#
#
tekyolbesiktas, foruma yazdı.
NE FARKEDER KARDEŞ BOŞVER
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tekyolbesiktas, foruma yazdı.
Düşünenin, talep edenin, kabullenenin, destekleyenin allah belasını versin. İş bilmez yöneticiler, şehirde siyasi emellerle isim yapmak isteyenler, cukkacılar, birilerine yaranma peşinde olanlar kulüplerin anasını sikecek, içini boşaltacak, yancılarının ceplerini dolduracak, sonra da asıl amacı tarım ve hayvancılık için çiftçilere destek olmak olan devlet bankası gelecek kulüpleri kurtaracak. Çiftçiler, kobiler, işletmeciler kan ağlıyor, ne bi öteleme ne de taksit yapıyorlar ama kulüpleri kurtaracaklar, ne güzel dünya be. Ziraat bankası önünde sütünü döken, tütününü yakan çiftçinin ahı hepsini yakacak. Yazıklar olsun.
Ek olarak bu işin nihai amacının kulüplerin mülklerine, arazilerine çökmek olduğu apaçık ortadadır, hepimize geçmiş olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tekyolbesiktas, foruma yazdı.

"BizimKare" dedi ki;

"SocialistaBJK" dedi ki;

Nasılsınız gençler? Eğleniyor musunuz?
 
En son 2014 ocak ayında yazmışım buraya. O zamanlarda da adminlerin taraflı davranışlarına uğradığımız için 3-4 arkadaş yazmama kararı almıştık. 2 ay sonra yazmadığımız süre tam 5 yıl olacak. Bu sürede 5-6 aksiyonlu maç hariç girip okumadım bile burayı. En son bu sezonun yaz başında şifreme baktım doğru mu diye yoksa giriş bile yapmıyorum. Şimdi Gsli bir arakadaş bahsedince girip bakayım dedim dün. Millet gene başkasının şeyiyle gerdeğe girmek için sıraya girmiş. Bizim Beşiktaşlı arkadaşlarda cevap vermiyorlar. O kadar hakarete rağmen gene iyi dayananlar var bravo doğrusu.
 
Konya maçlarından sonra Bursa, Göztepe şimdi de Ankaragücü
Adminler aynen devam ediyor. Anadolunun ezikleri de aynı kafada devam ediyorlar.
 
Konyalılar konuşmaya bile gerek görmüyorum.
 
Bursalılar yıllarca kaşındılar en son kaşıdık halen akıllanmadılar. En son utanmadan Adana diye sayıklıyorlardı.
 
Beşiktaşta avrupada eksiye düşer herkes dalga geçer. Türkiye muhabbeti yapmaz kimse. Çarşı Berlin şeklin Allahını koyar buradaki ezikler görmezden gelir. Gs'liler avrupada eksiye düşer mevzu bahis Türkiye olur herkes ağız birliği eder.
 
Göztepeliler bakıyoruz 2 yıldır Goodfellas Grubunu bahane edip Beşiktaş'a sallıyorlar. Onları bilmeyen melek sanacak. İzmir'de en çok pislik bulunan tribün bunlar sanarsın hepsi melek. Geçen sene biz bunlara sağlam koyunca bir dallama Neyzen Baba'nın face hesabına gelip küfür etmişti. Neyzen Baba'nın karısı birkaç yıl önce kanserden vefat etmişti adam karısına deli gibi bağlıydı Göztepeli lavuk ortak arkadaş ayağına Neyzen Babanın facesine gelip karısına küfür etmişti. Istanbul'da Neyzen Babayi zor zaptettiler herifi gebertecekti. Konak Belediyesinde çalışan gerizekalının biriydi. En son işinden olacaktı. Aman abi diye ağlıyordu. Bu sene İzmir'e giden görmüştür bütün duvarlarda "yıllardır kokuyoruz Izmir'in karşısına şimdi sıra geldi Beşiktaş' ın Çarşısına - Yalı" yazıları var. Bahane Goodfellas, dillerde Çarşı, hedefte Beşiktaş. Çarşı'dan da bunları si.leyen yok ha. Kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar. Dediğim gibi Goodfellas kötü ve bu bahaneyle Beşiktaş'a salla ama Goodfellasın 100 katı büyük olan Yalı çok efendi düzgün. Bilmesek inanacağız.
 
