#
#
HABERLER
Kubilay sanırım kendini hakem filan sanıyor, adam hiç bir top da yok, adam topla geliuor yanında koşuyor, topsuz oyunda maç yöneten hakem gibi, yalçina kötü Efeye yetersiz diyebilirsiniz eyvallah bu adamdan kötü değil hatta Burak Süleyman bu adamdan fazla top istedi dikine oynadi. Nasıl bir torpilin adam kayirman var ilhan efendi evlatligini ilk on bir çıkarıyorsun.
Kubilayi gecen sene bursa da izledim adam biz de olmadığından farklı özelikte değil bir şekilde ortada dolanıyor, bize gelince patatese baglamadi. Ben futboldan çok anlamam taktik maktik anlamam ama tribunden bir kere izledim bu adamin yan pas ve geri pas dışında bir nane görmedim, adam topla dripling yapmaz ileriye tasiyamiyor uzun pas yok.
abisinden almış tüyo sezon başı bir formalı aile fotosu tamam. neye gore transfer istedin.
yazılacak çizilecek cok şey var da insan da biraz ruh olur şehir yara almış tribünden taraftarların hayatını kaybetmis çıkar biraz koşar, geçen haftada maç yoktu. bu acı bile adamları hareketlendirmiyorsa çifte ilhanada yol verip adam akıllı bir teknik direktör getirmek gerekir, ayrıca bu sağlık ekibine de yol verilmeli sakatlanan dönmüyor
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.