#
#

Sedat Şahin

Alsancakta ; deplasmanda ..

kst_suc, foruma yazdı.
Antalya'daki Eskişehir ile oynadığımız final maçı öncesi de Eskişehir tribünü bloke koydurmuştu , sadece bağıranlar gelecek felan demişti ama statta kendine ayrılan yerlerde boşluklar vardı.
Bu tarz bloke olması sıkıntı olmaz inşallah Sakarya adına , adam sülalesinin tc sini verip bilet ayırtıp sonra oradan 3 eksik buradan 2 eksik son dakika biletler çıkmasın ortaya.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kst_suc, foruma yazdı.
Önce Bursa-Ankara , sonra hafiften Bursa-Göztepe diyaloglarından sıra geldi nihayet Göztepe - Ankara diyaloğuna :)
Rahata takın arkadaşlar , öncesinde bir şey olmaz havada öyle bir gerginlik yok herkesin kafasında ligde kalmak var , Ankaragücü rahatta zaten.
Maç sırasında Ankaragücü öne geçerse tabi ki tribünde bize saracaktır , bizde kazanırsak maç sonunda karşı tarafa saracağız bunlar doğal şeyler.
Bursa öne geçerse stresin artacağı , aksi takdirde rolantide geçecek maç.
muhtemelen zor da olsa kazanırız , Bursa çok absurt bir skorla geriye düşerse belki beraberlikde olabilir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kst_suc, foruma yazdı.

"BlackEagle23" dedi ki;

haber dogru degildir umarim, yok ille takim sayisi artirilacaksa 21 ne alaka? 20yi anlarim 22yi anlamaya calisabilirim ama 21? birde böyle birsey olacaksa düsenlerin ligde kalmasindan ziyada düsmesi gerekenlerin alt ligdekilerle en azindan playoff oynamasi gerekir.
 
son olarakta bu haber Bursa baskanindan cikmissa cok salakca is yapmis. olurda futbolcularda buna güvenirse son macta nasil olsa düsmeyecegiz diye salarlarsa ne yapacak acaba?

Belki Biz zaten düştük , Göztepe'de konstrasyon kalmaz kaybeder psikolojisine girmiştir :)
Her sene 3 istanbul takımına gelen bomba yıldız transfer haberleri gibi her sene çıkan klasik ligden düşme yok haberi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kst_suc, foruma yazdı.
Antalya' da finalde , tribünün yarattığı gergin ortam bize süper ligi getirdi çünkü o zaman şartlarında ki kadrolarda Eskişehir kadrosu bizden bariz üstündü.
Mustafa Denizli ve teknik kadrosu topçuları kafalarını çıkartamadılar kulübeden , tepelerindeydik öyle bir hava hakimdi...
 
ama bugün gelinen ortamda bize gereksiz gerginlik lazım değil , sahaya baskı sonuna kadar olmalı , top rakipteyken ıslık vs , bizdeyken Haydi Bastır Şanlı Göztepe gibi ama kalkar Ankaragücü tribünü ile uğraşmaya gerek yok.
 
yıllardır bu tarz son hafta maçları izleriz , Ankaragücü bir yere kadar direnecektir bir süre sonra ligi bitiren topçu koşmak istemez , tekmeye kafa sokmak istemez, kendini sakatlamak istemez , adam Türkiye'ye gelene kadar Bursayı bırak Ankara'nın yerini bilmiyordu belki umurunda olur mu Bursa kardeşliği vs.
 
Nasıl ki Erzurum Fenerbahçe maçında , pskolojik olarak Erzurum kaldıramaz diye düşünüyorsam , bu maç öncesinde de sahada ekstra şeyler olmazsa Ankaragücü tam konsantre olamaz bu maça , biz akıllı oynarsak kazanırız.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kst_suc, foruma yazdı.
İnsanların bir çoğu maalesef sırf namaz kıldığı için,oruç tuttuğu için zengin olmayı bekliyor ,şaka gibi hayatlar.
Sen dini olarak zaten koşulsuz kendini Allah'a teslim edeceksin,kadere razı olacaksın , hastalık kaza bela fakirlik sana gelebilir ama sabır edeceksin, tam tersi çok zengin de olabilirsin bu sefer de şükretmeyi bileceksin.
Ama malesef hem nefsine yenik düşen yada inancı zayıf insanlar '' Ben namaz kılıyorum,içki içmiyorum maddi durumum kötü,adam her günahı işliyor zengin '' kafasında ...
 
aten ipler kopuyor ve inanç sorgulanmaya başlıyor,bir anda dine mesafe koyuyor kişi.
Çevremde bu tarz bunalıma girip ateist olmasa da , Allah'ı çokca sorgulayan kişiler olmadı değil,geneli dünya malını sorgulayan tipler.
 
