#
#
HABERLER

"nmn" dedi ki;

ben buradaki karamsarlık dalgasını gerçekten çözemiyorum arkadaşlar. geçen seneki kadrodan en önemli eksik boyd. defansımız taş gibi, forvette orgil ilk 11için yeterli adam gibi yedek lazım. sadece orta sahada ciddi iki eksiğimiz var. bu eksikler giderilirse o kadar büyük sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum.
 
bakın arkadaşlar ben münferit adamım, tamam yiğiner e kızmakta haklısınız falan ama ağcabay mı gerçekten başkan adayınız. öyle yada böyle ta altlardan çıkarmış getirmiş takımı buralara yiğiner, sırtlan gibi çıktı geldi nerden geldiyse ben başkan olacam diye. bizim başkan türkçe konuşamıyor bulunduğu yerin vizyonu yok, sürekli siyasilere yanlıyor tamam da mevcut şartlarda bu adamdan daha iyisi malesef yok.
 
bir münferit olarak yazıyorum aman şucu bucu demeyin üzülürüm valla :)

Bence kaçırdığınız bir kısım var burada kimse körü körüne MA demiyor hatta desteklemiyor, örnek ben bende ne MA ne MY ikisinde benim şanlı Ankaragücüme layık adamlar değiller münferit canı ne tarafa isterse o tribüne giren bir insanım MY nin üslubu ile de bir sıkıntım yok yanlız bu gündelik hayatında olduğu sürece , sen bu (MY) bu kulübü temsil eden bir insansın ve o makamım bir ağırlığı var .
Sözün özü MY bu durumu kendi hazırladı , hesap sorulamayan bir yönetim anlayışı , şaibeler ile dolu kulübün net borcunun belli olmayışı en önemlisi yapıcı olmaktan uzak kaos ile beslenen bir yönetim anlayışı . taraftarı karşısına aldı geri adım atmamak da diretiyor bunun mantıklı bir açıklaması yok tek açıklama demek ki bu sene de böyle olması işine geliyor .
Bizim alt liglerde ilken vizyona çok ihtiyacımız yoktu ( aslında tam tersi bugünün temelleri o günlerden atıldı) ama bu lig kaldırmıyor , burada gitmiyor sokak ağzı .
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.