bir ihtimal olurmu olur...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Guclu06, foruma yazdı.

"phonix" dedi ki;

Lig bizim adımıza %80 bitti. Puan alabilirsek lig bizim adımıza tamamen bitmiş olur. Şampiyon olacak derken Başakşehir'in 3'cü bile olmasına neden olabiliriz.
Başakşehir son maçlar gol atmakta zorlanıyor. Bizim iki bek'imiz Pinto ve Kitsio'nin bu maçta döneceğini düşünürsek, kolay kolay gol yiyeceğimizi düşünmüyorum.
Umarım puan alabiliriz.

Keşke haklı çıksanız keşke %80 bitse;
 
Ne yalan söyleyeyim ben ilk yarıda ki gibi üç maçtan da -0- çekmekten çok korkuyorum umarım korktuğum başımıza gelmez bize bu üç maçta -3- puan şart oğlu şart zira Göztepe içeride Sivası yener bizde bu İstanbul takımına kaybedersek Sivas bizim maçı kurtuluş maçı görecek zaten adamlara şansımız tutmuyor. Erzurum bu hafta Malatyadan puanla dönerse haftaya içeride Akhisarı yenip kırk puan yapıp rahatlamış Feneri yener sonrası yandı gülüm keten helva Biz Bursa ve Akhisar ile lige el sallarız.Eğer sıfır çekersek tek kurtluşumuz Malatyanın Erzurumu bu hafta yenmesinden geçer...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Guclu06, foruma yazdı.

"hepinandık" dedi ki;


bu ülkeye tribün kültürünü istanbul çocukları öğretti her anlamda önünde olduk

Bir varmış bir yokmuş,
İstanbul çocukları varmış bu İstanbul çocukları Ankarada Ankaragüçlülere,Bursada Bursasporlulara, Eskişehirde Eskişehirsporlulara,İzmirde Karşıyakalılara,Göztepelilere,Altaylılara, İzmitte Kocaelisporlulara,Sakaryada Sakaryasporlulara,Samsunda Samsunsporlulara,Trabzonda Trabzonsporlulara,Adanada Adanasporlulara,Adanademirsporlulara ve daha sayamadığımız bir sürü Anadolu illeri takım taraftarlarına tribün kültürü öğretirmişler masal da böyle sonlanırmış. Sonrasında gökten üç elma düşmüş bu üç elmanın biri Fenerbahçelilerin başına biri Beşiktaşlıların başına biride Galatasarylıların başına düşmüş.
 
Masallar masallar masallar :D
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Guclu06, foruma yazdı.

"Jaba06" dedi ki;


Herkese açık olsun kemik taraftarımız cenazeye gelen kişiler bence.

Yav kardeşim tamam anladık cenazeye katılmışssın,ayaklarına sağlık Allah razı olsun ama bunu buradan reklam etmenin ne alemi var?
Sosyal medyada olsun burada olsun gelemeyen yada gelmeyen taraftarı aşağılamak neyin nesidir anlayamadım hatta soyal medyada bazı tipler hakarete varan cümleler kuruyorlar ayıptır.
 
Belki cenazeye katılamayan ya da katılmayan insanlar senden daha fazla göz yaşı döktü belki senden daha fazla ciğeri yandı hiç bu açıdan düşündünmü?
 
Ben cenazeye katılmadım şimdi dandik taraftar mı oluyorum?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Guclu06, foruma yazdı.
Herkese saçma gelebilir belki ama içimde garip bir his var biz bu maçı çok rahat kazanacakmışız gibi geliyor bana hatta farklı galip geleceğimizi düşünüyorum,gerçi 0-1 olsun bizim olsun. Bu arada BB Erzurumspor maçında son dakikalarda oyuna giren Çeçen golcümüzü çok beğendim fiziği ve oyun zekası çok iyi.
 
Haydi takım bu hırs ve azime devam...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Guclu06, foruma yazdı.

"0618" dedi ki;

kemik seyircimizde olmayacak

Güzel kardeşim,eminim iyi niyetle yazdığına fakat;
 
Ankaragücünün seyircisi yoktur,taraftarı vardır ayrıca tribüne giren her bir taraftarı da yedisinden yetmişene kadınından erkeğine kemik tarftardır ve ne gerekiyorsa onu yapar.
 
Bu konu ile ilgili geçenlerede bir Atiker Konyaspor taraftarı şöyle twwit atmış " Ne yazık ki gerçekler acıdır,şu an Ankaragücü Kasımpaşa maçını izliyorum ve tribündeki taraftarların hepsi de Ankaragüçlü,bizde ise diyor, tribünlerinin adlarını sıralayarak bir çoğu İstanbul takımlarını destekliyor"
 
Kıssadan hisse...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Guclu06, foruma yazdı.

"network" dedi ki;

Yönetim istifa işleri geçti arkadaşlar, şu an istifa edecek yönetim kaçıp gitmiş olur ve klubu küme düşürmüş bırakır.
 
5 tane yabancı 2 de yerli topcuyla anlaşmışlar. Bi sekilde şu buhrandan çıkmak için Her şeyi yapmalıyız.
 
Biz 2 aydır bu başkanın ve yöneticilerin çoğunun vasifsizligini anlattık , küme düşerken istifa diye bağırmak, yönetimin işine gelir. Kalacaklar ve bedelini ödeyecekler bu saate kadar yapmadıklarınin...
 
Yok öyle kaçmak. Yenisi gelse transferin kapanmasına 1 gün kala ne yapacak?
 
Stada gelirsek , muhteşem olmuş. Gecekondu mükemmeldi , tabi 30 dk. Takım yenikken , stadlarda rüzgar yapmasalar daha iyiydi ama ne diyelim artık. Diğer grupları yazmaya gerek yok. Hele maraton resmen bitik , öndeki münferit kesim baskı anlamında iyi , onlarında gruplarla işi yok , hepsi yakın arkadaşımız, diğerleri için olumlu şeyler yazamayacam.
 
Umutları yitirmek yok , bu işlerin böyle olacağını zaten biliyorduk , asıl mücadele şimdi başlıyor.

Murat kardeşim,
Değil beş on yerli, değil iki dört üst düzey yabancı alsalar bu takıma, başında Mustafa Kaplan varken hikaye önce bu takıma adam gibi bu ligi bilen bir teknik direktör lazım.
Kimse kusura bakmasın ama, az öz eleştiri dün şu tribünlerinin dolmaması taraftarın ayıbıdır yav insan en azından stadı merak edip maça gelir lafa gelince biz en büyük taraftarız hadi canım sende, Ankaragücü taraftarı (isteyen bencil) desin yetmis seksenlerde taraftardı şimdi yeni yetmeler o günlerden kalan mirası yiyiyor.Dün tribündeki taraftar tam bir fiyaskoydu.Gecekondu, takım yenik,üstelik top oynamıyo lay lay lay şampiyon yapar,la neyin kafasını yaşıyonuz,maratonun bize yakın tatafı (gecekondu) maçın başından sonuna kadar kartondan uçak yapıp sahaya atar millet işin gıgırında vs vs.
Daha yazacak çok şey varda neyse velhasıl kelam nersinden tutsak elimizde kalıyor,umutları yitirmek yok demişssin ama görünen köy de klavuz istemiyor kardeşim sonumuz hayır olur inşallah...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER