#
#
HABERLER
3 Hafta boyunca kollanıp ağlayanlar 4. haftanın zeminini güzel hazırladı. 4. hafta da kollandığında ligin ilk 4 haftasında hakemler tarafından kollanıp yarışta tutulan ilk kulüp olma ünvanını ele geçirecekler, takdir edilesi bir organizasyon. Bu organizasyon için Falcao,Seri,Nzonzi ve Lemina gibi isimlere ihtiyacınız yok. Fatih Hocanız MHK başkanı ve kendi yancı medyası ile bir kaç yemek daha yer ise zaten düğüm kendiliğinden çözülecektir. Hem bu sayede tiyatronun bir diğer perdesi olan mağduru oynamasına da gerek kalmayacaktır.
 
Geçen seneden örnek verilmeye başlandığında cümlenin devamını okumama kararım var. Zira geçen sezon bu lige yaşattığınız rezaletlerin bir tekrarının daha yaşanması pek mümkün görünmüyor. Sizler unutup geçen seneden örnekler verebilirsiniz ama buna sadece siz ve sizin gibiler inanır. Bu sayede de sizi sadece sizin gibiler ciddiye alır.
 
Neyse ki biz kışın da buradayız yazın da buradayız. Allaha çok şükür 3 maç kaybedince boş koltuk koreografisi yapanlardan değil, 13. sıradayken 40.000 kişi ile maça gidenlerden olduk.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.