#
#
HABERLER
10 numarayı sadece almak için alacaklarsa hiç almasınlar bence de. En azından Yalçın ve Hüseyin'i mecburiyetten oynatıp oyuncu kazanma şansı yakalarız. Aylardır ihtiyaç olan sol bek pozisyonunu, geçen sene yedek sol bek olarak bile yetersiz görülüp yollanan Leo ile kapatan bir yönetim anlayışından söz ediyoruz. Kaliteli bir on numara transferi beklentisinde değilim maalesef. Herhalde bu sene transfere en az parayı harcayan kulübüzdür.
 
Takımın fena olmadığını her fırsatta söylüyorum ama bir, iki üst düzey dokunuşla çıtamız yükselecek iken o transferleri yapmayıp düşmemeye oynar hale geliyoruz, ona üzülüyorum. Oyuncuların da emeğine yazık oluyor böyle olunca Gol atamadıkça gerilen, rakibe cesaret veren bir durumda kalıyoruz. Üst üste bir kaç maç kötü gittiğinde de takımın motivasyonu düşüyor. Geçen seneden ders çıkardık deniyor ama o dersleri çıkardığımıza dair transfer hamlelerini gözlemlemiyorum. Hiç bir taraftarımız, paralar har vurulup harman savurulsun demiyor. Geçen sene golcü konusunda yapılan hata bu sene de on numara konusunda tekrarlanıyor gibi görünüyor. Umarım yönetim iyi bir transferle beni yanıltır. Çünkü ihtiyaç olduğu apaçık ortada.
 
Eğer başarılı olacaksak da çalışkan, hırslı, mücadeleci oyunculardan kurulu bir takım olduğumuzdan oluruz. Ama yaratıcılık açısından ligin en zayıf ekiplerinden biriyiz maalesef. Bunu gidermek için de iyi bir oyun kurucu şart.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.