#
#
HABERLER
Bu sezon ligde çok enteresan performamslar görüyoruz. Bir çok takım iyi yabancılar getirmiş. İyi yerli kalecisi olan fark yaratıyor.
 
Tuzla: Kalede Haydar var. Yabancıların çoğu Türkiye'de oynamış oyuncular. Karagümrük gibi basıp çıkarlar mı çıkarlar.
 
İstanbul: Yabancıları scout ekibi mi getiriyor menajerler mi basıyor bilmiyorum ama izlemesi keyifli bir takım. Rroca ve Abazaj enteresan oyuncular.
 
ADS: Çok şişkin kadro ve çok kariyerli oyuncular var. Dibba, Hasan, Akyüz iyi başladılar. Böyle devam ederlerse direkt çıkarlar bence ki Erkan Volkan yeni giriyorlar devreye.
 
Keçiören: Geçen sene ki gibiler. 6 maçta 6 gol atıp 2 gol yiyerek 13 puan toplamışlar. Yabancıları ligin en zayıflarından.
 
Samsun: Yabancı transferinde doğru yolda gibi görünüyorlar ama yerlilerin çoğu ortalama. Korona vurmasaydı kafaya oynardılar direkt Play-off görürler diye düşünüyorum.
 
Altay: Yücel İldiz ve kaliteli kadro faktörüyle en az Play-off yapacaktırlar. Biraz vakte ihtiyaç var.
 
Giresun: Yabancıları bence fişek. Nalepa mesela her maç en azından 1 asist yapıyor ama son 2 maçtır mutlaka 1 gol yediriyor. Balde hava toplarında iyi verkaçlara iyi giriyor, kariyeri de fena değil bu lig için bir değer. Sürpriz olmaz yukarılarda görmek.
 
Adana: Rayan ve Ozegovic'in formu takımın sıralamasını belirler. Celil sürpriz bir kazanç olacak gibi duruyor. Sürpriz yapabilecek gibiler.
 
Alt sıralarda Eskişehir, Ankaraspor, Ümraniye, Bursa, Menemen kapışabilir. Balıkesir, Bandırma, Akhisar, Altınordu ortalarda takılır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.