#
#
HABERLER
Yönetim en büyük hatayı geçen sezon başı net bir hedef koyamayarak yaptı ve ayağına sıktı.Yeni vizyon,gençler,sürdürelebilir projeler ve kaynaklar dendi Berke Özer,Barış Alıcı,Ferdi geldi buraya kadar çok güzel sonra ne olduysa alelacele Giuliano,Fernandao,Josef satıldı yerlerine zaten karakteri zayıf kiralık adamlar Ayew,Slimani,Benzia geldi işte yönetimin batırdığı yer burasıydı gömleğin bir düğmesi öyle bağlanınca geriside geldi ortada ne gençler kaldı ne projeler ne vizyon üstüne rezil bir sezon.
 
Cocu diye yola çıktık yancısı Koeman geldi derbi merbi yönetti sonra Ersun Yanal geldi.
Berke,Barışla heyecanlandık çocuklar gitti elimizde yine Alper,Kameni kaldı.
100 oyunculuk havuzumuz var dendi havuzdan Rodrigues,Tolga Ciğerci,Serdar Aziz,Tolgay çıktı.
 
Evet Aziz ekonomiyi kötü yönetti Ali Koç düzeltmeye çalışıyor klasik enkaz edebiyatı orada problem yok ama bu hamlelerin ekonomiyle alakası yok böyle olacaksa Aziz niye gitti Koç niye geldi ben anlamadım.
 
Son olarak çuvaldızı kendimize batıralım taraftar olarak bizim en büyük hatamız 10 seneye yakın Aziz Yıldırım'ın yanında görevler yapmış birini sanki hiç tanımadığımız gökten zembille inmiş biriymiş gibi karşılamamız ve heyecanlanmamızdı.
 
ve tabii ki sürekli eskiye hasret bitmiş gitmiş şeylere tekrar gelsin ısrarımız exten next olmuyor hocam ne Aykut ne Ersun zorlamanın anlamı yok bu şekilde devam edilirse zaten sezon ortası Ersun Yanal sonunda ise bu yönetim gider.
 
Ersun Yanal'dan eminim ama Ali Koç'ta daha birinci sene bir Aziz Yıldırımleşme görüyorum kürsüde bizi istemeyenler var saldıranlar var edebiyatına erken başladı kolay kolay gitmez.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.