#
#
HABERLER
Hadiseye farklı bir yerden bakmak lazım. Herkes Beşiktaş yönetimi falan demiş de olayın başka yönleri de var.
 
Şimdi kural hatası yapıldıysa başvurunu yaparsın bunda bir şey
yok da, neden bütün gündem buna odaklanıyor, buna benim itirazım var.
 
Beşiktaş medyasında ve taraftar hesaplarında bi "hesap sor"cu, "takımın hakkını ara"cı bir tayfa var. Bu ülkede her şey böyle zaten, en popülist, en göz önünde olan yerden yaparsın yönetime eleştirini. Ama bakıyorum bu arkadaşlar Erkek Voleybol takımı kapanırken, Kadın Voleybol dağılırken, Basketbol şubesine üvey evlat muamelesi yapılırken, futbolda gelecek vaat eden genç oyuncular sağa sola kiralanırken bu kadar büyük bir tepki vermiyorlar. Onlara göre yönetim gelsin, hakem hatasına bağırsın, kural hatasına itiraz etsin, gücünü göstersin. Bu mudur, bu kadar mıdır yani? Tabii ki Beşiktaş'ın hakları savunulacak o ayrı, ama bu kadar kepazelik ortadayken bi Göztepe maçı mıdır sorun? Sen her şeyi doğru yaptın, topçunun paralarını verdin, hakem geldi seni yedi, öyle mi? Aylardır maaşını alamayan kulüp personelinin hakkını kime soracağız abi, federasyona mı?
 
Kimse kusura bakmasın da, "çıkardı cebinden yüz milyon euro koydu", yok "bilmem ne toplantısında çıkardı masaya vurdu" tarzı yöneticilik bitti artık, eskide kaldı. Fifa tepende, Uefa tepende, hatta artık Fiba da tepende. Şimdi Göztepe maçı tekrarlanınca ne olacak, sorunlar düzelecek mi? Bir kesim için evet çünkü bunlar spor yönetimini lobiden ibaret görüyorlar. Üstelik bunların arasında sevdiğimiz saydığımız büyüklerimiz, önemli Beşiktaş muhabirleri falan da var. "Beşiktaş hakkını arayacak kardeşim!!" diyorlar, eyvallah mutlaka da senin hakkını aramadığın sporcu da gidip hakkını mahkemede arıyor, onu ne yapacağız?
 
Burdaki Göztepelilere de kısmen hak veriyorum ama çok aşağılayıcı yorumlar da var. Gerek yok. Herkes kendi açısından bakıyor nihayetinde. Ama meseleye Beşiktaş açısından bakan biri bence yukarıdaki soruları da sorabilmeli.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.