#
#
HABERLER
caner'in olmaması çok büyük avantaj sağlayabilir. nerdeyse tüm oyunu onun üzerinden oynuyorlardı, bizim de hava toplarında zaafımızı düşününce her maç stoperlerin arasına 20-25 orta yapan bi adamın olmaması çok iyi oldu. sinan da sakatlanmış, orjini sol bek ve sol açık olan hiçbir adamları oynayamayacak. saba'yla oranın sürekli üstüne gitmemiz lazım. hatta sadık falan oynarsa saba lobjanidze sadık'ı ya oyundan attırır yada oradan net gol buluruz.
 
ama maç özelinde çok umutlanamıyorum, çünkü fenerin çok fazla bireysel yeteneği var. bizim oyun tamamen agresifliğe ve kaptığımız topları hızla ileriye taşımaya yönelik. bunu da her maç hatasız uygulamak zor, ya erken kart çıkarıp hakemler sindiriyor yada saçma bi golle geriye düşünce tüm planlar bozuluyor.
 
bizim için en iyi senaryo erken bi golle öne geçip fenerin paniğinden faydalanmak olacak. paintsil ve saba'nın süratiyle sürekli tehdit, orta sahada voca-lukasik-çekici ve özellikle atakan'ın agresfiliği maçı bize çevirebilir. pinto ve emre güral da sakatlıktan döndü, iki kilit adamın kadroya girmesi takımın gücünü %50 artıracak.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.