#
#
HABERLER
Sinirimiz, öfkemiz hala geçmiş değil.
 
Öncelikle Bursaspor'u tebrik ederim. Tam olarak beklediğim gibi yine mücadele ettiler ve bu sefer hak ettiklerini tam olarak aldılar.
 
Diğer taraftan bizim sezon başından beri yaptığımız yanlışları koyacak sepet kalmadı.
1.lig seviyesinde sahip olunan bütçe gayet yeterli iken, yapılan transferler, kurulan kadro büyük bir fiyasko şu ana kadar. Bunların üzerine bir de Ertuğrul Sağlam'ın akıl almaz tercihleri eklenince doğal olarak beklentilerin çok uzağında kalıyoruz.
 
Başkan hasta yatağında, yas içinde ve hastalıkla boğuşurken dayanamamış ve sabahın 6'sında sosyal medya üzerinden gereken hesabın sorulacağı üzerine uzun gönderiler atmış. Balıkesir maçından sonra yaptırım kararlarının uygulanacağını söylemiş.
 
Öncelikle yarın akşam o gevşek gevşek sahada dolaşan, saha dışında gruplaşmalarla takım olma olgusunu parçalayan kim varsa, n'apacaklarını göreceğiz. Sonrasında ise artık hocanın kendine çeki düzen vermesi ve sağlam bir özeleştiri yapması gerekiyor. Şu sürekli olumlu, polyannacı tavrını bırakması gerekiyor. Başkan ve camia kendisine bu kadar destek verirken onun da artık bu desteği boşa çıkarmaması gerekiyor. Son olarak bu ligi küçümseyenler bugüne kadar hep ağır bedeller ödediler. Tek yol keskin kararlarla devreye kadar devam edip gereken takviyeleri yapmamız. Tek dileğimiz aynı hataları tekrarlamamak.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.