#
#
HABERLER
Normalde foruma yazmayı bırakmıştım ama yine dayanamadım.
 
Öncelikle Adana Demir'i tebrik ederiz, deplasman takımı nasıl oynaması gerekirse öyle oynadılar hatta büyük farkı kaçırdılar. Biraz ciddiye alıp asılsalardı 5-6 tane atarlardı.
 
Ligin ilk başından beri söylüyoruz, takımın yarısından fazlası PTT 1.ligde bile belki oynayamayacak oyunculardan oluşuyor.
 
Sen 18 sene süper lige çıkamamışsın, çıktığında da o transferleri yapman lazım arkadaş. Yapacaksın. Yapmazsan yerini dolduramayacağın 2 adam sakatlanınca takımın bitme noktasına gelir.
 
Bugün maçı 1-0'dan döndürebilecek havayı yakalamışken Tolga efendi kendini ceza sahamızda yere bırakıyor ve gol yiyoruz. 1-1 yapar yapmaz böyle aptal bir korner golü yeyince maç bizim için koptu. Belki burada gol yemesek 2.golü bulacak havaya girmiştik...
 
İlk yediğimiz gol ceza sahasının önünde pas hatasından kaptırdığımız bir pozisyon. 3. gol zaten dağılan defansın arkasına atılan kontra ataktan gelen ara pas. Defans zaten Allah'lık.
 
Yedek diye kenarda tuttuğumuz topçuları 2.ligde belki oynatırsın. Bunlar ligin ilk haftalarından beri gördüğümüz, göz göre göre gelen şeyler. Bazı maçlarda şansımız yaver gitti ve bir şekilde kendimizi düşme hattının üzerinde tutabildik fakat şu aşamada artık düşme hattının sınırına doğru çekiliyoruz adım adım. İlk haftalarda toplanılan puanların kredisi fazlasıyla tüketildi.
 
Önümüzdeki fikstürde oldukça zor ayrıca.
 
Yahu durumun vahametini şöyle anlayabiliriz, takımın bugün ki en istekli oyuncusu Thaciano'ydu. Bizim her hafta sövdüğümüz adam nefesi kesilene kadar koştu. Düştü kalktı girişti. Bu adam günün en isteklisiydi yani düşünün.
 
Allah yardımcımız olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.