#
#
HABERLER
Hocayla yollar ayrılmış. Şahsen teknik anlamda yetersiz buluyordum. Evimizdeki son 2 maç yapamadığı veya yaptığı hamleler yüzünden gitti. Fakat yönetim olarak madem hocanın kredisi bu kadar azdı o zaman ilk yarı sonunda müdahale edilecekti. Ne oldu şimdi adamın istediği adamlar alındı , istenmeyenle yollar ayrıldı vs.
 
Şimdi ne kadar ismi cismi bilinmeyen teknik direktör varsa çoktan haber göndermeye başlamıştır “ Ben bu oyuncularla play-off yaparım. “ diye . Bizim sazan yönetim de bir güzel bu palavralara inanır. Kalan maçlarda 3 Galibiyet alıp yeni sezona da o teknik direktörle başlar bir bakmışız bir yıl daha çöpe gitmiş.
 
Yazarken belki yaşanacakları tam olarak ifade edememiş olabilirim bu kulübün futbol yapısı ahbap çavuş ilişkisinden öteye gitmediği sürece bizden bi halt olmaz.
 
Mesela bizim bu günlerde olmamızın başlangıcı Cüneyt dumlupınardır bana göre. Onun döneminde aldığımız bir dünya işe yaramaz topçuların menejerinden yine adamlar almışız.
 
İsimleri Karşıyaka ile anılmaması gereken insanlar hala Karşıyaka üzerinden para kazanıyor , önce bu düzenin değişmesi gerek.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.