Beşiktaşlıları sosyal medya algıcısı diye suçlarlar ama sosyal medyada en aktif anadolu taraftarları bunlardır. Asıp kesmeyi çok iyi bilirler. Beşiktaş, Çarşı gibi birçok resmi internet hesabına gidip alakasız alakasız yazılar yazıp küfür edip tatmin olurlar. Bir tane dallama var adını da vereyim güya Manisa'da birilerini vurmuş. Durup dururken Ayhan Abinin hesabına gidip küfür ediyor. Yelken Birol'un anasına avradına küfür etmiş ki o Yelken Birol daha o dallamanın babası kısa şortla yal satarım bal satarım oynarken tribünlerde olan bir isimdi.
 
Keza Ayhan Abinin sayfsına girip küfürlü yorum yapan birçok kişi var. Dışardan baksan adam sanarsın hepsini. Çoğu da karısıyla, kız arkadaşıyla olan fotoğraflar koymuşlar onları ifşa edip etek giydirirsen gelip ağlarlar sonra. Ayhan Abiye, Yelken Birola, Neyzen Babaya, Çarşı Hesaplarına, Beşiktaş hesaplarına gidip küfürler ederek zafer mi kazanmış oluyorsunuz. Hayatım boyunca hiçbir tribün lideri, grubu veya takım sayfasına gidip küfür etmedim. Böyle boş işlerle uğraşmak için gerizekalı olmak lazım. Zaten bu dallamalardan biri de henüz 20li yaşların başında olan ve üniversitede reisçilik ülkücülük oynayan gerizekalının teki. Instagramı berkodnmz35 diye geçiyor. AEO Amacı Olmayan Grup isminde bir grubu da varmış. Manisa'da birilerini bıçaklamış ya hani, birilerine lazım olur belki. Dursun burada.
 
Daha çok yazacak şeyler var da gerek yok. Beşiktaşla uğraşanın çocuğu olmaz. Sağlıcakla.

Futbolu kuralına göre, holiganizm adamına göre lavunya.Çarşından goodfrllasına kadar kaypak, dedikoducu sözü özü bir olmayan insanlarsınız
 
Yüreğiniz yetmediği kelimeler yapıp, sanalda beğeni reetwet kasan insan oluşumusunuz.Varsa cesaretin gel yüzyüze konuşalım öyle kullanıcı isminin arkadasından kelime yapma yüzüme söyle.Ateş parçası sen.
 
Yaşattıklarımız daha hiç bir şey size, bu tribün raconunu öğretçez size.Dev aynasının kurabiyeleri

"BizimKare" dedi ki;

ALEM GÖRECEK ALEM BU KADAR İNTERNET FENOMENLİĞİN SONUCUNU; ANTALYADA GÖZALTI OLDUĞUMUZDA, RAHMETLİ SERKANIN CENAZESİNDE YANIMIZDA OLAN ŞEVŞEK VE ARKADAŞLARI VERDİĞİ SÖZLERİNİN KAYPAKLIĞINI.
 
AZADMIŞ,SARISIYMIŞ,YUSUFMUŞ,KARAGÜMRÜKMÜŞ,ÇARŞIYMIŞ,FELLASMIŞ,ALLİESMIŞ,İKİDİREKMİŞ,DEPLASMANLARTALIYMIŞ HEPİNİZİNİ DEĞİL KRALINIZI İSTİYORUZ YARIN HURDACILARDA
 
GÖZTEPE İLE SORUNUMUZ YOK KİM ŞEKİL KOŞARSA TRİBÜNDE CEZASINI VERECEZ DİYEN TRİBÜNDE HÜKMÜ YOK DİYEN KAYPAK AĞIZLARA.
 
