#
#
HABERLER

"Spanksk" dedi ki;

Pjanic - Josef - Alex orta saha üçlüsü.
Larin,Ghezzal,Batshuayi.
 
Lig tarihinde daha iyi orta alan üçlüsü ve hucüm hattı kurulmuşmudur acaba ?
Daha bir arada oynadıklarını görmedik ama çok şey vaadediyor gibi bu ön olan.

Kağıt üzerinde iyide sahaya böyle yayarsan 90 dk Josef'e kalıyor tüm orta saha yükü..Pjanic Juve-Roma gibi takımlarda hiç savunma yükü çeken isim olmadı oyunu kuran isimdi yanında hep Rabiot-Matuidi gibi box-to-box oyuncularla oynadı.
Alex Teixeira desen komple hücumcu orta saha..İleriye 6 yabancı yazdığın zaman Vida+Yabancı Stoper yapıyorsun etti 8 3 tane Türk oynatacaksın savunmada Rosier ne olacak? Rosier oynatırım dersende ilerideki 6'dan birisini çıkartmak zorunda kalıyorsun..Atiba'yı iki saniyede yok etti herkes ama asıl yükü çekenlerden birisi orta sahada geçen sene çok çok çok esktra katkı verdi bu isimlerden birisi istatistik olarak o kadar katkı vermeyebilir.
 
Bize gelince Vitor ile bir disiplin oyun aklı yakaladık ama özellikle sağ kanat bek ve sol kanat bekler 3-5-2 ve 3-4-3 diziliminde çok önemli ve bizde en az alternatif bu bölgelerde bizim canımızıda bu yakacak bence.
 
Trabzonspor'da işi sonuna kadar götürecek bence..Galatasaray bu seneyi iyi geçirmeyebilir gibi geliyor bana en uzun süren teknik direktör istikrarı onlarda ama en az kadro istikrarıda yine onlarda durum biraz karmaşık.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.