#
#
HABERLER
hakemler art niyetli olabilir, talimat gelmiş de olabilir. bunları bahane etmeyecek kadar yaşadık bu ülkede, kimse hakeme dert yanmasın.
 
dünyanın transferi yapıldı, biz neden yılmaz kötürümüyle çıkıyoruz maça hala? orta sahan kadar takımsın, biz yılmaz'ın kalibresinde takım izlemek zorunda mıyız? harun ile ikisi yanyana oynayınca da mı gözüne batmıyor yücel hoca? aklım almıyor yılmaz'ın bu seviyede iddiası olan bir takımdan para kazanmasını. skandal.
 
regattin,cocalic,blagojevic,amorim transferlerinden hilmi cebine en az 300k euro koydu. bu adamların takıma katkısı yok ve asla olmayacak. başkan kovdu ama içimiz soğumadı, sakat kalasın tipini sktğimin hilmisi..
 
40lık ibo defansı toplasın diye bekliyoruz ve topluyor, üstüne hücumda takıma bir şeyler katıyor. ama bunun sezon boyu sürmeyeceği aşikar... defansımız yok, kalecimiz yok, orta sahada hala yılmaz oynuyor.
 
yücel ildiz'den çok umutluydum ama kadro seçimine bakınca hayal kırıklığı. bugüne kadar bütün başarılarını kadronun kalitesiyle kendiliğinden elde ettiğini anlamış olduk. bir tane hücum organizasyonu var çizilmiş, onda da top yılmaz'ın ayağına gelince ya kaptırıyor ya da stopere dönüp her şeyi baştan başlatıyor.
 
ne derdimiz varmış çekilecek aq
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.