#
#
HABERLER

"Başkentli" dedi ki;

Beni en çok yaralayan, içimizde abi, kardeş, arkadaş dediğimiz insanların tavrı. Hiç mi ders almadınız yakın geçmişten? Cemal Aydın, Melih-Ahmet Gökçek döneminde yaşanan rezillikler hiç mi aklınıza gelmiyor? Bu kadar hata ve yanlış tekrar ediliyorsa burada kimse başkanı suçlamasın. Geçen sezon devre arasında toplantı yapmıştı tribün liderleri ile arada lâfı geçmişti zaten çoğunuz işsiz güçsüz diye. Demek ki adam camiayı çözmüş, yanına 3-5 abi alınca tüm camia arkamda hesabı istediği gibi at koşturuyor ve buna 3 kuruş hesabı için sessiz kalanlar yüzünden koskoca camia böyle bir adamın iki dudağı arasında sıkışıp kalıyor. Bir de denmiyor mu rant menfaat var ondan tepki koyuyorlar diye? Acaba şu ortamda yönetime halâ yakın duran ve bu rezillik karşısında sessiz kalıp el altından destek verenler neyin hesabını yapıyorlar çıkıp biz zahmet açıklasınlar. Yani anlamadığım bu yönetimin yanlışını söylemek çok mu zor farzedelim bunlar gitti yeni gelen yönetim sizi tribüne mi sokmayacak hayırdır nedir bu yönetime yakınlık sebebi?..

İmza.
 
Paragrafın sonunda da dediği gibi biz böyle yönetilmeyi hak ediyoruz , ya da her koyun kendi bacağından asılır, ne ekersen onu biçersin vs vs tribüne hitap eden kemik kadrolar bir olmadıkça ya da arma sevgisini bir meslek bir gelir kapısı olarak görme eğilimleri bitmedikçe üzücü gerçekten üzücü ... biz organize olamıyoruz hiç bir zaman tribünde 6262727 grup herkes kendi kafasında, bir deplasman yolculuğunu bile herkes kendi ekibi ile gerçekleştiriyor daha orada ayrılıyoruz, Neden ? Çünkü herkesin farklı farklı durumları var herkes aynı amaca koşan yolda farklı beklentiler içersinde ! Daha biz kendi içimizde bir olamıyoruz ortak tepki çıkaramıyoruz ondan sonra bu adam bu şekilde konuşabilme cüretini, ve daha nicelerini kendinde bulabiliyor . Çıktığı her programda bir kere bir kere. Yahu adamın ağzından net borcu duyabildik mi ? Ne alacak ne verecek?
Network ( Murat’ın ) söylediği o adamın ^ bağırır bağırır giderler^ sözüne içerlemeyen içi içini tüketmeyen kanı kaynamayan adam ben Ankaragüçlüğüm demesin .
Bu adamın bizim ile ilgili olan hayatının tamamı yalan , dolan. Bizler hesap sorulabilir şeffaf üslubu ve temsil kabiliyeti ile idareci karaktere sahip bu Arman’ın ağırlığını taşıyabilecek yöneticiler hayal etsek de tribünde birlik olmadığı sürece bu beklentiler hayalden öteye gidemez . Şahsım adına takımın bu seneki durumundan ziyade bu rögar ağızlı adamdan kurtulmak tek temennim .
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.