#
#
HABERLER

"Lular" dedi ki;

"Gagoz" dedi ki;

Eskiden ciddi manada topçuları ateşleyebiliyorduk. Yapılan tribün doğrudan sahaya tesir ediyordu. Şimdi ise bunu başarmak gerçekten güç. Hele ki sahadaki topçuların çoğunun yabancı olduğunu düşündüğümüz zaman. Üstelik gol gelmeyince tribünde de mantara bağlıyoruz. Dün akşam bunun önüne geçmeye çalıştı tribün gerçekten iyi bir kitle vardı ama olmadı.
 
TS tribünü gün, saat ve hava koşullarına göre beklediğimden kalabalıktı lakin performans açısından vasatı geçemediler. Epey bir uğraşma çabasına girdiler bizimle lakin maçın sonuna doğru olan bölüm hariç pek iplenmediler zaten o arada da pek karşılık veremediler. Bir ara A. Gücü diye bağırdılar :D Artık ipler koptu kendileriyle iyide oldu zerre haz etmiyoruz kendilerinden. Muhtemelen onlar da bize karşı aynı duygu içerisindeler :) .

Şahsım adına biz ve arkadaşlarımız Konya tribünüyle muhattap olmamaya çalıştık.Hiç bir Anadolu tribünüyle de ne kadar kötü olsakta karşlıklı küfür olayına girmiyoruz.Ama kardeşim maça 6’da girdik ve sizin Nalçaçıların olduğu tribün zaten deplasmana dönük olarak tribüne giriyor.Genç arkadaşlar özellikle.bizim Gurbetçi Gençlerle çok atıştılar ama bu işler her yerde böyledir ev sahibi tribün hareketi çeker küfürü söyler sonra karşılıklı atışılır olanda buydu zaten.
 
Onun dışında iyi bir kitleniz,güzel stadınız ve mevcut takımınıza göre iyi bir seyirciye sahipsiniz tribünün dışında.Anlaşıp anlaşamamak bir muhabbete bakan şeyler kesinlikle kötü olmanızı hele hele düşmenizi istemem.Yolunuz açık olsun çok büyütülecek mevzular değil.Bizimde sizinde oluyordur yanlışı. takılmamak,büyütmemek gerekiyor.

İyi dilekler hep karşılık bulur, elbetteki çeliştiğimiz noktalar var ve bunlar olacakta. Selametle kardeşim ayağınıza sağlık.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.