#
#
HABERLER

"Aeq" dedi ki;

 
adam haklı 58 milyon borç ve sıfır futbolcu ile geldi. tüm topçuları alsın gitsin, bizim kara cahil tayfa başlasın belediye kapısında dilenmeye, eşya piyangosu bileti satmaya.

Nasıl olacakmış sıfır futbolcu işi?
Futbolcuların ADS klubü ile mukavelesi var sezon sonuna kadar veya daha uzun. Sözleşmeleri tek taraflı fes edip yüksek tazminatlar mı ödeyecek klübü futbolcusuz bırakmak için. Senin ADS sevgisini yesinler. Sen hangi borçla devraldıysan bırak git. Futbolcu var veya yok, o kulübün sorunu, mukavelede yazan maaşları veya paraları kulüp verecek seninle ne alakası var? Tabi oraya buraya yüksek komisyonlar verip hatır paraları falan yollamışlarsa mukavelede geçmeyen veya kulübe yıkamayacağı, onun derdine düşmüştür muhtemelen.
 
Ama bende yukarıda yazan Samsunsporlu arkadaş gibi düşünüyorum. Murat Sancak pof poflanmayı kendisine itaat edilmesini çok seviyor. Şimdiden bazı kesimler yalvar yakar olmaya da başlamış bile. Kendini biraz naza çekip yeni şartlarla geri dönecek diye düşünüyorum, örneğin şirketleşmemiz lazım gibi şartlarla.
 
O zaman el birliğiyle Adana’ya ikinci bir Bayram Akgül kazandırmış oluruz bir güzel (Adanasporlu arkadaşların dudak altından gülmeye başladıklarını his eder gibiyim).
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.