#
#
HABERLER

"seyfi" dedi ki;

Öncelikle belirteyim Samsun'un şampiyon olup üst lige çıkmasını isteyen bir futbolseverim. Ama Samsunlu arkadaşlar, Manisa'nın muhtemel puan kayıplarını pür dikkat takip ederken takımları da haftalardır Allah'a emanet gidiyor. Pendik maçı tek kale oynayan bir rakibe karşı kazanılırken Tarsus maçıysa gerideyken rakip takım stoperinin acemice yaptığı penaltı ile döndü. Hatta içerideki zayıf Başkent Akademi bile kaybetmesine rağmen bir ton pozisyon buldu Samsun kalesinde. Tamam Manisa da ilk yarının gerisinde ama yine de daha bir tuttuğunu koparan görüntü veriyor. Bu gidişata göre benim önümüzdeki hafta oynanacak Manisa-Samsun maçındaki favorim ev sahibi taraf, umarım yanılırım. Bu arada yarınki Afyon maçı da zor geçer zira Afyon son Sarıyer maçını şanssız bir şekilde kaybetse de 2.yarının en formda takımlarından biri.

Kesinlikle katılıyorum. Bizim takım güven vermiyor. Güvendiğim tek kademe defanstı, istatistikler de defansımızın güvenilir olduğunu gösteriyor, gelgelelim defansın demirbaşı iki isim de yok. Bu da oyuna yansıyor, diğer oyuncular henüz bu iki oyuncunun yerini dolduramadığı gibi ışık da vermiyorlar. Gerek BAK gerek Tarsus maçlarında çok net gördük bunu.
 
Çok izleyemesek de takip ettiğimiz kadarıyla MFK ısıran bir takım. Ayrıca bize kıyasla daha baskılılar. Buna rağmen biz savunma hattını toplar, eksikleri yetiştirirsek Manisa'dan boş dönmeyiz. Şayet Manisa'ya Afyon'u yenip de gidersek Manisa bizi yenmek durumunda ki onun baskısı da bize yazar. Ancak bugün kazanamaz isek haftaya Manisa'da biz stresimizin kurbanı oluruz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.