#
#
HABERLER

"bolivar" dedi ki;

fark yok diyip aradaki farkı kendin söylemişsin zaten tek hücreli kardeşim (bu forumda insanlara hakaret eden, aşağılayan galatasaraylılar ceza almıyor, mesajları sadece siliniyorsa ben de bundan ceza almam herhalde).
 
insanlar başkanınızı şundan eleştiriyor: neden ilk gün çıkıp erteleyin demedi direk ? insanlar için ikinci gün var olan risk, ilk gün yok muydu ? soru, senin bile anlayabileceğin seviyede...
 
bazen kulübünüzü, camianızı savunacağım diye çok ağır saçmalıyorsunuz...
ilk gün erteleyin demedi çünkü risk olduğunu düşünmüyordu. risk olduğunu düşünse seyircili olsun der mi ? ikinci gün riskin var olduğu devlet tarafından onaylandı. bu devlet onayından sonra madem risk var sadece taraftarlar için değil stadyum içersindeki herkes için vardır dendi hepsi bu. bunda anlaşılmayacak bir şey yok.
 
GS başkanı seyircili oynansın dese, ertesi gün savaş çıksa ve GS başkanı savaştan dolayı ligler ertelensin dese adamın ilk gün ve ikinci gün söylemleri farklı diye eleştireceksiniz.
 
hee GS başkanı hangi araştırmaya hangi bilgiye göre risk olduğunu düşünmüyordu deyip eleştirirsen orası ayrı ona bir şey diyemem. zaten ne kadar hatalı olduğu ortaya çıktı.
 
neyse işler zaten sarpa sardı herkes bol sağlık Allah yardımcımız olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.