#
#
HABERLER

"spartacus1903" dedi ki;

Fatih Terim ve Lucescu döneminden çok daha sempatik bir milli takım var, bu Gslilerdeki hezeyan ne oluyor anlamış değilim. Sosyal medyada tutturmuşlar Adam Büyük milli takıma neden alınmadı, Emre Mor neden çağrılmadı,şakamısınız siz arkadaşlar Adem Büyük kimdir ? ne yapmış ne etmiş ? çağırılan bazı isimler ve performansları tartışılabilir, yabancı kontenjanı konusunda Şenol Güneş'de saçmalamış olabilir, ama tüm bunlar futbol doğrularını objektif yorumladığınızda sizin yorumlar baya bir komedi kalıyor, heleki bu milli takımı Nihat Özdemir üzerinden vurmaya çalışmak saçmalığın daniskası. Adamın bir 6 ayını görün, eleştirilecekse de bunu en son sizlerin yapması lazım.
 
Terim döneminde kendi takımında bile formaya giyemeyen yedek kalecilerin sırf menejer dostları istedi diye, kendi cv lerinde milli takım yazsın diye nasıl kadroya alındığını biliyoruz.
 
Şenol Güneş eksiğiyle doğrularıyla tartışılır, eleştirdiğim bir çok yönü var, ama eleştirenlerin kimliklerine ve taptıkları adamı gördüğümde insan düşünmeden edemiyor, sanki hafızamız yok sanki Terim dönemini bilmiyoruz

Ne yaptın sen kardeşim adamların kutsalına saygısız saygısız konusuyorsun ayıp yaptığın.Fatih Terim vs gs ye oynanan oyun büyük.Biz küçük olduğumuz için göremiyoruz büyük resmi..Gs şampiyonluğa oynadığı için dile getiriliyor yabancı sayı filan.Şenol Güneş eleştirilebilir ama gs li arkadasların eleştirdiği noktaların hiçbirine bende katılmıyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.