#
#
Legend1910, foruma yazdı.
İt ürür kervan yürür.
Boş verin başkalarından gelen gereksiz mesajları kale almayın rektaşlarım. 5-6 senede kimse yoktu hakemlerin bizleri doğracağında ne zamanki hedef haline geldi parazitler türedi.
Cevap verecek seviyelerine düşmeyin boşu boşuna...
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Legend1910, foruma yazdı.
Maçta bir pozisyon vardı. Ümraniye kalecisi kale atışında oyunu kenara başlattı fakat ümraniyeli oyuncu tutamadı ve top kornere çıktı. Maçın hakemi korner kararı verdi. Bu pozisyonda bende şüpheye düşmüştüm çünkü aut atışından korner olmaz diye.
Topun tekrar kale atışı ile başlaması gerekmekteydi.
Şimdi bu nedenden dolayı maçın kaldığı dakikadan oynatılması gündeme gelecek.
Nitekim bu hakem hatasından çok kural hatasına giriyor gibi..
 
https://twitter.com/aytaccosar07/status ... 7368165389
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Legend1910, foruma yazdı.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171209/4e9ea2d7368e306e10cb0b8239235489.jpg
 
600’e yakın kişi ile Antep Deplase
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Legend1910, foruma yazdı.
Maçtan önce 1 puan verelim deseler razı olurdum. Maç bizim için 6.dk da Abdülkadirin çıkması ile bitti dedim nitekimde sakar olduğu halde sakı’ı oyuna aldı hoca ferhat kanatta kaldı, Sak hem sakat hemde mevkisi orası olmayınca yendiğimiz 2 golde de direk katkısı oldu. Sonra hoca da anladı ki dokayı oyunu alıp kanata attı ilhanı da ortaya aldı ve böylelikle takım daha bir özgüvenle oynadı ve skoru eşitleme şansı oldu. Alihanın daha dikkatli olması lazım her maç fiks sarısı var. Putsilanın yanın da adam lazım adam sağına bakıyor soluna bakıyor o nitelikte adam bulamıyor. Tıpkı Fener’de valbuena gibi yalnız kalıyor.
Maçın hakemi bence kötü değil çok kötü bir yönetim gösterdi verdiği kararlar da standardı yoktu. Allah bir daha maçımızı yönetmeyi göstermesin.
Son olarak da deplasmana giden 500+ taraftarımızın ayaklarına sağlık maç sonunda başları önde göndermeyen takımımında teşekkür ederim.
11 maçtır yenilmiyor umarım sezonun ilk yarısında bu performansınız devam eder.
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Legend1910, foruma yazdı.
Giresun ağırlığını koydu son dakikalar da Allahtan devreyi gol yemeden kapattık.
Yusufu beğenmedim bende ama herkesin malumu geri de bir stoperimi ve sağ bek eksiğimiz var.
Takım ileriye top taşıyamıyor. Ayağa 3 top yapamadık. Kenanın kanadından topu ileriye taşımaya çalışıyoruz oda yeterli olmuyor destek gelmiyor bir türlü. Putsilanın destek vermesi lazım, sol kanattan da destek gelmiyor. Skor böyle giderse doka ile khinde ile destekler hoca...
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Legend1910, foruma yazdı.
Bildiğim kadarıyla ayrılan yöneticiler kulübü olanüstü genel kurula götürmek için çaba gösteriyorlar. Hatta mesai arkadaşım dernek üyesi ondan da onay aldılar. Yeterli sayı bulunabilirse yönetim yıkılabilir. Gerçi geçmiş dönemde Cavcav kulüp elden gidecek diye 1 gecede binlerde üye bulmuş ve tekrar Başkan seçilmiştir. Burası Türkiye, bu şehir'de Ankara olunca hiç bir şeye şaşıramıyor insan.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Legend1910, foruma yazdı.
Vaziyet alın geliyoruz. 8)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Legend1910, foruma yazdı.
Öncelikle hiç bir gruba üye olmadığımı söyleyerek cümleme başlayayım. Burada Gecekondu'ya karşı inanılmaz derece de tepki var ve haklı gerekçeler de var, yok değil. Yalnız tribünlerin arasında bir çoğunuzun bilmediği meseleler de var. Emin olun içlerinde en doğru yolda olan da Gecekondu.
 
