#
#
HABERLER
Dün hem başkanı hem zanka tv de metiner erdemli porgramı izledim. denildiği gibi ortada bir yalan söyleyen varda kim.
 
başkan saatli bomba gibi. sen bu camiada yeni değilsin 2-3 senede taraftarı çözmüş olman lazım. eleştiriye açık olacaksın.
 
iki ankaragücü porgramı nasıl aynı saate denk geldi bu bile aslında kafa karışıtırıcı. çokmu zordu birini daha erken yada geç yapmak. insanlar ikisinide izleyebilseydi.
 
şimdi zanka tv de metiner erdem ve ahmet sülak bazı şeyler söyledi asıl soru işareti bunlar
 
1- Borven gece yarısı 11 de otelden tek başına yollanmış. Metiner Erdem aslında Borvenin 2 temmuzda Anteple anlaştığını ama kulup 15 temmuzdaki bir sözleşmenin bitmesi için oyalama yaptığını söyledi. hatta dediki şu an başkan muhtemelen borven paragöz kendi istedi vs diyecek dediki aynen dedi.
 
2-Transfer komitesi Faruk Koca ,menajer ve Faruk Koca'nın yiğeninden oluşuyormuş. Keza Basınla ilgili bölümdede başka bir iyğen varmış. Yiğen kontenjanı var dedi Ahmet kardeşim hatta kulüp aile şirketine dönüştürülüyor deniyor.
 
3-Metiner Erdem bir yönetici ile konuştuğunu gün içerisinde hiçbir şeyden haberleri olmadığını söyledi diyor. Gelmiş geçmiş en güçlü yönetim denip sadece Faruk Koca ismi var buda ayrı bir sıkıntı.
 
4-Eğer Ankaragücü oyuncu satarak yasağı kaldıracaksa bu kadar güçlü yönetim kurduk vs demeye ne gerek vardı dedilerki tamamen haklı bir itiraz.
 
5-Endri Çekici Metiner Erdem'in iddiasına göre 250 bin euroya gitmiş.
 
6-Kitsiou için Gaziantep fk ya gideceği konusunda antepten duyumlar var pinto çok pahalı olduğu için kalacak dendi.
 
7- 13 dosya olduğu bunların hepsi geldiyse ceza olarak 25 milyon para lazım yasak kalkması için ama gelen dosya sayısının daha az olduğunu 15 milyon gibi bir paraya ihtiyaç olduğunu söylediler. haftaya kalkacakmış muhtemelen yasak.
 
böyle uzayıp gidiyor. Şimdi sosyal medyada geçen herşey doğru değil de Ankara basınından iki isimin söyledikleri ilede Başkanın söyledikleri çelişiyor.umarız ankaragücü için başkan kanadı haklı çıkar herşey güzel olur. izlemek isteyen. daha çok konu vardı konuşulanlardan aklımda kalan bu.
detalı izleyen olursa youtubeda var yayın.
http://www.youtube.com/watch?v=9P3hKXm5ums
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.