#
#
HABERLER
Malatya'nın 40 derecelik sıcağında pert olan çimler için gereken ekstra bakım masrafı ( tahminen birkaç yüz bin tl dir) yönetime fazla gelmiştir. Bu sıcaklarda sezon başı bu zemin iyi bile, eski stadda direk tarlada oynuyordu bu takım diye düşünmüşlerdir herhalde. Yani olay vizyonla ilgili birazda. Ancak bunu TFF kontrol edecek öncelikle. Marka değeri diyorsak eğer Avrupada oynayan takımlar başta olmak üzere zeminler denetlenmeli. Bu hafta ligler başlıyor. Zeminlerin hallerini görücez. Bugün zemin bizim aleyhimize çalışıyor. Guilherme, Bifouma, Töre epey olumsuz etkilendi ilk yarı. Rakibin zaten fazla hücumu düşündüğü yok.
 
Chabeke'in daha 10.dk.da çıkması çok kötü oldu. Hem geri dörtlünün en sağlam adamıydı hemde rakip kaleye sağlam bindirmeler yapan bir adamdı. O çıkınca sağ tarafta Töre'yi çok etkin kullanamadık.
 
Erkan Kaş'ın toplara vuracak takati yok. Buğra zaten buraların adamı değil. Mustafa Akbaş saatli bomba gibi hele bir de sarı kart gördü. Gol yemeden son bölümlere taşıyabilirsek bi şansımız olur. Gol yersek takımda tribünde demoralize olacak. 2.yarıda Fofana ve Donald girer muhtemelen oyuna.
 
İngiliz hakeme de ne yazsam azdır...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.