Geçen hafta gittiğim Eskişehir deplasmanı bende ayrı bir tad bıraktı. Artık futbol git gide endüstriyel oluyor, bam bam'lık, nemalanma , bedava girmek , tufa yapmak bunların hepsi git gide bitiyor. Böyle bir ortamda hiç bir grubun Yönetimlerden istekleri olmaması lazım. Taraftar gider maçını izler beğenirse alkışlar beğenmezse tepki gösterir. Ne yazık ki bizde bu denli şeffaflık yok, uzun bir süre de olacağa benzemiyor.
 
Denizli maçına gelecek olursak, denizli deplasmanına benimde gitmişliğim vardır. O seneler de kapalı tribünlerine giriyorduk. Onlar da azalma vardı ama bu denli ciddi değildi şimdiler de iyice baş göstermiş, boş tribünlere oynuyorlar.
Aramız da geçmiş seneler de yaşanmış rekabet vardı ama bu son senelerinde saygıya hatta dostluğa dönüşmüştü.
Ta ki bizim PTT liginden düştüğümüz seneler de oynadığımız Denizli maçına kadar.
Lütfen sükunetimizi koruyarak yazalım. Nefret ekip nefret biçmeye gerek yok şahsımca. Bu işler bir kıvılcımla çıkıyor ve sonra sonu alınamıyor. Yasaklı deplasmanlara bir yenisi daha eklenmesin.
 
Umarım dolu tribünlere oynarız cuma günü olması elbette sayıyı etkiler lakin 12-13 binden aşağı düşeceğimizi pek sanmıyorum. Rakiplerimizin zorlu maçları olacak bu maçı fırsat bilmeliyiz. Seri bozulmadan devam etsin Allah yardımcımız olsun. :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Legend1910, foruma yazdı.
Şahsım adına Bursaspor 6.dk Ankaragücü diye bağırmasa kin gütmem veya üzülmem. Dostluk ile kardeşliği karıştırmamak gerekli diye düşünüyorum. Forumda yazan Göztepeli Arkadaşlarla aynı kanıya sahibim. 7-8 sene içerisinde o kadar omurgasız tribünlerle karşılaşıyorsun ki en azılı düşman bile olsa insan geçmişe özlem duyuyor. Hak edenin kazanması dileğiyle, iki takım yerli yerinde dursun bir bakarsın seneye bizde aranızda oluruz. :roll:
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Legend1910, foruma yazdı.

"jancker" dedi ki;

konu döner dolaşır mutlaka ramazan ayındaki 2006 yılı olması lazım o olaya gelir ama hiçbir ankaragüçlü çıkıp delikanlı gibi olanı kabul etmez, kazanın boş olması da büyük bir fırsat orda olanlarla ankaragüçlüler arasında bir sürtüşme oluyor , ankaragüçlüler ordakilere baskın geliyor sonrasında haberi alıp yukarıdan olay yerine bir sürü insan koşunca ibre tamamen terse dönüyor , ankaragüçlüler otobüslere kaçıyor , sonrasında otobüslerin yanına kadar geliniyor kırılmadık cam çerçeve kalmıyor . bunu neden senelerdir inkar ediyorsunuz anlamış değilim ilk planda kovalamış ya da yatırmış olabilirsiniz( ben görmedim sizin anlattıklarınızdan yola çıkıyorum) sonrası ise tamamen sizin aleyhinize gelişiyor bizzat gördüğüm ayrıca bence kasap gökhan'ın tekten sandalyeyle otobüsün dibine girip saldırması büyük cesaret helal olsun Galatasaray tribününde tarlabaşı Süleyman abi ve grubu bence çok değerli... kasap Gökhana saldırıp döven biri olduğu sonrada yol verildiği söylenmişti bana doğrumudur ?

