#
#
HABERLER

"cozker" dedi ki;

hocam sıkıntı bugünkü açıklamamızda değil, dünkü açıklamamızdaydı.. avrupa ve dünyadaki gelişmeleri takip eden 1 kişi yokmuyduda "her türlü önlemi aldık, maç seyircili oynansın" şeklinde skandal bir açıklama yaptık.. nihat özdemir'i hiç saymıyorum, devlet bile onun saçmalamasını kaale almamış..
ama bizim yönetimin bu konuda dün daha dikkatli açıklama yapmasını beklerdim bende.. 55 bin kişinin bir araya geleceği bir organizasyon için alınacak tek ciddi önlem iptal edilmesidir!
dünkü açıklama ile ilgili yapılan eleştirileri anlarım sonuç olarak binlerce kişinin ölümüne yol açmış ve ne kadar büyüyeceği kestirilemeyen bir hastalıkla ilgili daha yetkili kurumlar fikir beyan etmemişken gerekli önlemleri aldık diye açıklama yapmak mantıklı bir hareket değildi. sen gerekli önlemleri aldık dersin 2 gün sonra devlet sokağa çıkma yasağı ilan edebilir misal olarak. hani derler ya çok konuşan çok hata yapar diye bazen mustafa cengiz bunun sıkıntısını çekiyor.
 
fakat burada Beşiktaşlı arkadaşla olan tartışma dün açıklama üzerine değil, dün ve bugün yapılan açıklamaların tutarlılığı üzerine. GS kullübü dün seyircili oynansın derken bugün madem seyirci almayacaksın bari ertele ilerde seyircili olsun demiş. arkadaş bunu anlamak istemiyor o yüzden konu uzadı.
 
çok konuşan çok hata yaparaktan yola çıkarak buda benim son mesajım olsun :)
 
başarılar Galatasaray.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.