#
#

10ur_KSK

şu yalan dünyada tek gerçeksin be kaf-kaf'ım..

10ur_KSK, foruma yazdı.

"Kskcarsiultras" dedi ki;

Atatürk stadına girerken kolonların nasıl döküldüğünü kolon demirlerinin gözüktüğünü görmeyen yoktur heralde..
Allah korusun olası bir depremde ilk yıkılıcak yerlerden biridir o stat.. Derhal bornova menemen buca vs neresi olursa olsun bu gudubet stattan kurtulmalıyız!

Aile büyüklerimden birisi Atatürk stadı yapılırken o zamanın şartlarında İnşaat denetim işleri nasıl oluyordu tam bilmiyorum ama denetim firmasında çalışıyordu. Kendisinin söylediği stadın temellerinin çok sağlam olduğu kullanılan kazık betonların zamanın şartlarına göre baya iyi olduğundan hep bahseder. Alsancak stadının yıkılmadan önceki halini hatırlayın omuz omuza da yer ciddi şekilde titrerdi , Atatürk stadı bu kadar bakımsız ve ilgisiz kalmasına rağmen en kalabalık maçta bile böyle bir durum hatırlamıyorum. Ama maalesef görüntü itibariyle adama güven vermiyor.
 
İzmir'i yönetenlerin başta Aziz olmak üzere en büyük gerizekalılığı Atatürk stadını yenilememek. Bize stat yapacakları yok zaten ama Atatük stadını her sene bir tribününü komple yıkıp sezon devam ederken yenisi yapsan , ulaşımın merkezi zaten Halkapınar olmuşken modern bir stat ile İzmir'in ulusal ve uluslar arası stat ihtiyacını karşılamak o kadar kolay ki. Ama zihniyet hep park bahçe zihniyeti.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
10ur_KSK, foruma yazdı.

"Otonom" dedi ki;

Ksk liler mümkünse bizim 2.lig de ki voleybol takımıyla maç yaptıkları için değil, yeni stad yapılması için taraftar olarak organizasyonlarıyla falan gündeme gelsin artık. Sadece sportif olarak değil zihniyet olarak da 3.lige düşmüşsünüz. Burada yazılanları okuyunca 3.lig de köy kasaba taraftarlarının yorumları akla geldi.

Dostum stadı kendi aranızda para toplayıp mı yaptınız ?
 
Ufak bir hatırlatma yapmama izin ver lütfen.
 
Verdiğin vergiler ile yapılan stat için övünüyorsan keşke zamanında kendi aranızda 1 milyon tl toplayabilseydiniz derim.
 
Birşeylere tepki için taraftar organizasyonundan bahsediyorsan , size tesis sözü verip seçimden sonra vazgeçtim diyen belediyeye nasıl bir protesto uyguladınız , onu anlatırmısın lütfen ? Yatın kalkın dua edin Sepil şirket dolasıyla Göztepe'nin menfaatlerini sizden daha çok düşünüyor.
 
Yine bir bilgilendirme yapayım kültürün artsın. Stada taş koyan HMA tekrar belediye başkanı olamadıysa bizlerin CHP merkez yönetimine adamı sürekli şikayet etmemiz sayesinde oldu.
 
Bu arada yeni nesil Göztepeliler müzelerini yağmaladıkları için tarihlerini bilmez. Tek bildikleri yazı tura Atletico Madrid'tir.
 
Küçümsediğiniz voleybol branşı , sizin ambleminizde temsil ediliyor diğer amatör branşlarınız gibi.
 
Koskoca Göztepe Selfie'cilerin , tarihlerinden bi haber ergenlerin , çift takımlıların eline kaldı ya en çok ona üzülüyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
10ur_KSK, foruma yazdı.
Öncelikle elmayla armutu karıştırmamak lazım. Konumuz sportif başarı , futbol , basketbol veya voleybol değil.
 
Göztepe ile Karşıyaka hangi branşta maç yaparsa yapsın tribünde rekabet her zaman olur. Altyapı maçlarında , lise maçlarında bile böyledir bu durum.
 
Karşıyaka’nın şampiyonluk yaşadığı salonda tribün dersi verme ihtimali varken maça gelmemeyi tercih ediyorsan bunun adı korkaklıktır.
 
Yok stadımızı açtık yok biz süper ligdeyiz bahanelerine sığınacaksan, Ev sahibi olduğun maçta olay çıkartıp 6 saatte maçı bitirtmeyecektin.
 
Çok sevdiğim Göztepeli kardeşlerim var , tarihlerini bilen hala Aliağa konusunu içine sindiremeyen , armasını kovalayan vs bunlara saygım sonsuz ama yeni nesil paraya / başarıya odaklı Göztepelilere diyecek laf bulamıyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
10ur_KSK, foruma yazdı.
ben doğalgaz faturalarını saklıyorum.
geçen sene kdv dahil m3 fiyatı 1,51 tl iken bu sene 1,97.
yaklaşık %30 gibi zamlanmış fiyatlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
10ur_KSK, foruma yazdı.
Benim yıllardır şöyle bir hayalim var.
Selçuk Yaşar tesislerinin çaprazındaki eshot otoparkına stadı yapıp (kapasite hiç önemli değil),tesisleri sadece futbol A takım ve futbol altyapı olarak revize edip Sahile de ön yüze geliri kulübe kalacak şekilde dükkanlar ,ksk müzesi vs arka kısıma da 3 tane basketbol ve voleybol altyapı için standart ebatlarda salonla uzun yıllar hiç kimseye muhtaç olmadan kulüp yaşar.
Bu arada hafta sonu tesisleri bir görün spor okullarından dolayı otopark dolu , kantin olmadığından her yerden insanlar dolaşıyor filan. A takım maç kampı yapmaya kalksa maça konsantre olamaz.
Velhasıl komplike düşündüğümüzde bizim ihtiyacımız stattan daha fazlası.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
10ur_KSK, foruma yazdı.
İkisi de saatli bomba.
Defans ve Aşan - Arif ikilisi formda olduğu zamanlar zaten kalecilerimize fazla iş düşmüyor da form durumları kötü olunca sonuç ortada.
 
işler iyi gidiyorken de iyi oynadığımız maç/dakika sayıları çok azdı ama şimdi üst üste 2 mağlubiyet ligin geri kalanı için oyuncu motivasyonunu bana göre zora soktu.
 
