#
#
HABERLER
Sahada pozitif hiç bir şey yoktu oyun anlamında. Kişi bazında baktığımızda kooossskoca takımda oynamaya niyetli gözüme çarpan 3-4 isim var.
 
Yusuf bence fena değildi. Zaten 1 gol yeyip döndüysek şansımız ve Yusuf'un payı var bunda.
Cem ilk maçında sahada çabalayan bir görüntü sergiledi. Fiziğiyle ve kondisyonuyla sahada ayakta kalan isimlerden biriydi. İlk 11deki yerini vereceğini sanmıyorum.
Owusu istekli, toptan kaçmıyor. Ayakları da fena değil. Yanlış görmediysem Erenle hava topu kazanma sayıları da aynı. Bence Forvette değerlendirilebilir.
Hasan hüseyin de tempo yapmaya çalıştı, topu yönlendirmede oyun kurmada sorumluluk alacak belli. Ama maç kondisyonu çok düşük. Kendini bulması milli arayı geçer.
 
Bu isimler haricinde göze çarpan belki bir de İshakı sayabiliriz. E o kadar transferden sadece bunlar mı oynayacak?
 
Mustafa hoca taktik olarak, oyuna müdahale olarak pek bi şey bilmez ama takımı fiziksel olarak iyi hazırlar, oyuncuları motive eder dolayısıyla kadro da kendi bile oynar diye düşünüyodum ben ama görüyoruz ki bu takım ne motive olabilmiş ne de fiziksel olarak ayakta durabiliyor.
 
Kulübede Sıtkı'nın olması da yanlış. Çocuğun profesyonel kariyerinde golü yok belki de, Embiya niye yazılmaz kadroya anlamak güç. Sen aldırdın geçen sene bu adamı, şimdi kulübeye bile koymuyosun.
 
kadro mühendisliği noktasında en bariz hatalardan biri, Sinan-Yusuf ve önlerinde Abdullah oynaması. Kardeşim bu 3 adam da bekleyerek savunma yapıyor. Koysana şuraya bir tane dinamik eleman. Abdullah oynayacaksa Sinan, Sinan oynayacaksa Abdullah oynamasın.
 
Pinto sana da ne denir ki, şurda 2 yıl önce taraftarın en sevdiği isimdin belki de. Bu sene bari biraz oyna da gittiğinde güzel hatırlayalım. Ankaragücünden alacağın yok zira, İstanbul takımlarının vereceği kadar ücreti alıyosun kaç senedir. Hakkını ver.
 
Eren ve Geraldo için söylenecek hiç bir şey yok. Mustafa hoca azcık adamsa keser bunları 11den. Son 20-30 dakikanın futbolcusu ikisi de, fazlası yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.