#
#
HABERLER

"lord of the tribuns" dedi ki;

Messi'de çok bariz bir düşüş var. Eskisi gibi koşup pres yapmıyor. Sakatlıktan çekiniyor sanırım. Kendisini Dünya Kupası'na mı saklıyor nedir ? Bu maç terlediğini bile sanmıyorum :)
Barcelona'nın en büyük zaafı orta sahasındaki oyuncularının koşan adamlardan oluşmaması. Eğer pas oyununu beceremeyen bir takım olsalar bu kadro Avrupa'da grupları bile zor geçer. Defansları da evlere şenlik zaten. Bayern Münih'e farklı yenilmelerinin en büyük sebebi de zaten buydu. Bayern'liler tazı gibi.
Barca bu maçta Pedro'yu da oynatmayınca ilerde de pres yapamadılar. Messi de koşmayınca City aslında biraz cesur olsaydı rahat yenerlerdi.
Bir arkadaş pas futbolunu bir tane takım beceremez diyor ama pas futbolunu oynayan birçok takım var zaten. Ama kimse Barcelona gibi pas yapamıyor. Barca'nın paslaşma sitili çok farklı. İzlemek bana acaip keyif veriyor. O kıç kadar alanda ne cesaret pas alıp veriyorsunuz arkadaş.

imzandan da anladığım üzere beğendiğimiz futbol tarzı aynı. benimde kastettiğim olay senin bahsettiğin pas futboluydu. yani bu kadar yardımlaşmalı ve cesur bu olayı yapan başka bi takım yok şu an. yaptıkları olay basit bir pas oyunu değil bunu kastetmiştim eleştirenlere
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.