#
#
HABERLER
Uzattıkça uzatacaksın illa.. uzatalım madem.
 
Herşeyden önce o tribünde alerji yapan telefonlar sadece video çekmiyor bak. Yeni bir teknolojiden bahsedeyim: onları haberleşme için de kullanabiliyorsunuz. O telefonlardan o kadar korkmasanız işte, rakibinizin şampiyonluğunu kutlayıp, makara konusu olmazdınız.
 
O maçta sahaya girdiği için evinden alınan adamdan bahsediyorsun. Ben de diyorum ki tribüncü adamın sahada ne işi var? Kaldı ki bu sadece size özgü bir atraksiyon. Maçın 60. dakkasında direğe çıkanı gördüm. Sebep? Yok.. Şaklaban direğe uzanmış sırıtıyordu bile.
 
Geçen yılki rezillik ayrı hikaye. 30-40 lira paraya çalışan garibanlara saldıranlar.. milletin ekmek teknesine saldıranlar, molotof atanlar. Tribüncülerden bahsediyorum ha, terör eylemleri filan değil.. az bile yapıldı.
 
amanında beni de "3-5 kişi seçip suçu yıkın" emriyle karakola aldılar. Hatta bunu da ayrılırken polis kendi ağzıyla söyledi. Çok aşırı derecede mal olmadığımdan sanırım, getirin hele şu görüntüleri dedim. 1-2 Saat sonra birşey bulamayınca paşa paşa saldılar.
 
Diyorum ya arkadaşım, sizin 'normal' anlayışınız farklı. Şike davasında da gördük; kendinize garip bir dünya yaratmışsınız, debelenip duruyorsunuz içinde.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.