Diğer en önemli faktör ise mevcut iktidar,insanlar ve özellikle genç nesil dini AKP ile eş tutuyor ve dine,Allah'a küfreder hale geliyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kst_suc, foruma yazdı.
Her sene sonu çıkan klasik muhabbetler.
Önce Ankaragücü'ne -6 puan verdirdi basın , sonra bu muhabbet çıktı.
Lig bittikten bir süre sonra şaibe şike teşvik muhabbetleri çıkar.
Ligin takım sayısı da sene sonu değil , sene başı belli olur ki adaletli olan ya düşen sayısı düşer mesela 3 den 2 ye ve çıkacak takım sayısı artar 3 den 5 e mesela böyle olur.
Düşme kalkarsa kim niye masraf yapsın , ama burası Türkiye her şey olur valla şaşırmam.
İnşallah bu hafta kendi göbeğimizi keser ve ligde kalırız , bu sene çok yıprattı be kardeşim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kst_suc, foruma yazdı.
İki aşamalı elemelerde 0-0 kötü bir skor değil ,hatta beraberlik olarak alınacak en iyi skor.
Maçın başında Hatay baskı kurmaya çalışacaktır ancak son 90 dakika da ADS 1 gol atarsa devamı gelir ve bence ADS turu geçecektir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kst_suc, foruma yazdı.
Arkadaşlar,sağda solda çok fazla laf dönüyor.
Şu anda takımdan kesin ayrılmış ve cezalı oyuncular kimler takımda , yani bu hafta bize karşı oynaması kesin olarak mümkün olmayan isimler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kst_suc, foruma yazdı.

"Birkirkara" dedi ki;

Biz vitesi boşa Alalı çok oldu be başkan, siz gereksiz geriliyorsunuz. Lig bitti diyoruz kaç gündür. Şu maç topiğinde adamlarla boğaz boğaza gelmişiz. Bizim yok öyle ince hesaplarımız Ankara'dan beklentimiz falan. 2004'te bir Bursasporlu Ankaragücüne gönül koydu mu, koymadı? çünkü son hafta 3 puan alması gereken takım %99 o 3 puanı alır, alamazsa onun beceriksizliğidir. Ama siz gelip 3-0'dan Allah kurtardı muhabbeti yapıp sonra Bursa'ya bir şey demedik twiti atana dedik deyince olmuyor hani. Çöp, möp diyorsun benim kadroya orada dur 5 dakika. Onu ben derim sadece. Sen Bursaspor'un topçusuna çöp dersen ben de sana Halil'le Alparslan'a isyan marşı söylettin kadro yetersizliğinden Bursa'da derim. Üsluba dikkat edelim biraz.
 
Bende twitter, feysbuk yok Allah şahit, sen şimdi diyorsun twitterdan bu bunu yazmış. E sen fenere erzurum maçı öncesi "şerefinizle oyna" demişsin aynı mecradan fenerliler bir ton tantana etmiş sana maçtan sonra. Tavşanlı maçı çok yıpratmış sizi, sakin olun biraz. Bizim ismimiz geçmeden ben hiçbir mecrada hiç kimseyle muhabbete girmem. Ama Bursa ismi geçerse orada iki kelam ederim.
 
Kalın sağlıcakla.

Başakşehir'i 2-0 yenmemize şaibe diyen siz ,
Her kararı doğru olmasına rağmen Göztepe -Antalya maçında Mete Kalkavan şaibe yaptı diyen siz ,
Bursa'daki maç öncesi önce can , dostluk hikaye diyen siz ,
Kimse Göztepe'yi alkışlamayacak diyen siz ,maç sırasında Göztepe p.çlerine diyen siz , ne olursa olsun topçumuza yabancı madde atan siz ...
 
Hadi bunları sosyal medya hesabın olmadığı için duymadın görmedin , 3 mesaj yukarıda bizim için Ankaragüçlülere yaranma imasında bulunan SEN...
Sonra sizin vites boşta , biz mi takıntılı oluyoruz.
 
Topic'in %90 ında kardeşim dediğin adamlara atar gider peşindesiniz , Biz den kimse 1 kelime etmemiş...
Ne Ankaragücü tribününden ne bizim tribünden kimse herhangi bir açıklama yapmamış sosyal medyada , ama Senin tribününden belli isimler hem Ankaragücü ne hem bize bir giydirme peşinde...
 
Ankaragücü öne geçerse ve kazanırsa Göztepe kümeye diye bağıracaktır , olurda biz rahat pozisyonda son dakikalara girersek te illa küfürleşmeler olacaktır.
Ama maçın öncesinde bizden bir kare Ankara'dan gelen bir kareyi karşılayacak diye sen kalkıp yada her hangi Bursalı kalkıp maça yorarsa ciddi akıl sağlığından şüphe ederim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kst_suc, foruma yazdı.

"Birkirkara" dedi ki;

Şimdi Ankaragüçlülerden biraz ters şeyler yazılınca onlara çıkış yapmayalım aman önümüzde maçımız var, biz inceden yine Bursa'ya sallayalım nasılsa rüzgar o yönden esiyor diyorsunuz yani.
 
Ona da eyvallah..

Fake hesaplar aldık Ankaragüçlü gibi girip size , Bursalı gibi girip Ankaragücü'ne sallıyoruz gelip Ankaragücü bize yatsın diye. :)
 
Ya kardeş , Bursalılar biraz fazla yıpratıyor kendini özellikle sen biraz dinlendir kendini .
Bursayı severiz sayarız , herkesin dilinde biz düşersek inşallah Bursa kalır ama 2 haftadır saçmalamaktan öte bir şey yapmıyorsunuz ...
 
Sen çöp topçularınla ligin flaş ekibini Malatya'yı deplasmanda yeneceksin her şey normal olacak ama biz hiç bir iddiası olmayan , biraz da sıkıntılı Ankaragücünü yenmek için Ankara tribününe yaranmaya çalışacağız :)
Nabacak Ankara tribünü soyunma odasına inip , Göztepeliler bizi ağırlıcak oynamayın mı dicek topçularına, az salın be kardeşim.
Bırakın oluruna , biz yenilirsek ne Ankarayı ne sizi sorumlu tutarız bu işten ama sizde maşallah bir düşerseniz herkes şaibeli olcak siz ak pak maşallah.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER