#
#
HABERLER

"Parçalıaşk" dedi ki;

.
 
ayrı bir parantez de ozan tufan'a, çok diri duruyor sahada. güzel bir form yakaladı, fener'li arkadaşlara söyleyeyim ozan tufan'ı emre belözoğlu'nun elinden alın. ozan hakeme karşı çok çirkefleşmişti son yıllarda kafasını futbola verirse çok faydalı olur fener için, şuan oyun sisteminde önemli bir konuda.
tabii mert hakan'dan da bahsedelim, belki erken ama fener için fiyat performans açısından fiyasko transferine dönmek üzere.

Olur kimin eline verelim? Fatih Terim'in Hasan Sas'in Bülent Korkmaz'ın Hagi'nin falan mı :) sizin 3 nesil yolcularımız bu saydığım karakterde adamların elinde yetişti, kalkıp bize salık verebiliyorsun, pes :). Bu arada Ozan Tufan kendini toparladiysa Emre Belözoğlu sayesindedir, çok şükür. Daha çok algı yapacaksanız senelerce ama boşa
 
Ha bu arada fiyasko transfer demisken, Falcaoyu falan geçtim, MHY sizin emreden falan az para alıyor, pek bir maliyeti yok. Ayrıca sakatliktan çıktı, yavaş yavaş kadroya girer ama hem şansı hem şanssızlığı bölgesinde ozan Tufan, sosa, pelkas, gustavo gibi kaliteli adamlar var. Dün Alanya maçından sonra Twitter'da yariniz isyan ediyordu şu haliyle MHY bizde direkt oynardı ama FB Türkiye kupası için almış diye :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.