Öncelikle bu konuda bu olayların koşulmasını doğru bulmuyorum bunu belirteyim. Sonra da adımızı geçmesi sebebiyle cevap hakkımızın olduğunu da belirteyim.
Olayları yaşayan birisi olarak sana şunları söyleyebilirim.
1. Biz kesinlikle oraya kazan kapalı gidelim ramazan ayında baskın yapalım adımızı duyarım ihtiyacı duyarak gitmedik. Zaten mevzularda bizim adımız çok defa geçiyor ihtiyacımız da yok.
 
2. Bursa destekli olduğumuz söylentileri de kesinlikle en büyük yalandır. O seneler de Bursaspor ile yakınlaşmamızdan ötürü benim hiç bir zaman tasrif etmediğim ama çoğu kişide yeşil beyaz olmasının en büyük sebebidir.
 
3. Otobüsleri o dönem rahmetli (Gecekondu,Kapalı) Serdar Tosun vermiştir. Sebebi yukarı da belirttiğim gibi fırsattan faydalanmak değildi seçim çalışmaları döneminde bulunduğumuz için karşılında tahsis edilmişti yoksa bizim o dönemde 403 binme şansımız yoktu. Diğer grupları eklemedim çünkü o videolar da yer alan arkada kalan pegasus ile anti-x otobüsleri kendileri tuttular ve geneli belli yaş üstü olan bedava ile işi olmayan hali vakti yerinde insanlardır.
 
4. Otobüslerimiz İstanbul gişelere vardıktan sonra Çamlıca da arama noktasında durdurulmamış olması sebebiyle direk geçiş yaptık. Diye bilirsin ki ilk defa mı geliyorsunuz belki ilk defa gelmiyoruz ama önceki iş güzar şöför yanlış yola saptığı için diğerleri de peşine takıldı. Malum istanbul trafiği sapağı kaçırdın mı yandın.
 
5. Yanıma Beşiktaş'ın takım otobüsünün gelmesi tamamen şanssızlık diyebilirim. Takım otobüsünü karşılamaya caddeye inan taraftar ile biz karşı karşıya geldik trafik de eklenince olaylar kaçınılmaz oldu. Ayrıca o zaman orada kaldırım çalışması gibi bişey yapıyorlardı ve o yüzden bu kadar taş bizim otobüslere isabet etti.
 
6. Atılan taşlardan ötürü o kadar adam aşağı inmiştir, elbette koca Beşiktaş semti Malazgirt meydan muharebesi olacak değil topu topu hepsi 8 dk ancak sürmüştür. Kabul edilir veya edilmez ama toplamda 350-400 kişi ancak vardık o anda herkes de takdir edecektir ki bu kadar insan koca semtte aşağı inmiştir. Benim diyen tribün ora da aşağı inemez. Sonrası academy videolarına yansımış diyorsunuz ki sonrasında kaçtınız her yerden adam geliyor polis bize ve size biber gazı atıyor joplarla bizi otobüse sokmaya çalışıyor ne yapmamızı bekliyorsunuz son şehidi verene kadar çatışmamızı mı ?
 
7. Polis kordon hattını kurduktan sonra geçemediğinizi yoksa sorunların daha büyük olacağını belirtiyorsunuz belkide öyle olacaktı bunu bilemeyiz, ama bizde ağaçlı yol üzerinden stad tarafına geçerken, olayı duyup semtte gitmeye çalışan münferit çok kişiyi yakalayabilirdik bundan emin olun. Ali abi'nin hiç bir münferide bir şey yapmayın dediği dün gibi aklımda.
 
Sonrasında stad içerisine girildi zaten karşılıklı küfürleşmeler oldu o günden sonra da aramızda ki husumet daha da arttı. Bunları inanın böbürlenerek anlatmıyorum. Keşke bunlar hiç yaşanmamış olsaydı herkes güzelce deplasmanda gezebilsin insanın insana saygısı olsun istiyorum ne yazık ki bizim memleketimiz de hayalden öteye gitmiyor bu dilekler.
Bu hafta çok sevdiğim takımımı Deplasman yasakları yüzünden.
Eskişehir'de ev sahibi tribünü içerisinde münferit izledim galibiyetimize haykırırcasına sevinemedim.
Bizimkisi de bir umut işte...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER