#
#
HABERLER
N'diaye rüzgarın etkisiyle düşmüyor artık dikkat edin darbe gelse de atmıyor kendini. saçma sapan Instagram nedeniyle küstüğü futbol/taraftar ve camia ile tekrar barışmış. 3 maçtır ciddi verim alıyoruz, inşallah devam eder.
 
Baku ve Kerim iç transfer oldu. zerre faydalanamadığımız adamların formunu Nestor hoca artırdı. inanıyorum Baku artık skora da etki edecek.
 
Atınç ve Obinna'nın formundan bahsetmeye zaten gerek yok.
 
Ancak bu takıma halen transfer şart. 3 haftada 9 puan aldık ama rakipler de puan topluyor ve transfer yapıyor. alt tarafla aramızda sadece 1 puan var. önümüzde sakatlık/ceza/covid riskleri var.
 
bu takıma çok acil sağ bek ve 8 numara lazım. hatta bana kalsa Yalçın'ı da tamamen gözden çıkarıp orta sahaya 1 transfer daha lazım. geçen seneki gibi Esiti tarzı kiralık miralık bu sorunu çözmek zorundayız.
 
bu takımı şu ana kadar ayakta tutan Obinna'dır. kart cezalısı/sakatlık vs yaşasa orta sahamız çöker, bu oyun sistemindeki en önemli dişlimiz devre dışı kalır. mümkünse geçen sene geldiği gibi katkı veren Esiti'yi geri getirsinler. hocanın elinde önde olduğu maçta 2. yarı hamle yapacak savunması güçlü 1 tane oyuncu yok kenarda. Atakan'ı sene başı oraya aldık ama stoperde daha faydalı. gerekirse Mihojevic'in falan kadrosunu askıya alsınlar ama bu takıma orta saha transferi yapılsın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.