#
#
HABERLER
aslında tüm yönetim eleştirilerimin dışında, devre arası düşme hattındaki bi takım için badji-ibrahim akdağ fena transferler değil. hemen sallayanlar çıkabilir ama şu an kenardan kurtarıcı diye giren adamlar şahverdi ve cebrail.
 
ibrahim akdağ zamanında şunu yapmış bunu yapmış, o zamanlar ümraniye'yle nasıl takıştığımızı ve o maçın nasıl gergin geçtiğini hatırlar. maçların nasıl tekme tokat sert geçtiğini de görüyoruz, ben artık 18 yaşında şahverdi'yi sahaya atıp saçma sapan hataları yüzünden gol görmek istemiyorum. onun yerine ligin pisliğini bilen, 29 yaşına gelmiş, erzurum'da da eh işte bi seviyede ibrahim oynasın daha iyi. bunu da kulübün parası olmadığını düşünerek, alternatiflerin en idare edeni olduğu için yazıyorum.
 
mesela badji de, hayatında 5 gol atmamış bolingi'den daha kötü çıkamaz heralde. bu haliyle bolingi çabalıyor top indiriyor falan diye kendimizi avutuyoruz, seviyenin nerelere indiğini görelim artık.
 
buradaki sıkıntı, milletin artık takıntı yaptığı mevkilere ısrarla adam almayıp önce bu alternatif isimleri alarak hem kendilerini hem oyuncuları taraftarın önüne atmaları.
getirsen sağlam bi 10 numara, sağlam bi yabancı kanat, arada ibrahim gelse kimse dönüp konuşmaz bile.
ama en kaos dolu zamanda ilk transferi ibrahim diye açıklarsan böyle olur.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.