#
#
HABERLER
Önceliklle Gs'yi tebrik ederim maçın 3.dakikasında yakaladıkları pozisyonla başladılar 100.dakikaya kadar karşı karşıya pozisyonlar buldular çalışarak gelmişler hakederek kazandılar.
 
Ben bir FB taraftarı olarak bizim takımda futbol falan görmüyorum teknik,taktik,ayağa pas,top yapma gibi şeyler hiç yok sanki sahada bir rugby takımı izliyor gibiyim uzun toplar sürekli hava mücadelesi ittirme kaktırma el kol bir değil iki değil yeter arkadaş biraz futbol oynayalımda gol atalım diyen kimse yok herkes birilerine saldırıp harala gürele indirme derdinde diyorum ya futbol değil sanki rugby takımı..Donk'un kafa golü misal güzel bir örnek kafa vurdurmamak için zıplamak yerine adamlara sarılmış bekliyor bizim oyuncular.
 
Ersun Yanal ise istifa mı eder kovulur mu bilemem artık yeri yok burada Jailson inadı bile bile lades demekti sonunu getirdi..
 
Son dakikalardaki beraberlik çabaları nafileydi çünkü olsa bile gene şampiyonluk şansı kaçmıştı o yüzden şu lanet serinin bitmesini istedim açıkcası 1-2'den sonra.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.