#
#

"BatıKaradeniZ" dedi ki;

ALLAHIM yarabbim radyodan dinledim elazığı tebrik ettim maç sonu burda şimdi TRTSPORDAN maçın geniş özetini izledim.
 
bu elazığ takımına tebrik edecek kadar futbol düşmanı bir insan olamayacağımdan tebriğimi geri alıyorum. 2 tane penaltı ve buna penaltı çalan ülkenin en iyi hakemi. öle ağlanmış sızlanmışki ülkenin en iyi hakemine sahteden penaltı çaldırılıyor. cüneyt çakır bu penaltıları dünya kupasında vericeğini kimse düşünmez.
 
1. penaltı serdar gürler öle sahte yatıyorki rakip hiçmi gelmeyecek yanına aman ALLAHIM evlere şenlik bir yere apışması var.
 
2. penaltı adam önünde yatıyor bacaklara girmiyor sadece önüne yatıyor. izleyin elazığlı futbolcu sağ ayağı ve hemen arkasından sol ayağını kırarak cup havuza yatıyor sanki..
 
Konyalılar sabırlı insanlarmış biri de pozisyonlara bakıp demiyor böle penaltımı olur. yok arkadaş geçen haftaki kayseri maçındakilerde ucuz.. trabzon maçında musa çağıranın şortundan çekiyorlar şort lastiği gevşedi penaltı yok, olcayın önüne engelleyici temassız duruyor koşusunu bozuyoruz onada penaltı çalmıyor hakemler. ama elazığ her şekilde ceza sahasında düşerse penaltı..
48 yaşındayım böle penaltılar anca jübile maçlarında olur penaltı atsın diye
Ülke futbolu bildirilerle açıklamalarla falan ilerlemez.

Konyalılardan daha çok sizi üzmüşüz galiba her hafta rakiplerimizin avukatılığını yapmak zorundamısınız? aman tebriğini geri al zaten üzülüyorduk sen neden tebrik etmiyorsun diye.
 
Trt Sporda özet izledim diyorsun 3 dakikalık özetle hemen kendine göre yorumlamışsın art niyetli olarak penaltı pozisyonlarına Bünyamin Gezer, Markus Merk gibi eski hakemler doğru karar derken sizin art niyetli yorumlarınıza sadece gülüp geçiyoruz devam edin kolay gelsin.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.