#
#
HABERLER
şahsen ilk günden beri alınan kararların yeterli olmadığını veya kararların altını doldurulamadığını düşünen birisiyimdir.
 
Karar mekanizmalarını haziranda hayatı normale döndürmeye çalıştıkları için eleştirmem ama halkın toplu şekilde bir araya geldiği noktalar için caydırıcı tedbir ve ceza kararları alınmalıydı.
 
Yapılacak tek bir hareket vardı.
 
Sahilleri kapatıp , kolluk kuvvetlerini sahillere indireceklerdi. Kimsenin gözünün yaşına bakmadan vereceklerdi mehteri.
 
Denize girilecek yerler için de günde belirli saatler ile aynı anda belirli kapasitede insanlara izin verilecek şekilde bir önlem ve izin paketi ayarlanabilirdi.
 
E şimdi bakıyorum c.ertesi pazar Ilıca plajı fulldu. Maske ve sosyal mesafe olaylarına hiç girmiyorum bile. Bu virüs bu kadar bulaşıcı ise sahilde 1 kişinin bile hasta olması rüzgarında etkisiyle birçok kişiye bulaştırmaya yeter de artar.
 
bu hafta sonu yasak tekrar gündeme gelebilir deniyor. Eğer yasak gelirse bana bişey olmaz diyip o kalabalıkların oluşmasına neden olan herkese içimden çok sağlam küfür edeceğim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.