#
#
HABERLER
Aylardır şuraya yazmıyordum ama maç vesilesiyle bi bakiim dedim, değişen bir şey yok, osuruktan fırtınalar kopuyor yine. Kimse de demiyor ki asırlık çınarlar iki tane tweetle mi yerle yeksan olacak, ya hadi bırakın, ilerleyin be kardeşim...
 
Ayrıca, zeka düzeyi son derece düşük olsa da, bu takılmalar olmadan futbolun bi anlamı yok (Güzel örneği, FB-BJK maçındaki Algı-Olgu muhabbeti). Yok o jimnastik demiş yok o civata demiş vs. ya elin memleketinde millet birbirine neler yazıyo, demek ki burda olsa iç savaş çıkacak anasını satiim. Ruh halimiz hiç iyi değilmiş halen onu anladım. Bu vesileyle herkese sağlıklı, mutlu zamanlar dilerim.
 
@kasabalı86
 
Her ne kadar konunun çok dışına çıksan ve bütün bir grubu toptan mahkum etsen de yazdıklarında haklılık payı var. Özellikle 2000'lerin ikinci yarısına doğru geliştirilen ağlak ve arabesk söylemde Çarşı'nın da payı ve katkısı yadsınamaz. Öyle bi hava estiriliyodu ki sanki Türkiye'de Beşiktaş değil İspanya'da Rayo Vallecano'yduk. Her neyse, yine de öyle dememek lazım, çok emeği olanlar var içlerinde. Sağlıcakla kal.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.