GÖZTEPE TRİBÜNÜNE GÖTÜ BAŞI OYNAYAN HERKES EDERİNİ ALDI,ALACAK;BU GEVŞEKLERİM AĞIZLARIN DÜŞÜRMEDİĞİ DÖRT DUVARLAR,YARA VERMELER BİZİM KAFA KAĞIMIZDA ADLİYE KORİDORLARINDA
 
YARIN NE BALBUMCU NE ANKARA HENTBOL GÜNÜ DEĞİL YENİ BİR RANDEVU, ŞEVŞEKİN KELİME OYUNLARININ ÜSTÜNÜ ÇİZDİK BUNDAN SONRA OLACAKLAR İNTERNETTE SALLAMALARINIZ SONUCU DEĞİL BİZİM İSTEDİĞİMİZ İÇİN YAŞANACAK.
 
ER MEYDANI HURDACILAR
 
YANKİ OKTAY

Hoşgeldin yanki reyiz, nick değiştirmişsin hayırdır?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tekyolbesiktas, foruma yazdı.

"Cengaver" dedi ki;

Bu Beşiktaşlılar nerede yahu? 3 senedir her başlığa zıplıyolardı zıpır zıpır... :lol:

Beşiktaşlılar meşgul.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tekyolbesiktas, foruma yazdı.
Bu maç gösterge değil ancak hanemize yazılan puan 3 “üç”. Tüm rakiplerin kötü olduğu ligde bi şekilde kazanmak zorundayız. Maça çok iyi ve istekli başladık, rakip 10 kişi kalmasa daha rahat bi galibiyet alırdık. Rizespor’lu Orhan’ı tebrik ederim, her şey puan değil, helal olsun müthiş hareketti gidip Töre’den özür dilemesi. Yürü ya Beşiktaş.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tekyolbesiktas, foruma yazdı.
"İnsan Türk olur da nasıl Kemal Paşa'dan yana olmaz"?
 
Kutlu olsun, payidar olsun. Evinizde oturmayın abiler, alın çoluk çocuğu sokaklara çıkın, unutturmayın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tekyolbesiktas, foruma yazdı.
Gencecik yaşında alt yapısında çıktığın takıma kaptan olmuşsun, milyonlar kazanmışsın. Avrupa'nın baş altı takımlarından birine transfer yapmış, kupalar kaldırmış, oradan da herkesin hayali olan en büyük iki kulüpten birine gitmişsin. Yapacağın tek şey futboluna odaklanıp çalışmak, 5-6 sene top oynayıp sonrasında kariyerli bi teknik adam olacaksın. O Cv ile bütün kapılar ardına kadar açık zaten. Vizyonsuz, görgüsüz, çapsız herif. Yallah survivora.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tekyolbesiktas, foruma yazdı.
Osmanlı tarihini, dağılma dönemini, Türk tarihini, Atatürk'ün hayatını, Kurtuluş savaşını okusa, bilse bunun üzerine Atatürk'ü sevmese zerre umurumda olmaz, istediğini düşünsün. Cehaletleri paçalarından akıyor, menfaatin köpeği, cahil onun bunun çocukları. Kendisinin ayrı, destekleyenin ayrı şerefine tüküreyim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
tekyolbesiktas, foruma yazdı.
Emrah'ın 4-5 yaşındaki kızına kadar küfrettiler. Öyle imalı falan da değil, direkt. Bizim taraftan da vardır, boku çıktı artık işin. Bu yaşananların sebebi de kendi tribününde ağırlığı olan insanların twitter üzerinden birbirini tehdit etmesi. İş çığırından çıkmadan el atılması şart. Bu işin sonu kötüye gidiyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER