#
#
HABERLER
Yasağın kalkmayacağını totalde 50-60 milyonu bulduğunu geçen ocak ayından beri biliyorduk zaten yeni öğrendiğimiz birşey değil ! Israrla yalan söyleyenleri, hayal satanları, çilekler muzlar tarif edenleri Allah’a havale ediyorum başka da birşey demiyorum.
 
Oynayabilecek kapasitede 5 altyapı oyuncumuz yok. Kısmen mert ve ender son 10-15 dakika oynayabilir o kadar. En çok bu zoruma gidiyor işte. Yediğimiz 15. transfer yasağı, ve daha en az bi 3-5 sene daha kaldırsak dahi yine ceza yiyeceğiz ! Buna rağmen, gerçek kalıcı çözümün altyapı olduğunu bildiğimiz halde halen ısrarla tek adım atamadık 10 senede ! Çıldırmamak elde mi ya. Amatör ligden ve alt lig takımlarının profesyonel olmayan oyuncularından toplama 10-15 kişi baktılar, 3 5’ini de alacaklar muhtemelen ! Ki 6 ay oynatamayacaklarını bildiklerini de varsayarak , devre arasında da kaldırma ihtimali de yok ! Altyapı, üstüyapı komple çöktü yiğiner onun sığ sistemi ! Şu dakkadan sonra ne borcu çevirebilir, ne futbolcu alacaklarını, ne de taraftar- camia sinerjisi yaratabilir !
 
Keşke süper lige çıkmasaydık ! Keşke 2. Ligde 10 sene daha mücadele edip altyapı sistemi, vizyon sahibi bir yönetimle bu seviyeye gelseydik ! Çok üzgünüm harbi, hayatımda bela okuyacağım gökçekten sonra ki ikinci adam yiğiner !
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.