#
#
HABERLER
Orgill hariç sayılan bütün oyuncular İçin aynı fikirdeyim . Ki onlar İçin bile bu kadar acımasız olunmamalı kapasite belli nasıl ki bizim takımın ekonomik limitler belli onun üzerine çıkamayıp bu oyuncu kadrosu ile devam etmek durumunda isek bu adamlarında yetenekleri sınırlı ve Allah göstermesin düşersek bu kadronun çoğu ile yola devam edeceğiz ilhanlar Sedat’lar yine bel bağladığımız isimler olacak. Fakat şu bir gerçekki sadayev denen lüzumsuz ve aydın denen keş in bu takımda kesinlikle yeri yok.
 
Orgill konusuna gelince kaybetmek kolay , biz orgili biliyoruz bu orgill di Beşiktaş maçı İçin 49 saat aralıksız uçup maça yetişen hırsını da kapasitesinide biliyoruz kazanılmalı kesinlikle yüz çevrilip kaybedilmemeli mkaplan denen zat basın açıklanasında şikayette bulunuyor , o iş öyle olmaz kendi içinde çözersin oyuncunu motive edersin bu senin görevin tabi senin aklında 80 dk 10 kişi oynayan bir rakibe mağlubiyeti ilk defa forma şansı verdiğin bir oyuncu ile kurtarmanın vermiş olduğu saçma mutluluk ve beraberliğe uydurmak istediğin kılıf mevcut , kabahat bulacak kurban arıyorsun .
 
Sen bu takımın teknik ekinin başı isen başı gibi davranacaksın sonu olmayacaksın derlerya bahane göt gibidir herkes de vardır sen de olmayacak hoca bahane değil çözüm üreteceksin eldeki malzemeyi en efektif şekilde kullanmak onları buna hazırlamak senin işin
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.