#
#
HABERLER

"kubrick" dedi ki;

2 sene önce şampiyon olduğumuz 1. ligi hatırlıyorum, ads’nin ortalama bi kadrosu vardı bize ne küfürler hakaretler, yok siyaset takımı yok kollanıyor falan. şimdi aradan 2 sene geçmiş herkese tepeden bakmalar, süper ligde şampiyonluk görmüş takımı aşağılamalar falan.
 
ha bence bu sene artık çıkarlar ama daha 1 maç var, bi penaltı kaçar bi son dakika golü olur yine hepimiz aynı ligdeyiz. kimsenin kimseden kalır tarafı da yok yani.
 
Bursa’ya da geçmiş olsun, anlamadığım kadarıyla aynı bizim çıktığımız sene gibi oyunculara 5 kuruş vermeden hadi aslanım hadi kaplanımla buraya kadar getirmişler ama şimdi halı altına süpürülenler ortaya çıkınca maalesef durum iyi gözükmüyor. seneye Samsun Ankaragücü Bursa Akhisar Kayseri Malatya Altay falan çok acayip bi lig bizi bekliyor.

sen o zamanda enteresandın bak yıl geçmiş hala gelip burda algıcılık yapıosun. biz kıme ustten bakmısız. he sız bıze esıp gurlıceksınız bızde elımız burusturup cevap vermıcez. sen once efendıce yazzacaksın efendıce cevap alırsın. yok ustunluk cabasıyla gelırsende cevabını oyle alırsın.
 
maça gelirsek bence penaltıya kadar cok dengede gıttı. hatta 1-0 ken bıle gol olsa değişebilirdi ama aldık. şukurler olsun.Bursada umarım toparlar gerı eskı gucune döner.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.