Kocaeli zaten aksilik olmazsa direkt çıkar. İkinci yarıda da 6-7 maçlık 4 galibiyet 2 beraberlik serisi ile play-offa bir şekilde gireriz. Büyük ihtimal futbolcuların kafasında da zaten bu var. Bir şekilde play-off a kalacaklarını hesaplıyorlar.
 
Rahmetli İlhan Cavcav bir futbolcudan maksimum verimi 3 yıl alabileceğini söylerdi. Bizim topçularda bana göre misyonlarını tamamlandı , sorsan hiçbiri Kocaeli ile puan farkını kapatmaya kendini motive etmez , onu geçtim play-off sonrası şampiyonluğa inanmıyorlardır bile.
 
O yüzden Turgay Başkanın hesapları umarız tutar ve devre arası transferi açarız.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
10ur_KSK, foruma yazdı.
eskiden 2.elin fiyatı aracın sıfır fiyatının yıl başına %20 kaybı ile başlardı.
bazen ilanlarda denk geliyor 2. el fiyatını neredeyse sıfıra yakından ilan giriyorlar. Bunu gören başka adam benzer fiyattan yazarak piyasayı saçma şekilde yükseltiyor.
mal satılmasa fiyat yükselmez ama maalasef birileri de işte 120.bini clioya basıyorlar.
 
başıma gelen bir olayı da kısaca anlatayım. 2015 model Astra Sedan aracımı satıp 2017 Octavia almaya niyetlenmiştim. Ekim ayında ilanı koydum , favorilere aldığım da bir çok araba oldu. Bir aylık sürede arabayı satamadım biraz motivasyon düşüklüğü de oldu piyasayı 2 hafta hiç takip etmedim. Geçen cuma arabayı ilk koyduğum fiyattan yine satılığa koydum. bir ayda gelmeyen telefon sayısı 2 saatte geldi. Millet arabayı görmeden kaparo göndereyim , lütfen bana opsiyonla filan derken uyuz oldum , benim aracın muadillerine bakayım dedim. İlanlarda ki en düşük fiyat benim ki olmuş ki. Aracın kazası boyası vs yok. km inanılmaz düşük zaten o yüzden millet atlamış hemen. Sonra istediğim aracın fiyatlarına baktım doğal olarak onlar da artmış. Evdeki hesap çarşıya uymayınca ilanı kaldırdım.
 
bu sürede döviz artmadı , yeni vergi gelmedi sadece tüketici kredilerini düşürdüler o kadar. İşin özü kredi faiz oranı nispeten düştü diye araçların fiyatları arttı. Böyle de dandik bir ülkede yaşıyoruz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
10ur_KSK, foruma yazdı.
Oyuncu başka takımdan lisans çıkartmadığı sürece eski takımından tekrar lisans çıkartılabiliyor.
 
hatta yasağın ilk geldiği yıl Cenk galiba Urfa ile imzalamıştı ama lisansı çıkmadığı için tekrar bizden lisans çıkarmıştı. ( isimleri karıştırmış olabilirim)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
10ur_KSK, foruma yazdı.
Maçın kısır geçeceği her iki takımın da attığı ve yediği gollerden belliydi.
Fethiye’nin ilk yarıda bizim kalecinin hatası ile yakaladığı pozisyon harici başka pozisyonu yok diyebiliriz.
Bizim de gücümüz belli kontra atak takımıyız. Goller kadar asistlerde muazzamdı. Doğukan ve Değirmenci her iki gol de orta değil “pas “ verdi. Helal olsun.
Maç sonunda da kimse kusura bakmasın ama 3 puanı Battal efendi almadı , hadi Taner abi jest yaptı sahaya götürdü ama tezahürata hiç gerek yoktu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
10ur_KSK, foruma yazdı.
Beraberliğin yettiği bir maçta hücum oyunu oynamadık diye teknik direktör eleştirilir hale gelmiş.
Duyan gören de Dünya Kupalarının , Avrupa Kupalarının vazgeçilmez ülkesiyiz sanacak.
Geçmişte şuan ki jenerasyondan daha iyi oyunculara sahip olduğumuz dönemler yine oldu ama yazın bütün turnuvalara trt’den katıldık.
Şenol Güneş milli takım nasıl oynaması gerekiyorsa bütün elemeler boyunca öyle oynattı takımı , önce yenilmeyeceksin arkadaşım. Adamın biri kalkmış neden Emre neden Burak hala oynuyor diyor. Kusura bakmayın da değişim denilen şey birden olmuyor. Arada köprü vazifesini kuracak deneyimli adamlar da lazım.
Cenk Tosun devre arası transfer yapıp form tutturup , Burak sakatsız sezonu kapatırsa kura şansımıza göre turnuvada iş yaparız.
Ne olursa olsun bu yaz turnuvaya katılacağız. Grubu kaçıncı bitirmişiz etmişiz hiç önemi yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER