#
#
HABERLER

"pirlo35" dedi ki;

VAR diyor ki şüpheli bir durum varsa pozisyonu devam ettir, sonra izler gerekirse golü iptal edersin. bugün TS-FB maçında pozisyonun devamına bakılmadığı için 2 gol iptal edildi ve 2si de hakem hatası, 2si de tertemiz gol. şimdi bu 2 karar mı maç skorunu direkt olarak etkiledi yoksa bizim maçtaki pozisyon mu?
 
bir de alen makarayan çıkmış Göztepe maçının tekrarı için baskı yapın diye twit atmış. insan şunu yazmaya utanır. bu mecradaki bir çok BJKli itiraz etmek ayıp olur yazdı haklarını yemeyelim, ama kalabalık olmayı baskı kurma unsuru olarak kullanmaya çalışmak, hele ki bunu BJK tribünü efsanelerinden birinin yapması en hafif tabiriyle ayıptır. biz bu kalabalık olmanın haklı olmayı gerektirmesine, kapalı kapılar ardında kulisler pazarlıklar yapılmasına Bizans zihniyeti diyoruz ve buna karşıyız.
 
haramilerin saltanatını yıkacağız...

hata kime olursa olsun magdur siz oluyorsunuz.bana gore mac tekrar edilmesin haketmedik ama su olayin tam tersi olsa 40 sayfa tam tersi dusunceleri kahpe bizans diye yaziyodunuz.benimde karsi oldugum konu bu anadolu ikiyuzlulugu
bu iki yuzlu insanlar oldukcada kimsenin saltanati yikilmaz....
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.